Trwa ładowanie...
Przejdź na

Braunek promuje córkę! (PODOBNA?)

1343
Podziel się

Też chce być celebrytką?

Braunek promuje córkę! (PODOBNA?)
bDKwIFpN

W latach 70-tych Małgorzata Braunek była jedną z najbardziej obiecujących młodych aktorek. Popularność zdobyła dzięki roli w _**Polowaniu na muchy**_ Andrzeja Wajdy. Następnie związała się z Andrzejem Żuławskim i zagrała główne role w dwóch jego filmach - Diabeł i _**Trzecia część nocy**_. Ponoć skończyło się to nie tylko rozwodem, ale i poważnymi problemami emocjonalnymi. Później cała Polska zakochała się w kreowanej przez nią w Potopie w reżyserii Jerzego Hoffmana Oleńce Billewiczównie. Po wcieleniu się w rolę Izabelli Łęckiej w ekranizacji Lalki na długie lata zniknęła z wielkiego ekranu.

Teraz możemy oglądać ją w serialu TVP _**Dom nad rozlewiskiem**_. Właśnie za tę rolę Braunek otrzymała tegorocznego Wiktora w kategorii Aktorka Telewizyjna. Na rozdaniu nagród pojawiła się w towarzystwie pięknej córki o oryginalnym imieniu - Orina. Jej ojcem jest trzeci mąż gwiazdy, Andrzej Krajewski.

Orina również jest aktorką, absolwentką szkoły aktorskiej w Londynie. Swój debiut serialowy zaliczyła już w 1999 roku w jednym z odcinków Na dobre i na złe, pojawiła się również w Domie nad rozlewiskiem u boku swojej matki. Niedługo w kinach pojawi się film DAAS, w którym wystąpiła wraz z Andrzejem Chyrą i Olgierdem Łukasiewiczem.

bDKwIFpP

Jak myślicie, czy 24-letnia Orina ma szansę zostać kolejną celebrytką? Promocję będzie miała pewnie całkiem niezłą.

bDKwIFpV
bDKwIFpW
bDKwIFqq
KOMENTARZE
(1343)
gość
6 lat temu
typowa semicka twarz
bert
7 lat temu
I Tyszkiewicz i Braunek grały w "Lalce". Pierwsza grała w filmie razem z Dmochowskim, a druga- czyli Braunek - grała w serialu z Kamasem. Gwoli wyjaśnienia.
gość
7 lat temu
Krajewski projektant mody sie naprawdę nazywa Krajewski Braunek wiedzieliscie?
bDKwIFqr
gość
8 lat temu
z zębów owszem podobne ;]
alicja
9 lat temu
Bo ona jest podobna do Leszka Teleszynskiego ,który gral w Potopie ksiacia bogusławq radziwlilla
gość
9 lat temu
Córka niebrzydka choć do piękności jej daleko ale matka wygląda okropnie .Koński uśmiech no i ta nadnaturalność.Może jednak w tym wieku należałoby pomóc trochę mocno nadszarpniętej urodzie choćby delikatnym makijażem i ładną sukienką.Nawiedzenie pani B raunek nie pomaga .Z przykrością na nią patrzę i choć dostała świetną rolę i gra nienajgorzej to są aktorki ,na które z większą przyjemnością bym popatrzyła
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
OT I CA ŁY SEKRET TALENTU TYCH NASZYCH GWIAZD ,NAJLEPIEJ NA STARCIE ZOSTAC ŻONĄ REŻYSERA ,APOTE JUZ GRASZ WE WSZYSTKIM
gość
9 lat temu
Córka jest śliczna, oryginalna uroda no i świeżość oczywiście.
gość
9 lat temu
W Oleńce zakochała się cała Polska? Bez przesadyzmu.
gość
9 lat temu
bDKwIFqj
gość
9 lat temu
Pani Małgorzata była kobietą o nieprzeciętnej urodzie. Natomiast jej córka jest raczej mało urodziwa, kwadratowa twarz, duzy nos, ni ciekawego...
...
Następna strona
bDKwIFqL