Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak się żeni?!

350
Podziel się

Rodzice naciskają... Córka zadaje kłopotliwe pytania.

 Karolak się żeni?!
bDKwVAqd

Rodzice naciskają. Uznali, że 40. rok życia ich syna jest doskonałą okazją, by wreszcie dojrzał do poważnych decyzji. Od dłuższego czasu nalegają, by wyprostował relacje z matką swojego dziecka, Violą Kołakowską. Ona też wolałaby chyba wiedzieć, na czym stoi.

Jej romans z Tomaszem Karolakiem rozpoczął się 5 lat temu na planie serialu Kryminalni. 9 miesięcy później na świat przyszła ich córka, Lenka. Od tamtej pory Karolak i Kołakowska starają się wychowywać dziecko wspólnie chociaż nie mieszkają
razem, a nawet nie są oficjalnie parą. Jednak w miarę jak dzieko rośnie i zaczyna zadawać kłopotliwe pytania, staje się to coraz trudniejsze.

Ze względu na Lenkę para zdecydowała się wreszcie zamieszkać razem w nowym lofcie Karolaka na warszawskim Mokotowie. Zdaniem aktora, to powinno w zupełności wystarczyć, jednak w sprawę wtrącili się jego rodzice i podczas świątecznej wizyty zasugerowali, by poprosił Violę o rękę. A aktor z reguły nie lekceważy ich sugestii. Zarówno jego tata jak i mama są z zawodu oficerami Wojska Polskiego.

bDKwVAqf

Myślicie, że Kołakowska doczeka się wreszcie wymarzonego ślubu? A może czeka już zbyt wiele lat i teraz to ona będzie się wahać?

bDKwVAqG
KOMENTARZE
(350)
///werona///
9 lat temu
...najwyższa pora, bo nie będzie chętnych, dostanie dużego brzusia, trochę się przykurczy i po nim! żadna go nie zechce, a tak dziecko będzie miało pełną rodzine
gość
9 lat temu
takiego mientkiego spłodzili...
gość
9 lat temu
tyle lat i nie miec zony hmmmm te gwiazdy ciagle cos wymyslaja
bDKwVAqH
gość
9 lat temu
ze ona jeszcze go chce????!
gość
9 lat temu
wygląda jak deska na tym zdjęciu a ślub bierze sie z miłości a nie dla rodziców a dziecko bardziej przezyje rozwód niż brak slubu.......
gość
9 lat temu
Taki duży i stary chłop , a tata i mama kazali się żenić HiHiHi
gość
9 lat temu
yuitu
gość
9 lat temu
nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
małżenstwa na siłe są o wiele bardziej szkodliwe dla dziecka, niż życie osobno, a w jakiejś tam harmonii
gość
9 lat temu
Czy to trzeba nakłaniać ojca dziecka do poślubienia jego matki????????????????Czy o tym powinni przypominać jego rodzice???????????.Dobrze ,że są rozsądni i chcieliby stabilizacji ich syna.Ale to do niego tego bęcwała należy obowiązek poślubienia Violi. W końcu jest człowiekiem i chyba czul cos do Violi ,czy zachowywał się jak zwierze.On jest wiecznym chłopcem.
gość
9 lat temu
brednie
gość
9 lat temu
niezdolny burak
gość
9 lat temu
może!
bDKwVAqz
gość
9 lat temu
to p****l jest.... z kolorowej niepodległej
...
Następna strona
bDKwVArb