Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adele schudła po operacji! (NAJNOWSZE ZDJĘCIE)

941
Podziel się

Woleliście ją w rozmiarze 46?

Adele schudła po operacji! (NAJNOWSZE ZDJĘCIE)
bDXNiXiZ

Adele jest już po operacji gardła, która ma ocalić jej głos. Jak się niestety okazuje, inwazyjny zabieg miał poważne efekty uboczne. Piosenkarka jest bardzo osłabiona i z powodu niskiej odporności nieustannie łapie kolejne przeziębienia. Lekarze cały czas podają jej silne antybiotyki i środki, które mają przyspieszyć gojenie się gardła. Na swoim Twitterze Adele często skarżyła się na złe samopoczucie spowodowane chemią, jaką faszerują jej organizm.

Wczoraj zamieściła w sieci swoje najnowsze zdjęcie – widać, że wyraźnie zeszczuplała na twarzy. Przez niemal dwa miesiące żywiła się jedynie płynami oraz warzywami przez co straciła kilka kilogramów. Fani zmartwili się, że ich idolka nie ma już rozmiaru 46 i wygląda "mizernie".

Co myślicie o szczuplejszej Adele – też woleliście, gdy miała pełniejszą buzię?

bDXNiXjb
bDXNiXjC
KOMENTARZE
(941)
gość
9 lat temu
najważniejsze że głosu nie straciła ! ;)
kkk
9 lat temu
o tak, wolałem ją przed operacją
gość
9 lat temu
Lepiej wygląda.
bDXNiXjD
gość
9 lat temu
ale schudła ;o
gość
9 lat temu
tak i tak ladnie :) mysle ze to bez znaczenia;)
Najnowsze komentarze (941)
agata
9 lat temu
Jeżeli lepiej się czuje to dobrze:) Dla mnie i tak jest genialna bez wzgledu na wygląd :) Jak była grubsza też mi się podobała :) Teraz też pięknie :) Najważniejszy jest jej głos :)
kocham
9 lat temu
Ja tam ja teraz wole jest ładniejszaa i taka młodsza sie odrazu wydajee !
gość
9 lat temu
Tak trzymaj Adele:) i błagam nie rzucaj kariery :) :)
gość
9 lat temu
jedyne co ma ładne to włosy i oczy
K.S
9 lat temu
oczywiście chodzi mi o uczucia, które wyrażała piosenką
K.S
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="K.S"]Po pierwsze - ważne jest przedewszytskim jej zdrowie, oraz zachowanie głosu Po drugie - co prawda ładniejsza była ze swoją "tuszą" , ale teraz też jest ładna. Nie liczy się wygląd, tylko wnętrze, a jej wnętrze jest ciepłe Oprócz operacji przeżyła jeszcze rozstania więc miejmy nadzieję, że złości od losu dla niej już koniec. a co do tiaaa - nie, nie będzie zwykłą piosenkarką. Pomimo że znana ze swej tuszy i nieziemskiego głosu straciła tuszę, dobrze że nie straciła głosu. Po za tym kto widział nie tylko melodię i słowa , ale uczucia dla tego nigdy ona nie będzie zwykłą piosenkarką. Powrotu do zdrowia ! [/cytat]i jeszcze jedno - adele to gwiazda, szczera, skromna. Ma imponować głosem, a nie wyglądem, w przeciwnieństwie do wypchanych tapeciar. . A z resztą i tak jest ładna.
K.S
9 lat temu
Po pierwsze - ważne jest przedewszytskim jej zdrowie, oraz zachowanie głosu Po drugie - co prawda ładniejsza była ze swoją "tuszą" , ale teraz też jest ładna. Nie liczy się wygląd, tylko wnętrze, a jej wnętrze jest ciepłe Oprócz operacji przeżyła jeszcze rozstania więc miejmy nadzieję, że złości od losu dla niej już koniec. a co do tiaaa - nie, nie będzie zwykłą piosenkarką. Pomimo że znana ze swej tuszy i nieziemskiego głosu straciła tuszę, dobrze że nie straciła głosu. Po za tym kto widział nie tylko melodię i słowa , ale uczucia dla tego nigdy ona nie będzie zwykłą piosenkarką. Powrotu do zdrowia !
gość
9 lat temu
adele jest fajna bardzo
bDXNiXjv
gość
9 lat temu
kocham ją
gość
9 lat temu
adele jest najleprza
gość
9 lat temu
sweet jest super i do tego schudła :))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adele
9 lat temu
lepiej wygląda
gość
9 lat temu
spoko fota:0 Pozdrawiam Jola G
gość
9 lat temu
ooooooooooooooooo nie. ona lepiej wyglądała przedtem.
...
Następna strona
bDXNiXjX