Trwa ładowanie...
Przejdź na

3 stacje walczą o Górniak...

322
Podziel się

Chcą ją do swoich programów rozrywkowych. Czy na pewno warto?

3 stacje walczą o Górniak...
bDYQCdtx

To już więc chyba pewne, że wiosną wróci do telewizji. Jurorka Tylko nas dwoje dostaje coraz to nowe propozycje występu w planowanych na przyszły rok programach rozrywkowych. O jej względy walczą już ponoć trzy stacje.

Edyta Górniak jest pierwszą gwiazdą, z jaką rozpoczęto negocjacje na temat udziału w drugiej edycji Bitwy na głosy, która wróci na antenę na miejsce The Voice of Poland. Ponoć również producenci X Factor chcą, by w drugiej edycji show zastąpiła niezbyt dobrze przyjętą Maję Sablewską. Jak donosi Party, do licytacji na jak najlepszy kontrakt dołączył właśnie Polsat. Nie wiadomo jeszcze, o jaki program chodzi, bo nie zapowiada się na to, by w Must Be The Music szykowały się jakieś zmiany w składzie jurorskim.

To jednak nie jedyne negocjacje, jakie obecnie prowadzi Edyta. Piosenkarka, która swoją ostatnią płytę E.K.G. wydała w własnej wytwórni, prowadzi rozmowy z dwiema największymi firmami fonograficznymi, Sony Music i Universal, na jej długo zapowiadaną płytę. Nie jesteśmy przekonani, że jest się o co bić... A Wy?

bDYQCdtz
bDYQCdua
KOMENTARZE
(322)
gość
9 lat temu
Edyta jest wspaniała...jak to czy jest się o co bić? o największy talent wokalny w PL i jeden z większych na świecie? Ile 'redaktorzy' mają lat? 13?
gość
9 lat temu
Jednak, co gwiazda to gwiazda. Edyta jest naszą największą gwiazdą, więc nie ukrywajmy, że stacje o nią zabiegają. Edytko, wybierz tych, którzy zaoferują Ci największe pieniądze. A że warto się o nią bić dowodem jest to, że oglądalność "Tak to leciało" odcinka z jej udziałem, podskoczyła o 35%. Ludzie chcą ją oglądać i tyle. Ci co siedzą na Pudelku i tak nie oglądają TV, bo mają neta.
SŁOLOŁ MAJ KA...
9 lat temu
JA TESZ.
bDYQCdub
SŁOLOŁ MAJ KA...
9 lat temu
Każdej śmierdzi...
gość
9 lat temu
akurat ona zna sie na muzyce wiec nadaje sie idealnie
Najnowsze komentarze (322)
Lewciu51EA
9 lat temu
PA l u s z k a m i do uszu wacikami a B E D A Z D R O W E +EDYTA+
gość
9 lat temu
najlepiej do tv trfam niech spada
gość
9 lat temu
O BOŻE A KTO JESZCZE CHCE JEJ SŁUCHAĆ I WYDAWAĆ KASĘ -ZGROZA
gość
9 lat temu
żałosna jesteś
gość
9 lat temu
jedyna kobieta o pięknym głosie w naszym kraju i tak utalentowana. Cenię Edytę i chętnie ją obejrzę w TV[/cytat]
gość
9 lat temu
nie oglądam takich programow, ale jak będzie Edyta to obejrzę[/cytat] [/cytat]
gość
9 lat temu
a ja sobie życzę
gość
9 lat temu
nie życzę sobie aby mój abonament przekazać na pustogłowie
bDYQCdtT
gość
9 lat temu
Zdecydowanie nie!Niech śpiewa, jeżeli jeszcze potrafi,ale mówić nie powinna w ogóle,bo nie ma o czym-jest prymitywna i tyle.
gość
9 lat temu
Co by nie mówić Edyta jak magnes przyciąga wszystkich i tych co ją lubią i tych co nie. Wielka jednak szkoda, że taki głos się marnuje. Dlaczego nie piszą dla niej piosenek najlepsi?
kaaroolusiek ...
9 lat temu
Edi Najlepsza! :******* We ♥ You! ♥♥♥
gość
9 lat temu
w tak to leciało Edyta pokazała KLASĘ wszystkie piosenki zaśpiewała Super inne wokalistki mogą co najwyżej buty jej czyścić ha ha ha
ja
9 lat temu
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
9 lat temu
jurorką Tylko Nas Dwoje była Doda!!!!!
...
Następna strona
bDYQCduv