Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jay-Z: "Przestaję używać słowa "dziwka""!

227
Podziel się

W wieku 42 lat nagle zorientował się, że obrażał kobiety... Powinniśmy mu pogratulować?

Jay-Z: "Przestaję używać słowa "dziwka""!
bDIMKNIl

W wieku 42 lat Jay-Z nagle zorientował się, że zwracanie się do kobiet per "dziwka" nie jest jednak zbyt uprzejme. Do takich wniosków muzyk doszedł pod wpływem narodzin swojej córeczki Blue Ivy, zwanej w Polsce "Pillow". Zachwycony rodzicielstwem mąż Beyonce, napisał dla dziewczynki piosenkę, w której między innymi wspomina o wcześniejszym poronieniu (zobacz: Beyonce PORONIŁA PIERWSZE DZIECKO!).

W tekście utworu Jay-Z przyznaje, że do tej pory nie uważał takiego języka za obraźliwy i określenia "dziwka" używał bezmyślnie. Jednak teraz, gdy na świecie jest jego córka, przestanie obrażać inne kobiety. Jay-z obiecuje zmienić swoje słownictwo i "przeklina" wszystkich, którzy nadal zwracają się tak do kobiet. Wcześniej było to jednak w porządku, świat hip-hopu musiał poczekać, aż zmieni zdanie. Oczywiście można tylko pochwalić tę odmianę, szkoda tylko może, że stało się to tak późno.

Jay-Z obiecuje także Blue Ivy, którą uważa za swojego aniołka, że żaden mężczyzna nigdy jej nie poniży i nie będzie nazywał w tak obraźliwy sposób, jak on zwracał się przez lata do kobiet.

bDIMKNIn

Powinniśmy mu pogratulować?

bDIMKNIO
KOMENTARZE
(227)
katja8914
8 lat temu
Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie.
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
[#V=Y#YNrxDKfKxWE#401#331#]
bDIMKNIP
gość
9 lat temu
brwo!
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Jak cos to s**a a nie d****a. Powiedzial ze nie bedzie uzywal bitch co znaczy s**a . D****a to whore, k***a ludzie troche angielskiego [/cytat]no to się naucz, bo mówisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia
mrs carter
9 lat temu
i tak go uwielbiam.
gość
9 lat temu
Witajcie! Wiem, że może nie na temat i spamuje, ale potrzebuje waszej pomocy! Niedługo się bronię (praca magisterska) i muszę zrobić anonimowe badania, które będą w niej wykorzystane. Odwiedź proszę moją stronę www(kropka)bestofbest(kropka)pl i poświeć zaledwie 2 minutki na wypełnienie anonimowej sondy (zaledwie 3 krótkie pytania). Po wypełnieniu sondy otrzymasz ode mnie niespodziankę. Z góry dziękuję. Krzysztof eeegety
Mr. Z
9 lat temu
Chodzi o "bitch"? To słowo oznacza wredną zołzę, a nie dziwkę. Na dziwkę mówi się "slut".
gość
9 lat temu
tyt
gość
9 lat temu
Typowy m****n....-_-
gość
9 lat temu
myślę, że bardziej chodzi o słowo "bitch", które dosłownie znaczy "s**a". wiadomo, że słowo "s**a" jest obraźliwe, jednak mimo wszystko może mieć pozytywne znaczenie. osobiście uważam, że "s**a" odnosi się bardziej do twardego charakteru niż do dupodajki, ale może być też słowem obraźliwym, co nie ulega wątpliwości. wszystko zależy od kontekstu. nie sądzę też, że raperzy mowiąc "bitch" mają na myśli wszystkie reprezentantki płci pięknej. tak to rozumiem... ALE OCZYWIŚCIE NIE CHCĘ BRONIĆ RAPERÓW ZA TO SŁOWO, BO MNIE TO TEŻ NIEKIEDY IRYTUJE, GDY TO SŁYSZĘ. RÓWNIE DOBRZE MOGLIBY NAWIJAĆ BEZ SŁOWA "S**A".
gość
9 lat temu
s****e w banie. poczekajcie do następnego albumu. to jest raper, jeden diss i całe postanowienie pójdzie się s**ć.
gość
9 lat temu
Wiec beyonce tez byladziwka dla niego skoro tak sie zwracal..niesamowite,co za swiat!
bDIMKNIH
gość
9 lat temu
I GOT 99 PROBLEMS BUT A BITCH AINT ONE!
...
Następna strona
bDIMKNJj