Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Podważenie testamentu będzie trudne"

571
Podziel się

Budzyńska tak łatwo nie odpuści...

"Podważenie testamentu będzie trudne"
bDZVPAad

Wprawdzie pełnomocnik rodziny Gospodarków, mecenas Jacek Świeca sprawia wrażenie optymisty i w rozmowach z mediami nie przewiduje żadnych trudności z przejęciem spadku przez jego wydziedziczonego klienta, ale sprawa nie jest wcale tak prosta.

Artur Wdowczyk, prawnik niezwiązany ze sprawą, przewiduje spore problemy:

Podważenie tego testamentu jest możliwe, ale będzie bardzo trudne - mówi w Super Expressie. Można spróbować udowodnić, że pani Villas była nieświadoma tego, co robi. Była leczona albo była pod wpływem leków. Na pierwszy rzut oka mogła zachowywać sie normalnie, jednak nie wiedziała dokładnie, co robi. Kolejna sprawa to instytucja niegodności dziedziczenia, na którą rodzina może się powołać. W testamencie pani Villas wyjaśniła, że przekazuje wszystko opiekunce w zamian za opiekę. Po szczegółowym raporcie z seksji zwłok będzie można stwierdzic, czy pani Budzyńska się z tej opieki wywiazała i czy jest godna dziedziczyć**.**

bDZVPAaf

Wygląda na to, że to będzie główny argument wydziedziczonej rodziny gwiazdy. Budzyńska wzbudza powszechną niechęć, a nawet nienawiść (musiała aż uciekać z cmentarza w czasie pogrzebu), być może uda się więc przekonać sąd. Syn i synowa Villas nie przyjmują na razie do wiadomości, by mogło być inaczej. Są przeknani, że to "opiekunka" piosenkarki ponosi winę za jej śmierć.

Zrobimy wszystko, by wyjasnić, jak doszło do śmierci Violetty oraz podpisania przez nią takiego testamentu - zapowiada Małgorzata Gospodarek. Jesteśmy zdeterminowani i gotowi zainteresować tym samego ministra sprawiedliwości. Teraz pomaga nam prawnik Jacek Świeca, a sąd bada obie sprawy.

Myślicie, że minister pomoże? Pewne jest, że Elżbieta Budzyńska nie odpuści. Pozostało jej już chyba tylko walczyć do końca.

bDZVPAal
bDZVPAaG
KOMENTARZE
(571)
gość
9 lat temu
Ta gosposia to niezła manipulatorka... Żeby nie było na nią rady? Trudno w to uwiezyć! Znając polskie sądy, sprawa zakończy się po jej myśli. To by była checa!
gość
9 lat temu
Osoba nienormalna sporządza testament pod przymusem i co, to jest ważne? chyba tylko w Polskim prawie jak zwykle.
gość
9 lat temu
"Ogolić na łyso, skopać, nie udzielić pomocy i czekać na śmierć no i zagłodzić" TO JEST WSPANIAŁA OPIEKA ELKI
bDZVPAaH
gość
9 lat temu
Powinna zgnić w więzieniu
gość
9 lat temu
Czy to był testament notarialny czy tylko sporządzony przez prawnika p. Budzyńskiej?
Najnowsze komentarze (571)
gość
6 lat temu
Więcej o podważaniu testamentu i nie tylko na
L4K1Ck , [url...
9 lat temu
L4K1Ck , [url= [link=
GZRPx7 dfhpv...
9 lat temu
GZRPx7 <a href="
g1uctS , [url...
9 lat temu
g1uctS , [url= [link=
58JD3x bptww...
9 lat temu
58JD3x <a href="
You saved me ...
9 lat temu
You saved me a lot of halsse just now.
gość
9 lat temu
za sam wygląd powinna siedzieć . Pewne jest że nie jest godną dziedziczenia .
gość
9 lat temu
Podwazenie testamentu w tym wypadku będzie proste .Piosenkarka była na obserwacji psychiatrycznej .była poddawana przemocy fizycznej.psychicznej .więziona z ograniczeniem wolności osobistej Budzyńska nie ma szans powinna za to wszystko trafićdo więzienia mam nadzieje że zostanie ukarana za psełdo opieke nad piosenkarką.Życze rodzinie powodzenia
bDZVPAaz
gość
9 lat temu
ogolic jej leb do gola powiazac niech umiera z glodu.to bylaby dobra nagroda za ta opieke jaka ona dawala vilas.
gość
9 lat temu
Nie po to opiekunka tak się ,,męczyła,, zeby teraz na finiszu odpuścić i oddać cały majątek synowi. Najpierw musiała odizolować do otoczenia i uzależnić od siebie potem odizolować całkowicie od syna potem metodycznie niszczyć doprowadzając do śmierci. Na kopach powinna wylecieć z rodzinnego domu Gospodarków a nie rościć sobie jakie kolwiek prawa.
gość
9 lat temu
gadacie tak na opiekunke a rodzina too co niby interesowała sie nią
gość
9 lat temu
H,,,,UJ JUZ Z TYM TESTAMENTEM BUDZINSKA POWINNA MIEC POSTAWIONE JUZ DAWNO ZARZUTY ZE STOPNIOWO I Z PREMEDYTACJA POSTALA NA TAMTEN SWIAT VILLAS CZY PROKURATURA SPI
gość
9 lat temu
yyy a to jeszcze jakieś prawnik poza notariuszem może sporządzic testament? :P
gość
9 lat temu
A jak mozna trzymac zabawke????
...
Następna strona
bDZVPAbb