Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn o Villas: "NIENAWIDZIŁA SAMEJ SIEBIE"

438
Podziel się

"Wszystko się zepsuło, gdy w jej życiu nastała pani Budzyńska."

Syn o Villas: "NIENAWIDZIŁA SAMEJ SIEBIE"
bDKszZZx

Syn z pierwszego małżeństwa Violetty Villas od lat nie miał z matką żadnego kontaktu, a o jej śmierci dowiedział się z telewizji. Krzysztof Gospodarek od dziecka miał trudne relacje ze sławną matką. Poznał ją dopiero, gdy miał 4 latka, gdyż wychowywali go dziadkowie. Przez krótki okres czasu Villas próbowała nadrobić stracone lata i podróżowała z nim po świecie. Przez jakiś czas mieszkali też razem w Warszawie. Dobre relacje skończyły się jednak, gdy gwiazda kupiła dom w Magdalence.

Co jakiś czas byłem wyrzucany z domu, po strasznych awanturach, nieważne, czy w noc, czy w dzień - wspomina w Fakcie syn Villas. Ona już wtedy była chora. Myślę, że nienawidziła samej siebie, ponieważ okazała się słaba wobec uzależnienia.

Syn Villas ostatni raz widział ją w 2006 roku, kiedy Violetta trafiła do szpitala psychiatrycznego. Początkowo wyraziła zgodę na leczenie, jednak później zmieniła zdanie i kazała lekarzom wypisać się z placówki.

bDKszZZz

Pewnie kochała mnie na swój sposób, lecz na pierwszym miejscu stawiała swoją karierę i nie bardzo wiedziała, co zrobić z dzieckiem, jak się nim opiekować. Przerosło ją to - mówi syn piosenkarki.

Wszystko się zepsuło, gdy w jej życiu nastała pani Budzyńska - dodaje żona Gospodarka.

Niestety, tylko ona miała na nią wpływ przez ostatnie, tragiczne lata.

bDKszZZF
bDKsAaaa
KOMENTARZE
(438)
Sędzia wariat
9 lat temu
Rosjanie, których znieważa chory psychicznie sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim, Michał Świć, obetną mu jaja.
gość
9 lat temu
nie powinien po smierci wyrzucac takich brudow rodzinnych
gość
9 lat temu
no cóż powiem wam że lepiej dać juz temu wszystkiemu spokój nie ma co gadać co było to było napewno nie było dobrze co zrobić tak też się dzieje .ALE MAJĄTEK ILE BY NIE BYŁO DZIECI ZAWSZE MUSI BYĆ NA RÓWNI PODZIELONY CZY JEST JEDNO CZY TROJE DLA KAŻDEGO PO RÓWNEJ DZIEŁCE OBCE OSOBY EWENTUALNIE JAKIŚ DROBIAZG PO ZMARŁEJ A JAK SIĘ DZIEJE ŻLE TO ZAZWYCZAJ RODZICE ZA TAKĄ SYTUACJE ODPOWIADAJA
bDKsAaab
gość
9 lat temu
b
gość
9 lat temu
przykro pisac,czy mowic,ale to byla zmanierowana baba do tego pila duzo,bo pisal o niej tak ten co wyszla za niego w ameryce,ze przywozil jej whisky hektolitrami,i tak zle skonczyla,bo spichla sie z taka s***a,a mogla zyc i umrzec godnie
gość
9 lat temu
Byla niby wierzaca,ale nie kochala syna.
gość
9 lat temu
kochala tylko siebie innych miala w nosie nie umiala z siebie nic nikomu dac
gość
9 lat temu
Kocham Kubę i Krzysaia- Monia żona i mamusia :)))))))))))))
gość
9 lat temu
A swojego psychiatrę ?
gość
9 lat temu
Racja.A pomysł zwalony z filmu "Zły Mikołaj " z Billy Thortonem.
gość
9 lat temu
tEN PARCHATY SYNUS,NIECH SIE PAŁUJE.
gość
9 lat temu
synek charakterny jak matka ,ta kobieta miała świra od urodzenia i nie umiałą nikogo pokochać dręczyła zwierzęta które pod jej ręką ginęł straszną śmiercią sama też zdechłą jak pies ,która s**a wyprze się własnego dziecka.
gość
9 lat temu
syn niech zachowa umiar w wypowiedziach nad trumne matki i potem,matka zawsze bedzie matka rodzicielka
bDKszZZT
gość
9 lat temu
niektore zjadliwe komedntarze sa na poziomie malolatow
...
Następna strona
bDKsAaav