Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liszowska zostanie jurorką!

444
Podziel się:

Zgarnie 18 000 złotych za każdy odcinek... A nawet ich nie potrzebuje.

Liszowska zostanie jurorką!
bEDvVWvF

Tak, ona też. Joanna Liszowska długo rozważała, którą z ofert będzie najodpowiedniejsza na efektowny powrót z urlopu macierzyńskiego. A otrzymała ich sporo. Dwójka zaproponowała jej aż dwie posady do wyboru - prowadzącej Bitwę na głosy lub alternatywnie - jednej z drużyn w programie Kocham Cię, Polsko. Stacja kusiła gażą najpierw 12, a potem 15 tysięcy za odcinek.

Liszowska jednak nie zdecydowała się przyjąć żadnej z tych propozycji. W międzyczasie bowiem pojawił się Polsat ze swoim nowym show, opartym na brytyjskim formacie Got to Dance. Początkowo nazwisko Liszowskiej wymieniano w kontekście prowadzenia programu, jednak aktorka wolała mniej wyczerpujące zajęcie. Skończyło się na sędziowaniu.

Jak donosi Fakt, Joanna wynegocjowała aż... 18 tysięcy złotych za odcinek. Czyli za całą wiosenną edycję otrzyma 200 tysięcy złotych.

bEDvVWvH

Zauważcie, że takie pieniądze zarabiają w mediach zazwyczaj ludzie, którzy zupełnie ich nie potrzebują. Liszowska i bez tego może się fotografować w ferrari.

bEDvVWwi
KOMENTARZE
(444)
gość
10 lat temu
G***i komentarz, to co ma za darmo pracować!!!! Może nierobom ma dać.
gość
10 lat temu
No i fajnie, bo Joasia jest miła, sympatyczna i z klasą. Lepiej ona niż doda albo edzia, które większe show robią wokół siebie a nie uczestnikow!
gość
10 lat temu
Nie trawie jej. Ma taki dziwny sposób bycia.
bEDvVWwj
Izi
10 lat temu
grubcia... a taka seksowna kiedyś była
gość
10 lat temu
ale się wielka zrobiła po tej ciąży szok
Najnowsze komentarze (444)
GnEEuF , [url...
10 lat temu
GnEEuF , [url= [link=
LbfQNK ynajl...
10 lat temu
LbfQNK <a href="
8L1bfK , [url...
10 lat temu
8L1bfK , [url= [link=
lCoeWa alkle...
10 lat temu
lCoeWa <a href="
>Rzeczywiście...
10 lat temu
>Rzeczywiście, czym może r&oacute;żni się od aiymsetntyzmu francuskiego czy brytyjskiego, to przeszłością.No tak, czyli tym co stanowi tozsamosc dziejowa poszczegolnych narodow. Tylko ze ja nie chce bic sie jako Polak w cudze piersi, bo to jalowe czuje sie wspolodpowiedzialny za to, co sie dzieje w moim wlasnym kraju.&nbsp;
gość
10 lat temu
do domu dzieciaka bawić a nie na robią a potem mają jew d***e
gość
10 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
10 lat temu
18 000 tys za odcinek? I MY ZA TO PLACIMY, NIE MOZEMY SIE DO CHOLERY GODZIC NA TO ZEBY ZA NICNIEROBIENIE TYCH "GWIAZD" ZGARNIALI TYLE PIENIEDZY !! NA LITOSC BOSKÁ! ZA CO PYTAM?! ZA TO ZE SIEDZA I PIERDZÁ W STOLKI?! NIE BEDE OGLADAC
bEDvVWwb
230
10 lat temu
LISZAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
ta gruba pasztetowa
gość
10 lat temu
I dlatego nie płacę i nie będę płacił abonamentu
gość
10 lat temu
Niech daja Ja juz przestaje płacic abonament. Widać państwowa telewizja ma za duzo pieniedzy.
gość
10 lat temu
bleee nie lubię jej
gość
10 lat temu
SORKI ALE WYGLADA JAK WIEJSKA BABA;!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDvVWwU
bEDvVWwV
bEDvVWwW
bEDvVWwX
bEDvVWwY
bEDvVWwD