Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie chcę być chudą laską z cyckami na wierzchu"

464
Podziel się

"Nie będę się dostosowywać" - zapowiada. I ma rację. Trzymamy kciuki.

"Nie chcę być chudą laską z cyckami na wierzchu"
bDgqwzAR

W przeciwieństwie do Jennifer Hudson po międzynarodowym sukcesie Adele nie zatrudniła armii dietetyków i nie zamknęła się na siłowni, żeby jak najszybciej dostosować się do wzorców narzuconych przez Hollywood. Brytyjka konsekwentnie deklaruje, że jest zadowolona ze swojej figury i nie reaguje kompleksami nawet na komentarze takich dyktatorów kobiecego piękna, jak Karl Lagerfeld. Po uwadze projektanta na temat nadwagi Adele (zobacz: Lagerfeld: "Adele JEST ZA GRUBA, ale ma śliczną twarz") posypały się pytania do piosenkarki na temat jej "ideału urody".

Nigdy nie patrzyłam na okładki magazynów i dręczyłam się bzdurami w stylu: Muszę tak wyglądać, żeby osiągnąć sukces – powiedziała w telewizyjnym show gwiazda. Nie chcę być chudą laską z cyckami na wierzchu, która na dodatek nie istnieje, bo zrobiono ją w programie komputerowym. Naprawdę nie zamierzam się dostosowywać. Nie chcę, żeby mylono to, co nagrywam, z tym jak wyglądam.

Ja tylko staję przed ludźmi i śpiewam - dodała. Po prostu piszę piosenki o miłości. Nie próbuję tworzyć muzyki pop, czy jazz. Nie próbuję być w ogóle czymś konkretnym.

bDgqwzAT

Może jej wielki sukces daje jednak jakąś nadzieję na zmianę? Oby. Show biznes stał się ostatnio już zupełnie beznadziejny.

bDgqwzBu
KOMENTARZE
(464)
gość
9 lat temu
Jak się umie śpiewać, to nie potrzeba machać cyckami.
gość
9 lat temu
To bylby naprawde poczatek nowej epoki - pierwsza megagwiazda z nadwaga.
gość
9 lat temu
i tak trzymaj
bDgqwzBv
gość
9 lat temu
Ona jest po prostu NIEZIEMSKA! Uwielbiam Jej glos! Kocham KM
EVER...
9 lat temu
Nie mogę zrozumieć tego portalu?? Tutaj piszecie,że Adel nie powinna się zmieniać,bo nie każda kobieta musi być super szczupła, ale kiedy indziej piszecie,że np. Demi Lovato, albo Ewa jakaś tam...przytyło o zgrozo 2 a może nawet 3 kg!!(co swoją drogą jest tak straszne,że nie wiem) Pudel,to portal,który dobrze pisze o człowieku, najczęściej gdy ten ktoś umrze...
Najnowsze komentarze (464)
gość
6 lat temu
6,13,24 i 30 mnie przerazaja
piękna_Elizab...
9 lat temu
talent? sralent! ona tylko szczyci się tym, że jest gruba- koszmar jakiś!
gość
9 lat temu
Z********E W KONCU ! TU GLOS SIE LICZY ;)
Pusia
9 lat temu
no bez przesady ludzie czy wy upadliscie na leb od nadwagi mozna UMRZEC malo tego z nadwaga nawet ladne osoby wydaja sie karykaturami pewnie adele bylaby ladna ale jej figura... a podobno gwiazdy nie moga byc grube
buah
9 lat temu
jeeej! jak wszyscy się zachwycają Adele... Kolejna moda - teraz modna jest Adele: jej głos jest nieziemski, a wszystko, co mówi święte. Wygląda na to, że rozgłaszanie, że nie chce się dostosowywać do wzorców się opłaca. Mówi, że nie chce się zmieniać i to jest modne... albo dlatego że to jest modne. Wyczuła modę. A śpiewa przeciętnie, ale nic w tym raczej wybitnego :/
gość
9 lat temu
wiec lepiej być morsem z cyckami na wierchu..żałosne
gość
9 lat temu
grycanki to tłuste świnie, ale nadwaga adele wam jakoś nie przeszkadza... gdzie tu logika?!
Ola
9 lat temu
I to jest dowód na to, że gwiazda potrafi wzbić się na szczyt nie tylko cyckami i skandalami ale też głosem ! :)
bDgqwzBn
gość
9 lat temu
www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne www.nienasyceni.pl - forum erotyczne
gość
9 lat temu
ona jest tak na siłę autentyczna i prawdziwa, że aż chce się rzygać.
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
9 lat temu
O tak z pewnością przeczyta twój komentarz !
gość
9 lat temu
Przecież jej to nie grozi. Szybciej cycki do pępka i pępek u kolan.
gość
9 lat temu
Tak, pewnie, lepiej być grubą palaczką, to przecież dużo zdrowsze i mądrzejsze! :) Jesteś g****a Adele. Pal dalej a Twoje gardziołko znów wyląduje na stole operacyjnym i tyle będziesz miała ze swojego śpiewania i mądrowania się. Masz po prostu słabą wolę i łżesz ludziom w żywe oczy.
...
Następna strona
bDgqwzBP