Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pilnują, żeby nie POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWA!

348
Podziel się

Conrad Murray, skazany wczoraj za spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, znajduje się już pod specjalnym nadzorem.

Pilnują, żeby nie POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWA!
bDJpFNTp

Wczoraj wieczorem sąd w Los Angeles ogłosił wyrok w śledzonym przez miliony ludzi na całym świecie procesie. Conrad Murray, były osobisty lekarz Michaela Jacksona, który "opiekował się" nim tuż przed śmiercią, został uznany winnym nieumyślnego jej spowodowania poprzez podanie zbyt dużej dawki silnego leku znieczulającego, propofolu. Został skazany na pięć lat więzienia, stracił również prawo wykonywania zawodu. Zobacz: Murray WINNY ŚMIERCI JACKSONA!

Jak donoszą amerykańskie media, Murray, który po ogłoszeniu wyroku został niezwłocznie przetransportowany do więzienia, gdzie odbędzie swoją karę, znajduje się teraz pod specjalnym nadzorem. Lekarz jest odizolowany od innych więźniów, którzy mogliby dopuścić się aktów przemocy, i dla własnego bezpieczeństwa przebywa w pojedynczej celi. Służba więzienna ma również zwracać uwagę na jego kondycję psychiczną, aby zapobiec ewentualnej próbie samobójczej.

Ma zapewnione specjalne warunki - mówi informator. Oznacza to, że funkcjonariuszy obowiązują specjalne procedury związane z Murray'em, któremu należy zapewnić prywatność, nie dopuszczać do kontaktu z innymi więźniami i monitorować jego stan psychiczny.

bDJpFNTr

Myślicie, że i wśród osadzonych znajdzie się wielu fanów Jacksona? To może być dla niego długie pięć lat...

bDJpFNTS
KOMENTARZE
(348)
gość
6 lat temu
Ten ostatni jaki szczęśliwy!
gość
9 lat temu
i po co mu to było
gość
9 lat temu
masakra.... biedny człowiek, nie powinien pojsc do wiecienia, ani stracic pracy ! bez jaj zrobili afere, bo slawna osoba i doszukuja sie tylko winnych ...
bDJpFNTT
gość
9 lat temu
wydaje mi się, że ta jego wina jest przesadzona! Jakiegoś kozła ofiarnego trzeba było znaleźć!
gość
9 lat temu
Wydaje mi się, że nie do końca jest to jego wina !! Michael był jego pracodawcą co żądał to miał !! a teraz małe dziecko straci ojca , jego życie się posypie wątpię że się podniesie nikomu nie życzę takiego losu Jackson miał wszystko spoczywa w spokoju a jemu sypie się życie :(
PRZYRODA
9 lat temu
KONIAKOW NAJLEPSZY
PRZYRODA
9 lat temu
KONIAKÓW JEST NAJLEPSZY PIĘKNO PRZYRODY TYLKO TU!!!!!!!!!!!!!!
PRZYRODA
9 lat temu
KONIAKÓW JEST NAJLEPSZY PIĘKNO PRZYRODY TYLKO TU!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
może i podał większą dawke....ale ile ludzi ginie przez lekarzy...ile również żyje dzięki nim...Taki zawód....a człowieka aż żal...oczy ma przekrwione z tych nerwów a jeszcze tyle go czeka...NIECH BÓG DA MU SIŁE!!!!
gość
9 lat temu
szkoda mi go........ Zasrana rodzinka Jacksona wielbi go dopiero po śmierci i walczy z "niby" zabójcą, w ciągu życia gdzie byli ??????? szkoda lekarza
gość
9 lat temu
No tak najlepiej od razu Święty MJ. Na koncertach łapał się za krocze mimo że na widowni były dzieciaki (a może właśnie dlatego), sprowadzał i wykorzystywał (jeśli nie seksulanie to emocjonalnie na pewno) dzieciaki w swojej posiadłości, miał wielkie zadłużenia finansowe i mimo ogromnej fortuny nie spłacał tych długów... To chyba zły przykład do naśladowania. A siostrzyczki zamiast teraz oskarżać lekarza, mogły pomóc bratu gdy żył. Ale one wtedy miały go gdzieś. Teraz się pokazują, bo walczą nie o dobre imię brata ale o KASĘ. Ot i całe towarzystwo Jacksonów!
gość
9 lat temu
dobrze niech go napie*dalają ile się da ! wisi mi to co zrobi czy się sam zabije czy ktoś dla mnie ten s******l nie istnieje!
jojoxx5
9 lat temu
kto do mnie na impre jest woda sa sledzie i ...... tez co bedzie
bDJpFNTL
gość
9 lat temu
no i dobrze bo kurcze Jackson na bank sam chciał te wszystkie prochy jak każda g****a gwiazdka której dowali woda sodowa do głowy... dla mnie to on jest niewinny!!
...
Następna strona
bDJpFNUn