Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Murray jest KOSZMARNIE TRAKTOWANY!"

603
Podziel się:

Prawnik Conrada Murray’a skarży się na warunki, w jakich przebywa jego klient. Żal Wam go?

 "Murray jest KOSZMARNIE TRAKTOWANY!"

Pod koniec listopada najbardziej znienawidzony lekarz Ameryki, Conrad Murray, został skazany na cztery lata więzienia za "nieumyślne spowodowanie śmierci" Michaela Jacksona. Natychmiast został przewieziony do placówki w Los Angeles, gdzie będzie odsiadywał wyrok.

Jego prawnik, J Michael Flanagan, postanowił wzbudzić w ludziach współczucie dla swojego klienta. W tym celu udał się do mediów, by poskarżyć się na warunki, w jakich przetrzymywany jest były lekarz. Twierdzi, że niedawno odwiedził go w więzieniu w Los Angeles i był zszokowany zachowaniem strażników.

Przyprowadzono go do mnie, miał ręce i nogi skute kajdankami. Później przykuto go do stołu, przy którym rozmawialiśmy – relacjonuje. To szaleństwo. To niedopuszczalne, by tak go traktowano. Nigdy nie widziałem, by traktowali tak kogokolwiek skazanego za nieumyślne spowodowanie śmierci. Umieścili go w celi obok mężczyzny, który został skazany za morderstwo w wojnie gangów. Jest koszmarnie traktowany!

Murray już zapowiedział, że będzie składał apelację od wyroku sądu pierwszej instancji. Publiczne współczucie bardzo by mu się przydało. Niestety, nie ma chyba na to szans.

Żal Wam go trochę? Może powinien wyjść z więzienia i wrócić do zawodu...?

KOMENTARZE
(603)
gość
10 lat temu
pudel ale się zmieniłes... :)
gość
10 lat temu
Pewnie ten Jackson sam chciał te leki był po prostu uzależniony od nich, a on mu przepisywał te leki za kasę.. Ile lekarzy tak robi, no ile? Na każdym kroku, leki czy zwolnienia.. A oskarżają go. Na moje powinien nie mieć żadnego wyroku ;)
gość
10 lat temu
pewnie ze zal!! naprawde jestescie tacy tepi myslac, ze osoba pokroju michaela jacksona miala dostep do tych morderczych lekarstw tylko za posrednictwem murraya?! tak?! to sami zazyjcie po pigulce moze wam sie cos we lbie unormuje
gość
10 lat temu
Chudzieńki ten Jackson ,szkoda chłopa !!!
gość
10 lat temu
koleś pewnnie nie winny, a i tak go zamkneli jak by nie byl lekarzem jackosona tylko normalnego obywatela to by sie nawet nikt nie zainteresowal ta sprwa...
Najnowsze komentarze (603)
gość
9 lat temu
nie żal mi go !
gość
10 lat temu
To straszne zdjęcia naszczęście to tylko ciało - forma którą przyjmujemy, a Michael Jackson był niezwykłym człowiekiem o WIELKIM SERCU!!!!!!!!!!!!
Marta
10 lat temu
nie żebym winiła Michaela, że to on doprowadził do własnej śmierci,ale też uważam, że był uzalezniony i po prostu on-Król Popu- miał dostęp do tych leków. A ten lekarz co mógłby zrobić? Zabić go dla pieniędzy? Niewiadomo. Mi się wydaje, że nie, widziałam jego zdjęcia z żoną i dzieckiem taki słodkim malutkim-i gościa mi żal. Ale jeśli okazałoby się, że to on doprowadził do śmierci (umyślnie) to będę zszokowana.
gość
10 lat temu
w końcu to człowiek no ale trochę szkoda...
gość
10 lat temu
Cody Murray najgłupszy człowiek na świecię
gość
10 lat temu
ojjjejjj biedny lekarz !!!!! masakra !!!! śmierc za śmierc
gość
10 lat temu
z ciebie jest BARAN
EwellaMJ
10 lat temu
Taa.... "Koszmarnie"? Za to, co zrobił ? A i tak wyjdzie niedługo z aresztu...
gość
10 lat temu
żal mi tego lekarza. Michael sam brał narkotyki tępaki !!!!!!!!
gość
10 lat temu
Bardzo żal... ;(
gość
10 lat temu
gdyby taka sytułacja zdazyla sie ale na miejscu jacksona byl normalny czlowiek to by to inaczej wyglondalo
gość
10 lat temu
nie czaicie.?Przecierz Michael musiał mieć siłe na te wszystkie koncerty które go czekały.Poprosił tego lekarza o jakieś zastrzyki ale były za mocne i zmarł... To jest oczywiście moja (logiczna według mnie ) teoria.Możecie się z nią zgadzać albo nie, to juz nie jest moja sprawa PRAWDA, ZGADZAM SIE.! A M.J NIE BYŁ ŻADNYM ĆPUNEM.!!! JAK NIE WIECIE, TO NIE MÓWCIE....!!!!
gość
10 lat temu
nie czaicie.?Przecierz Michael musiał mieć siłe na te wszystkie koncerty które go czekały.Poprosił tego lekarza o jakieś zastrzyki ale były za mocne i zmarł... To jest oczywiście moja (logiczna według mnie ) teoria.Możecie się z nią zgadzać albo nie, to juz nie jest moja sprawa
gość
10 lat temu
Jackson był królem popu i jak niby miał Murray nie miał być skazany ale troche mi go żal bo jest okropnie traktowany
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie