Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Maciąg zostanie mamą!

622
Podziel się

Zdecydowali się dopiero po... 16 latach małżeństwa.

Agnieszka Maciąg zostanie mamą!
bDJPPwYB

Już w kwietniu na świat przyjdzie pierwsze dziecko Agnieszki Maciąg i Roberta Wolańskiego. Po szesnastu latach małżeństwa para zdecydowała się wreszcie na powiększenie rodziny i niebawem na świecie powitają córeczkę. Znana modelka urodzi na miesiąc przed 43. urodzinami.
Dla Maciąg będzie to już drugie dziecko. Z poprzedniego małżeństwa z Pawłem Maciągiem, synem aktorki Barbary Wrzesińskiej, ma 20-letnieog syna. Natomiast dla Wolańskiego będzie to debiut w roli ojca.

Gratulujemy i trzmmay kciuki.

Przy okazji - podobają Wam się jako para?

bDJPPwYD
bDJPPwZe
KOMENTARZE
(622)
gość
6 lat temu
Z komentarzy wnioskuję, że dzieci powinny zacząć się uczyć czytać mając 2 tygodnie. Paranoja! Ludzie! To jeszcze dziecko!
gość
6 lat temu
DODO, jesteś już tylko ODBLASKIEM swojej dawnej świetności. O ile można tak mówić o Twojej karierze opartej na SKANDALACH, wulgarności, taniej sensacji, SILIKONACH i medialnych związkach. Robiłaś wszystko, by wzniecać GASNĄCE zainteresowanie najgorszych brukowców. Talent do muzyki miałaś ledwie umiarkowany, starczyło go na 2-3 lata. Teraz występujesz tylko na powiatowych festynach, resztę czasu spędzając w INTERNECIE. Byłaś zwykłą WYDMUSZKĄ, dziękuj Opatrzności, że w ogóle zaistniałaś. A teraz już czas na EMERYTURĘ. Żegnać się z fanami nie musisz. Ta GARSTKA, których miałaś, już dawno się z Tobą POŻEGNAŁA.
gość
6 lat temu
Najwyższy czas by LEWANDOWSKA zniknęła już nam z oczu. DRAŻNI swym sztucznym uśmiechem jak mało kto. Odkąd pojawiła się w reklamach TIMOBAJL aż 400 tys. ich abonentów ODPŁYNĘŁO do innej sieci. Nie dziwne zatem, że w trybie NAGŁYM rozwiązano z nią umowę. Wkurza jednak jej PAZERNOŚĆ. Nie dość, że usidliła najlepiej zarabiającego piłkarza i dorwała się do jego MILIONÓW, to jeszcze umyśliła robić JUMP na kasę sponsorów. Przed poznaniem ROBERTA nikt jej nie znał, szkoda że teraz muszą patrzeć na nią wszyscy.
bDJPPwZf
gość
6 lat temu
Najwyższy czas by LEWANDOWSKA zniknęła już nam z oczu. DRAŻNI swym sztucznym uśmiechem jak mało kto. Odkąd pojawiła się w reklamach T-MOBILE aż 400 tys. ich abonentów ODPŁYNĘŁO do innej sieci. Nie dziwne zatem, że w trybie NAGŁYM rozwiązano z nią umowę. Wkurza jednak jej PAZERNOŚĆ. Nie dość, że usidliła najlepiej zarabiającego piłkarza i dorwała się do jego MILIONÓW, to jeszcze umyśliła robić JUMP na kasę sponsorów. Przed poznaniem ROBERTA nikt jej nie znał, szkoda że teraz muszą patrzeć na nią wszyscy.
gość
9 lat temu
Czy te lata to prawdziwe ? zawsze myślałam,że jest o wiele starsza.
gość
9 lat temu
Piękna i ... krasnoludek
gość
9 lat temu
Piękna i ... krasnoludek
gość
9 lat temu
Taka stara! I jeszcze chce dziecko.Jakas napalona
gość
9 lat temu
w 69 jednak chyba tak
gość
9 lat temu
współczuję majacej przyjść na świat tak skretyniałych rodziców !.... Trzyeba nie mieć rozumu aby w wieku 43 lat rodzić dziecko - mając świadomość, że nie zdąży się wychować ! No chyba, że ta perfidna mamuśka zaplanowała sobie, że w razie czego kłopot opieki nad "siostrzyczką" będzie musiał przejąć dorosły już dzisiaj syn. To doprawdy szatański plan !!!!!!
gość
9 lat temu
A jakie rzeczy w TYM wieku się jeszcze robi? pomyśl człowieku, zanim cokolwiek napiszesz!!!!
gość
9 lat temu
ciekawe czy ją wziął na ręce?
gość
9 lat temu
ma babka w nim podporę.
bDJPPwYX
gość
9 lat temu
mogłaby do zdjęć nie zakładać butów na obcasach to nie byłoby tak drastycznej różnicy wzrosty ale to nie jest w życiu codzennym najważniejsze. Ja z mężem też śmiesznie wyglądamy ja chuda on gruby i co z tego - NIC.
...
Następna strona
bDJPPwZz