Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Maciąg zostanie mamą!

622
Podziel się:

Zdecydowali się dopiero po... 16 latach małżeństwa.

Agnieszka Maciąg zostanie mamą!
bEUJpTDp

Już w kwietniu na świat przyjdzie pierwsze dziecko Agnieszki Maciąg i Roberta Wolańskiego. Po szesnastu latach małżeństwa para zdecydowała się wreszcie na powiększenie rodziny i niebawem na świecie powitają córeczkę. Znana modelka urodzi na miesiąc przed 43. urodzinami.
Dla Maciąg będzie to już drugie dziecko. Z poprzedniego małżeństwa z Pawłem Maciągiem, synem aktorki Barbary Wrzesińskiej, ma 20-letnieog syna. Natomiast dla Wolańskiego będzie to debiut w roli ojca.

Gratulujemy i trzmmay kciuki.

Przy okazji - podobają Wam się jako para?

bEUJpTDr
bEUJpTDS
KOMENTARZE
(622)
gość
10 lat temu
najważniejsze, żeby dojrzeć do dziecka i żeby było chciane
Vanillla
10 lat temu
Życzę szczęśliwego rozwiązania pani Agnieszko!!!!!!
gość
10 lat temu
Niech sie urodzi zdrowy dzidzius.
bEUJpTDT
gość
10 lat temu
i*****o a co ci do tego kto kiedy będzie chciał miec dzieci, zajmij się swoim życiem.
gość
10 lat temu
no tak najlepiej trzasnąc sobie dzieciaka jak się ma 20 lat i guzik wie o zyciu i o partnerstwie a potem się ludzie rozwodzą i tworza się dramaty.
Najnowsze komentarze (622)
gość
7 lat temu
Z komentarzy wnioskuję, że dzieci powinny zacząć się uczyć czytać mając 2 tygodnie. Paranoja! Ludzie! To jeszcze dziecko!
gość
7 lat temu
DODO, jesteś już tylko ODBLASKIEM swojej dawnej świetności. O ile można tak mówić o Twojej karierze opartej na SKANDALACH, wulgarności, taniej sensacji, SILIKONACH i medialnych związkach. Robiłaś wszystko, by wzniecać GASNĄCE zainteresowanie najgorszych brukowców. Talent do muzyki miałaś ledwie umiarkowany, starczyło go na 2-3 lata. Teraz występujesz tylko na powiatowych festynach, resztę czasu spędzając w INTERNECIE. Byłaś zwykłą WYDMUSZKĄ, dziękuj Opatrzności, że w ogóle zaistniałaś. A teraz już czas na EMERYTURĘ. Żegnać się z fanami nie musisz. Ta GARSTKA, których miałaś, już dawno się z Tobą POŻEGNAŁA.
gość
7 lat temu
Najwyższy czas by LEWANDOWSKA zniknęła już nam z oczu. DRAŻNI swym sztucznym uśmiechem jak mało kto. Odkąd pojawiła się w reklamach TIMOBAJL aż 400 tys. ich abonentów ODPŁYNĘŁO do innej sieci. Nie dziwne zatem, że w trybie NAGŁYM rozwiązano z nią umowę. Wkurza jednak jej PAZERNOŚĆ. Nie dość, że usidliła najlepiej zarabiającego piłkarza i dorwała się do jego MILIONÓW, to jeszcze umyśliła robić JUMP na kasę sponsorów. Przed poznaniem ROBERTA nikt jej nie znał, szkoda że teraz muszą patrzeć na nią wszyscy.
gość
7 lat temu
Najwyższy czas by LEWANDOWSKA zniknęła już nam z oczu. DRAŻNI swym sztucznym uśmiechem jak mało kto. Odkąd pojawiła się w reklamach T-MOBILE aż 400 tys. ich abonentów ODPŁYNĘŁO do innej sieci. Nie dziwne zatem, że w trybie NAGŁYM rozwiązano z nią umowę. Wkurza jednak jej PAZERNOŚĆ. Nie dość, że usidliła najlepiej zarabiającego piłkarza i dorwała się do jego MILIONÓW, to jeszcze umyśliła robić JUMP na kasę sponsorów. Przed poznaniem ROBERTA nikt jej nie znał, szkoda że teraz muszą patrzeć na nią wszyscy.
gość
10 lat temu
Czy te lata to prawdziwe ? zawsze myślałam,że jest o wiele starsza.
gość
10 lat temu
Piękna i ... krasnoludek
gość
10 lat temu
Piękna i ... krasnoludek
gość
10 lat temu
Taka stara! I jeszcze chce dziecko.Jakas napalona
bEUJpTDL
gość
10 lat temu
w 69 jednak chyba tak
gość
10 lat temu
współczuję majacej przyjść na świat tak skretyniałych rodziców !.... Trzyeba nie mieć rozumu aby w wieku 43 lat rodzić dziecko - mając świadomość, że nie zdąży się wychować ! No chyba, że ta perfidna mamuśka zaplanowała sobie, że w razie czego kłopot opieki nad "siostrzyczką" będzie musiał przejąć dorosły już dzisiaj syn. To doprawdy szatański plan !!!!!!
gość
10 lat temu
A jakie rzeczy w TYM wieku się jeszcze robi? pomyśl człowieku, zanim cokolwiek napiszesz!!!!
gość
10 lat temu
ciekawe czy ją wziął na ręce?
gość
10 lat temu
ma babka w nim podporę.
gość
10 lat temu
mogłaby do zdjęć nie zakładać butów na obcasach to nie byłoby tak drastycznej różnicy wzrosty ale to nie jest w życiu codzennym najważniejsze. Ja z mężem też śmiesznie wyglądamy ja chuda on gruby i co z tego - NIC.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUJpTEE
bEUJpTEF
bEUJpTEG
bEUJpTEH
bEUJpTEI
bEUJpTEn