Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nigdy się nie rozwiedzie

0
Podziel się:

"Zakochałam sie w moim mężu od pierwszego wejrzenia i nadal czuję to samo."

Nigdy się nie rozwiedzie

Kiedy Catherine Zeta-Jones brała siedem lat temu ślub z Michael'em Douglas'em, nikt nie wróżył im zbyt długiego związku. W tej chwili jednak uważani są za jedno z trwalszych małżeństw Hollywood i wygląda na to, że tak już zostanie.

Zakochałam sie w moim mężu od pierwszego wejrzenia i nadal czuję to samo. Nigdy się nie rozwiodę, nigdy - powiedziała piękna Brytyjka magazynowi Harper's Bazaar.

Dorastałam w małej, katolickiej wiosce rybackiej na wybrzeżu Walii. Ludzie mają tam inne podejście dożycia - bardziej się siebie trzymają. Mają to w genach. Moi rodzice są małżeństwem od ponad 40 lat i są dla mnie wzorem.

Piękna Catherine, która urodziła Michael'owi już dwójkę dzieci, powiedziała, że kluczem do udanego związku jest spędzanie ze soba jak najwięcej czasu:

W pewnym momencie moje malutkie dzieciaczki wyfruną z gniazdka i nie chcę, żeby było tak, że spojrzę wtedy na Michael'a i zapytam: "Hej, a pamiętasz jeszcze o nas?"

Od czasu do czasu lubimy podrzucić dzieciaki do moich rodziców i wybrać się na jakiś rejs, czy pograć w golfa - po prostu się pobawić. To ważne, by czasem spędzić trochę czasu tylko we dwoje.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)