Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak atakuje Kozyrę: "Jego zachowanie jest ŻENUJĄCE"

554
Podziel się

Twierdził, że wystąpi w jury "Bitwy na głosy" i dostanie o 50 tysięcy więcej od niej...

Górniak atakuje Kozyrę: "Jego zachowanie jest ŻENUJĄCE"
bDIYZczp

Edyta Górniak postanowiła zdementować plotki o propozycji złożonej jej byłemu chłopakowi przez producentów Bitwy na głosy. Jak pisaliśmy niedawno, zaproponowali Robertowi Kozyrze fotel jurorski w programie, którego jedną z uczestniczek jest Edyta.

Podobno zaoferowali mu stawkę o 50 tys. wyższą niż jej. Górniak tak bardzo oburzyła ta plotka, że postanowiła stanowczo jej zaprzeczyć. Jej zdaniem to kolejna próba Roberta by się na niej wypromować.

Kilkakrotnie mówiłam, że żenujące jest przypominanie o sobie poprzez moją osobę - ocenia w w rozmowie z Super Expressem. Moim zdaniem propozycja udziału w jury "Bitwy na głosy" nigdy nie padła wobec pana Roberta Kozyry, a wiadomość ta jest nieprawdziwa. Proponuję zapytać o to producentów programu, może w ten sposób od razu przyłapiemy sprawcę zamieszania niemal na gorącym uczynku.

bDIYZczr

Okazuje się, że ma rację.

Producenci drugiej edycji programu "Bitwa na głosy" nie proponowali i nie przewidywali udziału pana Kozyry w jury programu - potwierdza pracownik firmy producenckiej. Propozycje w tym przedmiocie nie były składane.

Przyparty do muru Kozyra przekonuje, że jest niewinny i nie był źródłem przecieku, który tak zdenerwował Edytę.

Nie mam w zwyczaju konsultowania z prasą propozycji, które dostaję, byłoby to nieprofesjonalne. Nie chce mi się nawet dyskutować z Edytą Górniak. Natomiast mogę ją uspokoić, że na pewno nie będę jurorem "Bitwy na głosy" i jak zwykle życzę jej powodzenia - zapewnia.

bDIYZczx

Ciekawe, jak długo jeszcze będzie ciągnął się ten "serial"... Nie nudzi Was już?

bDIYZczS
KOMENTARZE
(554)
gość
9 lat temu
Górniak to wariatka z podstawowym wykształceniem
gość
9 lat temu
Pan Kozyra jest zlośliwy- chce, żeby bylo o nim glosno. i w tensposob chce wyplynąc. Małby więcej taktu.
gość
9 lat temu
hmmmm...fajne paznokcie
bDIYZczT
gość
9 lat temu
Żałosna, t**a krowa.
gość
9 lat temu
A co tu jest do promowania beznadziejna botoksanka.
Kozii
9 lat temu
Ta Edyta taka p******a ze juz zygam przy monitorze kompa.Powinna sie leczyc troll jeden
gość
9 lat temu
Morda Kozyraaa!!!
gość
9 lat temu
Czy Golgota Beskidów - Symbolika Masońska w Drodze Krzyżowej cz.1-dobre [#V=Y#bp-LyFc27EY#401#331#] Czy Golgota Beskidów - Symbolika Masońska w Drodze Krzyżowej cz.2,a le od połowy-dobre [#V=Y#tmx6pBSRZOc#401#331#]
MMMMMMAAAAAMM...
9 lat temu
znam takich facetow, ktorzy walcza z calym swiatem... No coz... Nie dziwne, ze jest samotnym facetem...
gość
9 lat temu
cygańska gwiazda za 5 złotych
gość
9 lat temu
oboje siebie warci upadająca gwiazda i zmanierowany juror mam talent
gość
9 lat temu
no tak Edyta znowu robi wokol siebie szopke to jest zalosne smieszne do czego to prowadzi do nikad Edyta sie sypie dosiegla dna
gość
9 lat temu
chcesz łatwo zarobić wejdz na http://?ref=115265 poswiecasz tylko 3 min ogladasz 3 krótkie reklamy i odpowiadasz na 9 pyt ankietowych za kazdym razem dostajesz od 9-15$ a wyplacaja gdy zdobedziesz 120$. pomyśl 3 dni po 3 min czyli w 9 min zarabiasz ok 120$ nie wierzysz sprawdz sam to nic nie kosztuje i jest bez zadnego wkładu wlasnego....
bDIYZczL
gość
9 lat temu
Robert Kozyra jest zdecydowanie mądrzejszy i fajniejszy od Wojewódzkiego. Nawet nie ma porównania! Natomiast Edyta Górniak to kapryśna i dziwna dziewczyna od prawie zawsze! Talent muzyczny ma bez wątpienia i to duży!!!
...
Następna strona
bDIYZcAn