Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak atakuje byłego męża: "ZOSTAWIŁ CÓRKĘ BEZ OPIEKI"

828
Podziel się

"Jego czteromiesięczna córka Lea, jak się dowiedziałam, została pozostawiona wraz ze swoją mamą bez opieki, ani jakiejkolwiek pomocy z jego strony." Robi się ostro...

Górniak atakuje byłego męża: "ZOSTAWIŁ CÓRKĘ BEZ OPIEKI"
bEawSrGt

Edyta Górniak konsekwentnie wykorzystuje każdą okazję do publicznego poniżenia byłego męża. W dzisiejszym Super Expressie deklaruje - uwaga - pomoc dziewczynie swojego byłego męża, Izie Adamczyk, w zmuszeniu Krupy by uznał urodzone 4 miesiące temu dziecko za swoje... Jest ostro:

Nie interesuję się tym, co robi Darek Krupa, jeśli nie dotyczy to wychowania Allana. Dotychczas nie interesowałam się również jego nowym związkiem. Teraz chyba jednak powinnam całą sprawą się zainteresować, bo jego czteromiesięczna córka Lea, jak się dowiedziałam, została pozostawiona wraz ze swoją mamą bez opieki, ani jakiejkolwiek pomocy z jego strony - ogłasza wszem i wobec w tabloidzie. Oczywiście spróbuję pomóc zmienić tę sytuację jeśli będę mogła, bo to niestety może dotykać również Allana. Dobro dziecka w każdej sytuacji musi być najważniejsze, tylko wzajemny szacunek obojga rodziców pozwala na właściwy rozwój ich dziecka. Lea jest śliczną dziewczynką.

Dowiadujemy się, że Dariusz Krupa zerwał ponoć kontakty z Izą Adamczyk, kiedy ta była w 7. miesiącu ciąży. Sprawa ojcostwa małej Lei nigdy nie została jednak ujawniona.

bEawSrGv

Nie widziałam się z Darkiem od kilku miesięcy - skarży się tabloidowi Adamczyk.

Na razie nikt otwarcie nie wmawia Krupie ojcostwa, pewnie dlatego, że to grozi procesem. Edyta jednak się tym nie przejmuje. Być może słusznie. Jako byłej żonie wolno jej trochę więcej.

Nie zdziwiło mnie to, raczej potwierdziło moje przekonanie, że niektórzy ludzie nigdy się nie zmieniają - oświadcza na koniec.

Mocny i komentarz i jeszcze mocniejsza puenta. Czy szykuje się kolejna medialna wojna z byłym?

bEawSrGB
bEawSrGW
KOMENTARZE
(828)
gość
9 lat temu
Może i ma problemy natury psychicznej, ale ta kobieta potrafi dowalić jak mało kto! Brawo, Edytko!
gość
9 lat temu
Jesli to jego dziecko to Pani Edyta ma racje, a on jest skonczonym CH....!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Edyta nie pozostaje z Darkiem w poprawnych stosunkach i to się odbija na ich synu, ale tego Ona nie widzi...?
bEawSrGX
gość
9 lat temu
sliczna jest
gość
9 lat temu
no i jak moż zostawić kobietę w ciąży wcześniej jej obiecując takie rzeczy jak przypisanie sobie ojcojstwa- jak już się trudniej robi to ucieka
Najnowsze komentarze (828)
gość
6 lat temu
We Wrocławiu jest taki Pan na wózku. Po ciężkim dniu w pracy wstaje z wózka i idzie do domu :)
Gość
7 lat temu
' wzajemny szacunek obojga rodziców pozwala na właściwy rozwój ich dziecka' - to ona juz zapomniala, Ze on tez jest ojcem JEJ dziecka?!
gość
7 lat temu
W świetle wydarzeń sprzed półtora tygodnia wychodiz na to, ze Górniak miała rację ze swoim stosunkiem i krytyką Krupy.
gość
7 lat temu
pewnie ma troche racji i ten kuropa taki swiety nie jest na jakiego chce sie robic, dziecko jego na sto procent a ten p***c sie wyåpeira oj nie ladnei nei ladnei
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
senyszyn
9 lat temu
Rosjanie, których znieważa chory psychicznie sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim, Michał Świć, obetną mu jaja.
gość
9 lat temu
DAREMNA JESTEŚ BABO I TYLE ZASTANÓW SIĘ CO WYGADUJESZ
gość
9 lat temu
NAUCZ SIE CZYTAC DEBILU! W SIÓDMYM MIESIĄCU CIĄŻY PORZUCIŁ JĄ KIEDY LEŻAŁA W SZPITALU W CIĘŻKIM STANIE I DO TEGO PRZEZ TELEFON, BO TO K*****A BEZ MOORALNOŚCI I ODWAGI. NIE SZANUJE GOSCIA I OSOBISCIE JAK GO SPOTKAM NA ULICY TO MU POWIEM CO O NIM MYSLE PRZY WSZYSTKICH!
bEawSrGP
gość
9 lat temu
Wiesłowo Krupa zamknij tenswoj stary ryj
gość
9 lat temu
Boi się facet opieki!Zrobil dziecko to ma!
gość
9 lat temu
to nie edyty sprawa
rollo33
9 lat temu
to nie powód aby gość myslał f..tem a nie glową...jestem facetem i gardze takimi frajerami....ma kupe kasy a facet bez jaj co życia nie umie ogranąć....ciota i tyle
gość
9 lat temu
Krupa powinien oskarżyć wizażystkę, żle położyła mu poder na twarzy, haha. Edzia niech pilnuje swojego podworka, chyba ma dość swoich problemow, powinna zająć się swoim życiem bo ma ono wiele do życzenia,,,no ale jak sama mówi, niektórzy ludzie nigdy sie nie zmieniają, to jej przypadłość
RASMUSKA1
9 lat temu
A GÓRNIAK SKĄD WIE O DZIECKU,PEWNIE JEJ TAMTA POWIEDZIAŁA,OBIE GŁUPIE JAK BUTY Z LEWEJ NOGI.
...
Następna strona
bEawSrHr