Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazik o Wojewódzkim: "Starszy pan, TŁUSZCZA GO WYDALI!"

1303
Podziel się

Odpowiada na jego krytykę. "Musi kąsać coraz mocniej, bo inaczej tłuszcza go odrzuci, wydali". Zgadzacie się?

Kazik o Wojewódzkim: "Starszy pan, TŁUSZCZA GO WYDALI!"
bDfyRuiJ

Na początku listopada pisaliśmy o konflikcie między Kazikiem a Radiem Eska, które odmówiło puszczania jego najnowszego kawałka Plamy na słońcu. Zaproponowano, by skrócić ponad 6-minutowy utwór. Wokalista i członkowie zespołu nie zgodzili się na tę zmianę i przysłali radiu piosenkę dwukrotnie przyspieszoną. Po odpowiedzi, jaką otrzymali od szefów Radia Eska postanowili poskarżyć się publicznie i napisać list otwarty. Wtedy do kłótni między Staszewskim a stacją włączył się pracowanik radia, Kuba Wojewódzki, który w swoim programie powiedział między innymi: Kazik starzeje się - nie tylko na ciele, ale i na umyśle. Nazwał też jego muzykę "browarno-biesiadną" i wielokrotnie publicznie go ponizył.

Kazik musiał oczywiście odpowiedzieć. Swoją wersję przedstawia w wywiadzie dla Rzeczpospolitej. Wyjaśnia postawę zespołu wobec radia, a także odpowiada na docinki Kuby.

Muzycy i stacje radiowe powinni ze sobą współpracować, muszą być jednak przestrzegane pewne zasady. Jeżeli komuś nie podoba się piosenka - nie musi jej nadawać - skwitował konflikt ze stacją. Następnie 48-letni muzyk odciął się zaledwie 5 miesiąc młodszemu Wojewódzkiemu, który twierdzi, że Staszewski się zestarzał:

bDfyRuiL

Nikt go nie traktuje poważnie, a widzę, że on chciałby być też trochę autorytetem, a nie tylko trefnisiem. Bynajmniej, nie obrażam się za to, co zrobił - deklaruje wokalista. Za to mu płacą. To jest starszy pan, który goni resztkami sił i musi kąsać coraz mocniej, bo inaczej tłuszcza go odrzuci, wydali.

Zgadzacie się z tym?

bDfyRujm
KOMENTARZE
(1303)
gość
9 lat temu
Kazik ma 100 procent racji. Wojewódzki spada na dno. Nie bawi, nie cieszy jedyne co go utrzymuje to docinki innym.
gość
9 lat temu
wojewodzki wie troche o wszystkim a tak naprawde nic!!!
gość
9 lat temu
hahaha podoba mi sie to okreslenie trefnis, pasuje do Kuby W. :)
bDfyRujn
gość
9 lat temu
taki inteligentny i z refleksem ale gości do ironizowania dobiera takich, by nie ryzykować kompromitacją... każdy potrafi spektakularnie pogrążyć polską Andżelinę albo frytkę... niech Kubuś spróbuje się zmierzyć z kimś inteligentniejszym, bo jakoś takich potyczek nigdy u niego nie uświadczysz... nawet Szyc go zgasił przypominając mu, że chciał kiedyś zorganizować konkurs o Złotopolskich, gdy ten zaczął najeżdżać na serialowe dziw.arstwo szyca. I Kubuś zamilkł, tak go wmurowało, żadna cięta riposta nie przyszła mu do głowy, bo sam został zripostowany tak, że spadł do poziomu mało rozgarniętych gwiazdek, z których tak chętnie się wyśmiewa. On po prostu bazuje na kontraście intelektualnym i dlatego wydaje się być bardzo błyskotliwy w potyczce słownej z przygłupem. Przyjrzyjcie się rozmowom Wojewódzkiego z kimś mądrym i bystrym, a zauważycie że on nie atakuje, nie prowokuje, a grzecznie przeprowadza wywiad i słucha...
gość
9 lat temu
Wojewódzki jest żałosny, ale jeszcze bardziej żałości są jego fani - on "przynajmniej" za kasę się sprzedaje, a oni przyklaskują kretyństwom za friko.
Najnowsze komentarze (1303)
R
2 lata temu
Dwóch żydowskich filozofów.
gość
6 lat temu
mrówka porwała się na słonia , Wojewódzki musi szokować , bo tylko dzięki temu jest znany , a jego dorobek - oj malutki malutki .Program w stylu ploteczki gwiazd , kto jakie ma samochody , ile on ma samochodów,.... ile można ?a to ,że jest inteligentny , owszem ale takich jak on sa tysiące ,ale z pośród tych tysięcy nie wszyscy zgodziliby się zaprzedać . A Kazik , słuchałam i słucham go ja , mój brat 10 lat młodszy . Kazik to Debeściak. Myślę ,ze nawet nie zauważył takiej muchy jak Kuba Wojewódzki.
gość
8 lat temu
sama nie wiem już co myśleć o tym, bo z wnukami mam wciąż kłopoty
gość
8 lat temu
kazio racja wojewódzki jest wysrany juz dawno
gość
9 lat temu
Ludzie z kompleksami nie rozumieja jego inteligentnego dowcipu, robi co chce, bo zasluzyl na to, jest juz marka, a Kazik to kryptopisowiec, czyli ktos zakompleksiony
gość
9 lat temu
Kazik sie pogubil, dawno temu mial cos do powiedzenia, teraz zmierza do radia maryja, zobaczycie..
AV
9 lat temu
Kuba jak zwykle jest jeb...m chamem! On nie umie nic oprócz "błyskotliwych" żartów i docinek na temat ludzi którzy go po prostu przewyższają:) Nie zapomnę jak w swoim programie gościł Anje Orthodox z zespołu Closterkeller próbował wtedy ją ośmieszyć i zrobić z niej jakąś satanistkę tylko przez jej image i to że jest ateistką ale ona się mu nie dała i wyszedł na debila.
gość
9 lat temu
Ale frajer z wojewódzkiego.
bDfyRujf
gość
9 lat temu
Kazik to gość, ma (i zawsze miał) jaja i odwagę mówienia tego, co myśli. Wojewódzki zaś to klown i m******a.
Bre
9 lat temu
Kuba, jesteś frajerem.
gość
9 lat temu
racja
gość
9 lat temu
No niestety. Kuba robi to samo, co Ibisz - chce zatrzymać czas. Ale Krzysiu w tych próbach jest przynajmniej sympatyczniejszy. Tylko ludzie z kompleksami myślą, że Kuba jest inteligentny - gość jest po prostu cwany.
gość
9 lat temu
hi hi hi "Kazik starzeje się - nie tylko na ciele, ale i na umyśle. " A Kuba to niby co? Kazik ma wnuka, a Kuba ciągle się ugania za małolatami, będzie sam na starość i wtedy zobaczymy na co mu się te wszystkie porszaki i ferari przydadzą.
gość
9 lat temu
wojewodzki...żydolewacki śmieć, stary pitol, wkładający polską flagę w psie gówno... trzeba być debilem, żeby słuchać wypocin tego lewackiego żydo ścierwa
...
Następna strona
bDfyRujH