Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin kontra Kazadi! (ZDJĘCIA)

1347
Podziel się

Która wypadła lepiej? Zobaczcie nagrania z castingu w Warszawie.

Rusin kontra Kazadi! (ZDJĘCIA)
bCNanCid

Po czwartej edycji You Can Dance, w której skompromitowaną Weronikę Marczuk zastąpiła Anna Mucha, Kinga Rusin doszła do wniosku, że i jej należy się awans. Z prowadzącej stała się więc jurorką, a na jej miejsce zatrudniono Patrycję Kazadi, co bez wątpienia było dobrym posunięciem - jest młodsza, energiczna i ma o wiele lepszy kontakt z uczestnikami show.

Mimo że Kinga i Patrycja zdają się dobrze dogadywać, nie można nie zauważyć pewnej rywalizacji wizerunkowej: jeszcze prowadząc program, Rusin chciała na siłę się odmładzać, co zazwyczaj kończyło się wpadkami. Teraz występuje raczej w roli dojrzałej pani, podczas gdy Kazadi śmiało korzysta ze wszystkich dobrodziejstw, które daje jej młody wiek.

Podczas ostatniego już castingu do 7. edycji You Can Dance w Warszawie różnice te było widać bardzo wyraźnie. Patrycja zaprezentowała się w ciekawej małej czarnej i okularach kujonkach. Kinga - w postarzającym zestawie w kolorze ciemnej wiśni z przykuwającą uwagę skórzaną spódnicą.

bCNanCif

Jak oceniacie, która z nich wypadła lepiej? Zobaczcie nasze wideo z castingu - widzicie już nowe gwiazdy wśród tancerzy?

bCNanCil
bCNanCim
bCNanCin
bCNanCiG
KOMENTARZE
(1347)
Sniada
9 lat temu
Kazadi świetna sukienka, figura z resztą też, :)
gość
9 lat temu
Kazadi pięknie :) urocza sukienka
gość
9 lat temu
Kinga niezle sie trzyma jak na babke w swoim wieku...
bCNanCiH
gość
9 lat temu
Kinga super wygląda.
gosc_krk22
9 lat temu
dobrze wyglada Kinga! choć moze rzeczywiscie ciut zbyt powaznie
Najnowsze komentarze (1347)
Akurat to nie...
2 lata temu
Zapinał by na zmianę
gość
8 lat temu
q
gość
8 lat temu
b
gość
8 lat temu
h
gość
8 lat temu
ruchałbym jedną i drugą
gość
8 lat temu
puknąłbym kinge
gość
8 lat temu
Kazadi strasznie jest gruba! troszeczkę trzebaby o siebie zadbać .....
gość
8 lat temu
f
bCNanCiz
gość
8 lat temu
g
PFncdV , [url...
8 lat temu
PFncdV , [url= [link=
z2Zw4d sjyjt...
8 lat temu
z2Zw4d <a href="
aBzyuV , [url...
8 lat temu
aBzyuV , [url= [link=
TzUitz kaait...
8 lat temu
TzUitz <a href="
"Stwierdziłam...
8 lat temu
"Stwierdziłam u siebie wbajoy zastraszenia. Są trochę nietypowe, ponieważ w przeciwieństwie do większości Polakf3w nie boję się Jarosława Kaczyńskiego. Nie boję się nawet Donalda Tuska. To czego się boję, to symbioza Platformy z bezpieką. Np. muchomory i brzozy żyją w symbiozie. Nic o sobie nie wiedzą, a obok siebie rosną lepiej."Widzę, że Pani opinia jest taka sama, jak moja. Mam wrażenie powrotu klimatf3w z końca lat 70-ych, czasem sprzed stanu wojennego. To wrażenie duszności. Narasta we mnie przekonanie, że mamy do czynienia z odwetem byłych esbekf3w. Pisałem o tym w tekście na temat zabf3jstwa Marka Rosiaka w PIS-owskim biurze w Łodzi. Nie mam dowodf3w na to, że muchomory i brzozy wiedzą o sobie, ale nie mogę też tego wykluczyć. Pozdrawiam gorąco i czekam na następne felietony -
...
Następna strona
bCNanCjb