Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Od kilku tygodni się nie rozstają"

583
Podziel się

Wodzianka wybrałą się z Nergalem do szpitala...

"Od kilku tygodni się nie rozstają"
bDJuoHit

Dominika "Dodzianka" Zasiewska naprawdę chce zaistnieć w show biznesie. Podejrzewamy, że to właśnie ona zgadała się z paparazzi i umówiła na ustawkę pod gdańską Katedrą i Kliniką Hematologii i Transplantologii. Wspólne zdjęcia Dominiki i Nergala ze spaceru publikuje nowy Flesz.

Wodzianka udała się ze swoim "ukochanym" i czekała na niego, gdy ten robił sobie badania kontrolne, które musiwykonywać co pół roku.

Nic dziwnego. Oni od kilku tygodni się nie rozstają – zdradza "znajomy pary".

bDJuoHiv

Jak myślicie, czy to prawdziwy związek, czy tylko głupi sposób na zaistnienie w mediach? Spodziewalibyśmy się po Nergalu, że mimo wszystko ma odrobinę lepszy gust. No ale skoro znalazł wspólny język z Dodą, to w sumie może i z Wodzianką...?

Oceniając najnowszy wybór Nergala powiemy odważnie: Wolelibyśmy już Dodę z penisem niż Zasiewską.

bDJuoHiW
KOMENTARZE
(583)
radek
6 lat temu
pismak który wypocił te pierdoły powinien dostać w pysk od obi Pań , bardzo niegrzeczny ..
http://www.di...
8 lat temu
thank you for share!
cCqurH zrbsi...
8 lat temu
cCqurH zrbsitzhlgsg
bDJuoHiX
Niszczenie Bi...
8 lat temu
Niszczenie Biblii nie jest przestępstwem, kościf3ł przez wiek nszzciył bezkarnie ten zbif3r baśni a czytających posyłał na stos. Określanie kościoła ( KAŻDEGO ) jako sekta też nie jest niczym dziwnym, wszak każdy Kościf3ł dla innych kościołf3w jest sektą.Bycie ateistą też nie jest niczym zdrożnym ani dyskredytującym społecznie człowieka gdyż każdy monoteista jest zarazem ateistą rf3żnie nas tylko liczba nieuznawanych Bogf3w. Ja nie uznaję o jednego więcej niż wierzący !!!
gość
8 lat temu
Doda ma przede wszystkim ładnego penisa
///werona///
9 lat temu
...ale przyznajcie, nigdy tak nie patrzył na Dode, jak na nią
gość
9 lat temu
hahahah doda z penisem....hahahahahahahaha
shatalin
9 lat temu
płytka, chce się wylansować w jakikolwiek sposób, no bywaaa.... ale brzydka nie jest. Jeżeli nergal kierował się jej wyglądem,to rozumiem nawet. A jeśli liczył, że intelekt dostanie w pakiecie, no to sorry batory... ;]
gość
9 lat temu
Co prawda nie lubię tej całej Dominiki to ze strony pudelka to było bardzo bezczelny komentarz!! kultury trochę ludzie!!!
gość
9 lat temu
A ONA MA BRUDNY DRES, BRUDNY DRES, POWINNA GO UPRAAAAĆ!
benigna.bloog...
9 lat temu
Może Wodzianka ma naturalne cycki?
gość
9 lat temu
to wszystko jest ustawione!!!
gość
9 lat temu
czego wy od niej chcecie , nawet nie wiecie jaka jest naprawdę
bDJuoHiP
gość
9 lat temu
haha żałosne i kto tu jest płytki żeby wierzyc co pisze tak żałosny portal nie znacie typa a p*********e , zreszta kogo obchodzi z kim i co robi ja goscia lubie za muzyke , jest artystą a nie gwiazdeczka , ludzie troche wyobraźni takie portale to 20 % prawdy 80 pierdół , typu k***a gwiazdy żują gume , dla mnie jestescie żalosni , wszedlem z ciekawosci na tą strone , a teraz sobie mnie możecie hejtowac zebym do slownika zajrzał itp , pozdro pajace
...
Następna strona
bDJuoHjr