Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beata Tadla się rozwodzi!

422
Podziel się:

Po raz drugi. "Okoliczności wolałabym zostawić dla siebie" - mówi dziennikarka.

Beata Tadla się rozwodzi!

Jak niedawno informowaliśmy, kolejna dwójka dziennikarzy TVN, Beata Tadla oraz Tomasz Sekielski, rozpoczęła właśnie rozmowy z kierownictwem TVP w sprawie ewentualnego transferu do Wiadomości. W Jedynce plotkuje się, że Tadla zastąpi Dorotę Wysocką Schnepf, która w związku z przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych będzie musiała zmienić stanowisko. Zobacz: Tadla zastąpi w TVP Wysocką-Schnepf?

Okazuje się, że to nie jedyna zmiana w życiu dotychczasowej prezenterki Faktów. Jak donosi Na żywo, spore zmiany zaszły także w jej życiu prywatnym. Od dawna nie widuje się jej już w towarzystwie męża, Radosława Kietlińskiego, szefem działu informacji Polsat News. Według informacji tabloidu, Kietliński wyprowadził się od żony i ich 10-letniego syna Janka.

Okoliczności naszego rozstania wolałabym zostawić dla siebie, w tajemnicy - odpowiedziała na pytania dziennikarzy.

Dodajmy, że będzie to już drugi rozwód 37-letniej dziennikarki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(422)
gość
10 lat temu
bo wszyscy faceci to świnie! ty andrzej też!!! mam nadzieję że przeczytałeś:)
gość
10 lat temu
No i dobrze, niech nie pierze brudów publicznie
No ja!
10 lat temu
Zmiany czasami w życiu są potrzebne !
gość
10 lat temu
nie ma czasu dla męża, w końcu tvn24
gość
10 lat temu
w najlepszych rodzinach się zdarza
Najnowsze komentarze (422)
Po 50-ej roc...
5 miesięcy temu
Ślubu .Zanim przyjęłam zaręczynowy pierścionek .Obserwując przyszłego teścia z moją mamą, zadałam sobie pytanie czy mogliby iść przez życie razem i wytrzymać z sobą ?Gdyby odpowiedz brzmiałaby ...NIE . Wiałabym . Dziś mąż przypomina nieżyjącego już teścia a ja mamę. A miałam prawie lub tylko 17 lat. Ślub po 18 urodzinach. U nas różnica wieku 5 lat.
Pod krawatem
9 lat temu
j**e są wstrętne. Nie pasują do naszego świata.
cnoteg 222.03...
9 lat temu
Właściciele stacji telewizyjnych, całe kierownictwa i prowadzący programy, to z******o. Dlaczego tak jest, w Polsce
gość
9 lat temu
Właściciele stacji telewizyjnych, całe kierownictwa i prowadzący programy, to z******o. Dlaczego tak jest, w Polsce
gość
9 lat temu
Kto z taką babą wytrzyma
toniks
10 lat temu
Atrakcyjna kobieta to ma wzięcie.
gość
10 lat temu
same bale a potem sa rozwody jak sie ma samych adoratorow
,
10 lat temu
ludziom w głowach się przewraca żeby pózniej nie było.....
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="" autor="Kam1547"] Kurde!! Zajmijcie się swoja pracą a nie wchodzicie z butami w czyjeś prywatne życie! To są wyłącznie sprawy Pani Beaty Tadli i Pana Kietlińskiego! Niszczycie im życie takimi artykułami. Psujecie tym wszystkim cały ich spokój... Każdy taki portal to jakaś męczarnia! Tak bardzo lubicie węszyć? Zajmijcie się swoimi sprawami... Dajcie spokój tym którzy niczego złego nie robią! Oni chcą po prostu świętego spokoju i samotności! Takie rozstania są częścią życia i jeśli teraz przyszedł czas na zmianę w ich życiu to nikt, kto nie zna sytuacji nie powinien się wtrącać i pisać byle jakiegoś tam materiału, bo tak trzeba! Nic nie trzeba! Kasa uderzyła tym którzy piszą takie materiały... Ci ludzie nie potrzebują takich nędznych materiałów jak te i inne... Pozwólcie im żyć własnym nowym życiem! Pozdrawiam. K.[/cytat]Wlasnie dziwie sie ze nikt nie zgnoi takiego szmatlawca
gość
10 lat temu
Jedno w tvn drugie w polsacie .Dziwne. Ale lubie Pania Beate
Kam1547
10 lat temu
Kurde!! Zajmijcie się swoja pracą a nie wchodzicie z butami w czyjeś prywatne życie! To są wyłącznie sprawy Pani Beaty Tadli i Pana Kietlińskiego! Niszczycie im życie takimi artykułami. Psujecie tym wszystkim cały ich spokój... Każdy taki portal to jakaś męczarnia! Tak bardzo lubicie węszyć? Zajmijcie się swoimi sprawami... Dajcie spokój tym którzy niczego złego nie robią! Oni chcą po prostu świętego spokoju i samotności! Takie rozstania są częścią życia i jeśli teraz przyszedł czas na zmianę w ich życiu to nikt, kto nie zna sytuacji nie powinien się wtrącać i pisać byle jakiegoś tam materiału, bo tak trzeba! Nic nie trzeba! Kasa uderzyła tym którzy piszą takie materiały... Ci ludzie nie potrzebują takich nędznych materiałów jak te i inne... Pozwólcie im żyć własnym nowym życiem! Pozdrawiam. K.
gość
10 lat temu
BABA OKROPNA ZAROZUMIAŁA I BRZYDKA NIE NADAJE SIĘ NA WIZJĘ NO I WALI JEJ NA POSUFITKĘ POPULARNOŚĆ.STRASZNA CELEBRYTA.TYLKO DZIECKA SZKODA.
gość
10 lat temu
jak na 37 lat to ona jest zaayeebista i jaki ma fajny bufecik ojjj z taka ciocia bym zaszalal mrauu :)
gość
10 lat temu
p****ł bym ją chętnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie