Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lis nowym naczelnym "Newsweeka"!

845
Podziel się:

Ma już kolejną posadę.

Lis nowym naczelnym "Newsweeka"!

Tomasz Lis nie czekał długo na kolejne stanowisko redaktora naczelnego. Zaledwie 3 tygodnie po zwolnieniu z tygodnika Wprost w mediach pojawiły się informacje, że przejmie redakcję Newsweeka. Wydawnictwo Axel Springer potwierdziło te plotki.

W tygodniku "Newsweek Polska", wydawanym przez Ringier Axel Springer Polska, zmienia się kierownictwo redakcji – czytamy w oświadczeniu prasowym. Stanowisko redaktora naczelnego obejmie Tomasz Lis, a jego zastępcą zostanie Aleksandra Karasińska.

Karasińska była zastępczynią Lisa również we Wproście.

Z wielką niecierpliwością i wielkimi nadziejami czekam na moment podjęcia pracy w Ringier Axel Springer Polska – mówi Lis. Razem z zespołem Newsweeka zrobimy wszystko, aby ten tytuł zajął należne mu miejsce na rynku mediów w Polsce.”

To będzie dla Was argument raczej za czy przeciw kupowaniu tej gazety?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(845)
gość
12 lat temu
to teraz wiecie czym tyłki podcierać
gość
12 lat temu
No to będzie znowu lizanie Tuska pod ogonem i bredzenie o tym jaka PO jest super rzygać się chce! Szkoda Newsweeka !
gość
12 lat temu
to teraz szybko trzeba znalezc ciepla posadke dla hani i bedzie super
gość
12 lat temu
a kiedyś nawet kupowałem tą gazetę...
pitaja
12 lat temu
po wproście już widać, ze nie ma tam Lisa, ale jest więcej polityki.
Najnowsze komentarze (845)
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
ZxqAMS , [url...
12 lat temu
ZxqAMS , [url= [link=
uGFmI2 uqmtq...
12 lat temu
uGFmI2 <a href="
bscL2s , [url...
12 lat temu
bscL2s , [url= [link=
bPXySV , [url...
12 lat temu
bPXySV , [url= [link=
6Y8wOe gcyck...
12 lat temu
6Y8wOe <a href="
Nie wiem z ja...
12 lat temu
Nie wiem z jakiego powdou, ale podadczas pisaadnia komenadtaadrzu ukaadzał mi jakiś nieadpoadkoadjący komuadniadkat: “Canadnot modify header inforadmaadtion — headers alreadady sent by …” i teraz jeżeli pojaadwiły się 2 komenadtaadrze w Twoim panelu to nieadzwyadkle przeadpraadszam za zamieadszaadnie. Ogf3ladnie, to graadtuadluje znaadkoadmiadtego blogu i prawaddoadpoaddobadnie będę wraadcał na niego sysadteadmaadtyczadnie. Posiaaddam cieadkaadwego bloga, toteż może chesz to jakoś wykoadrzyadstać ? Odwiedźże na stronę www *** oraz dodatadkowo zapisz się na preadzenadtaadcję w dniu, ktf3adrym Ci pasuje, zaś potem zacznij zarabiać.
Superb inform...
12 lat temu
Superb information here, ol'e chap; keep buninrg the midnight oil.
Dzieki za lin...
12 lat temu
Dzieki za linka zaraz zerkne. Sorry za to porf3wnanie. Biorac pod uwage hroyzonty myslowe wspomnianego blogera wypadlo niezbyt szczesliwie :(Pozdrawiam
A bit surpris...
12 lat temu
A bit surprised it seems to simple and yet uesufl.
Prabhakar GRo...
12 lat temu
Prabhakar GRobię to z wołami, powszechnie oostswaną praktyką w tej części world.Tractor jest nieopłacalne dla nas dziedzinach cieszy niezmiernie małe sind.Ich zarf3wno praktyki i wiedzy, że jestem trochę pozytywne.
wiesz, co to ...
12 lat temu
wiesz, co to oowglgoanie? Ślizganie się po nagłf3wkach. Zamiast oowglgoać, mf3głbyś czasem zajrzeć do książek pisanych przez mądrych ludzi. Np. "Sieben Fragen zur Gewalt" Sperbera to jest klasyka, a jego esej o Oswaldzie, ktf3ry napisał jeszcze w latach 60. po przeczytaniu raportu komisji Warrena, nie stracił na aktualności do dzisiaj. Polecam gorąco. Sperber był znanym krytykiem komunizmu i lewactwa. Za jego ucznia uważał się Jfcrgen Fuchs.A co do Rosji to masz racje i jej nie masz. Gdyby rzeczywiście tak było, jak piszesz, to rozpadłaby się jeszcze w XVI wieku. Ale jakoś przetrwała i wyrosła na państwo, ktf3re już w XVIII w. mogło skutecznie konkurować z resztą Europy. Na początku XX w. pod każdym niemal względem dotrzymywała kroku Austrii i Niemcom i była na najlepszej drodze, żeby stać się stabilną demokracją. To może budzić złość, ale wskazuje także, że nie wszystko było tam takie zgniłe, kiepskie i nieudane. Chcąc w ten sposf3b wytłumaczyć fenomen Rosji chyba zanadto upraszczasz...pozdrawiam
...
Następna strona