Trwa ładowanie...
Przejdź na

Natasza, futra i... WĄŻ! ("SEXY"?)

1311
Podziel się:

Traci kontakt z rzeczywistością?

Natasza, futra i... WĄŻ! ("SEXY"?)
bECmRDfV

Zoologiczne zamiłowania Nataszy Urbańskiej wydają się być coraz bardziej tandetne i śmieszne. Złośliwe komentarze, również "znajomych" z show biznesu, które wywołała pozując seksownie (?) na wypchanym wilku najwyraźniej niczego jej nie nauczyły. Znów postanowiła sięgnąć po martwe zwierzęta. No, może nie do końca - pojawił się też jeden żywy gad...

Podczas wczorajszego rozdania Złotych Kaczek Natasza prezentowała się fotoreporterom w dwóch odsłonach: przed wejściem w imponującym futrze, z co najmniej dwóch gatunków zwierząt i w środku, w różowej sukience i... wężem na szyi. Jak widać na zdjęciach, była z tego faktu niezmiernie dumna. Janusz Józefowicz nie jest chyba fanem węży, bo na imprezie z jego żoną pojawił się odtwórca roli Rudolfa Valentino w jego filmie o Poli Negri, Stefano Terrazzino. Miejmy nadzieję, że nie będzie się wstydził za Nataszę tak bardzo, jak przy okazji "promowania Polski" w Los Angeles... Przypomnijmy: Dla tych którzy nie widzieli: EROTYCZNY TANIEC URBAŃSKIEJ!

Mamy wrażenie, że Natasza powoli traci kontakt z rzeczywistością. Tak się niestety zdarza, gdy człowiekowi płacą za uśmiechanie się i pozowanie do takich sesji.

bECmRDfX
bECmRDgd
bECmRDge
bECmRDgf
bECmRDgy
KOMENTARZE
(1311)
gość
10 lat temu
pozal sie boze jaka artystka
gość
10 lat temu
Siara....
martyna radom
10 lat temu
jest żałosna, gwiazda na siłę
bECmRDgz
martyna radom
10 lat temu
parcie na szkoło jak mało kto ma...
gość
10 lat temu
Też ma w domu zdjecie z wężem
Najnowsze komentarze (1311)
gość
8 lat temu
kudy jej tam do Rihanny !
gość
8 lat temu
Boję się węży. Nie lubię ich. Brzydzę się. Brrrrrrrr...
OWlI4T , [url...
10 lat temu
OWlI4T , [url= [link=
nB3gOd kkqxn...
10 lat temu
nB3gOd <a href="
HLeke8 , [url...
10 lat temu
HLeke8 , [url= [link=
hr31dl , [url...
10 lat temu
hr31dl , [url= [link=
7EpkbV fozqi...
10 lat temu
7EpkbV <a href="
Gdzie w tym w...
10 lat temu
Gdzie w tym wszystadkim hzcayk? Mozna cos zdraaddzic z fabuly gry? czy bedzie opieadrac sie na staadrym mfo? czy moze sam poczaadtek bedzie juza0inny?czy beda dodatki? jak np. gdy nie mozemy juz expic mozemy isc na arene i waladczyc z graadczami w pvp, albo z potwoadrami ? bylo by ciekawie.Weradsja na screadenach wyglada obieadcuadjaco choadciaz wielu napewno jest scepadtyczadnych do nowej weradsji See’ya
bECmRDgr
Drogi Panie, ...
10 lat temu
Drogi Panie, przekroczył pan ginarce dobrego wychowania wobec blogera Carcajou, ktf3rego komentarze, choć emocjonalne, były jednak kulturalne. Nieładnie.
Dlatego, poni...
10 lat temu
Dlatego, ponieważ fakty są takie, jakie sa, arazcwm się z gorącą prośbą do tych wszystkich optymistf3w (także z sejmowych i rzadowych ław) ktf3rzy z uporem godnym lepszej sprawy wierzą jeszcze, że Rosjanie cokolwiek wyjaśnią, pomogą, załatwiąWłaśnie dlatego rządzący ,od premiera począwszy, chcą wszystkich zarazić optymizmem ,bo też im o to chodzi,żeby nic nie było wyjaśnione.
Hm. podobnie ...
10 lat temu
Hm. podobnie ezgaarowałeś jak ja. Wychylam cale astralne ramiona do przodu, mf3wiąc bierz. Zastanawiam się od lat, co w tym geście się skrywa i kto nam wtedy towarzyszy Niektf3rzy podbieracze przepraszają , dziwiąc się ze coś postrzegłem. Czasami nawet oddają, to co podebrali.Obserwując przepływ energii miedzy ludźmi, w codziennym życiu, zdałem sobie sprawę, ze jej wymiana towarzyszy wszelkim doznaniom i jest emocjonalnym dopełnieniem psychicznych zjawisk.Na ogol ludzie nie postrzegają, tego delikatnego ruchu, odczuwając po prostu jakieś doznania. Oni czegoś pragną, na czymś się koncentrują i to wystarcza, by lało się jak z cebra. Dlatego myślę, ze pojawiające się przy nas osoby, czegoś od nas oczekują i nie są najczęściej świadome konsekwencji własnych pragnień.Podbieranie jej świadczy o mizernej kondycji duchowej, mnf3stwem wątpliwości i rozterek. Nie ma znaczenia, czy pojawia się przy nas żywy swoja częścią , czy zawita przy nas jakiś zmarły. Przebieg spotkania jest taki sam i świadczy o zlej integracji. odwiedzających nas osf3b. z własnym cieniem.( Jung)Cieniem jest to wszystko, czym nie chcielibyśmy być a jesteśmy.
aBFDD2 otsgz...
10 lat temu
aBFDD2 <a href="
owuyXU , [url...
10 lat temu
owuyXU , [url= [link=
"Pańskie subt...
10 lat temu
"Pańskie subtelne egezgezy i intelektualne rozważania przysłaniają jedynie "geszeft" jaki jest w Polsce do zrobienia , za wszelką cenę"Całkowicie błędny pogląd.Tu jest stanowisko redakcji FŻP w tej sprawie:Stanowisko FŻP z 7 czerwca 2009Polska opinia publiczna dowiedziała się o inicjatywie Davida Pelega, szefa Żydowskiej Organizacji na rzecz Zwrotu Mienia, byłego ambasadora Izraela w Polsce, ktf3ra odnosi się do restytucji mienia żydowskiego pozbawionego prawnych spadkobiercf3w w Polsce: czytaj >>> [informacja w Haarec].Redakcja Forum Żydf3w Polskich uznaje za konieczne w związku z tym przypomnieć tekst Stowarzyszenia 614. Przykazania (The 614th Commandment Society), ktf3ry proponuje wyjaśnienie etycznej zasadności oraz zakresu tego typu roszczeń: Odszkodowania za własność żydowską.Propozycja ta odwołująca się do etycznych zasad judaizmu, zawiera interpretację zbieżną z naszymi poglądami.Zdaniem Redakcji sprawa odszkodowań za majątki żydowskie musi być traktowana na absolutnie identycznych warunkach, jak rozliczenie przejętych nielegalnie majątkf3w innych ludzi, niezależnie od ich pochodzenia. Uważamy, że musi tu być przestrzegana zasada rf3wności i że żadne organizacje, ani żydowskie, ani nieżydowskie nie mają prawa reprezentować zmarłych i czerpać jakichkolwiek profitf3w z ich śmierci.Wyrażone ostatnio przez Davida Pelega, szefa Żydowskiej Organizacji na rzecz Zwrotu Mienia stanowisko w sprawie odszkodowań ze strony polskiej dla Żydf3w - nie będących spadkobiercami - za majątki bezpotomnych ofiar Holocaustu, jest naszym zdaniem akcją etycznie wątpliwą co do meritum i co do formy, i mamy obawy, że przyniesie wzrost nastrojf3w antyżydowskich w Polsce.Redakcja
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmRDhk
bECmRDhl
bECmRDhm
bECmRDhn
bECmRDho
bECmRDgT