Trwa ładowanie...
Przejdź na

Producent "Kac Wawa" broni scenarzysty!

464
Podziel się

Opinia Raczka jest podobno "nierzetelna"? A czy rzetelne było nie pokazanie filmu recenzentom?

Producent "Kac Wawa" broni scenarzysty!
bDJGlvrF

Po premierze Kac Wawa w końcu skończyła się cierpliwość widzów i krytyków. Wypowiedziana na głos bolesna prawda o takich produkcjach nie spodobała się oczywiście twórcom "komedii". Na łamach mediów rozgorzała wojna między Tomaszem Raczkiem, a reżyserem Jackiem Samojłowiczem. Scenarzysta filmu próbował bronić go w Pytaniu na śniadanie, ale został zmiażdżony przez zawodowego krytyka.

Wypowiedzi Raczka tak bardzo nie spodobały się Samojłowiczowi, że zagroził mu absurdalnym pozwem. Domaga się 5 milionów złotych, które jego zdaniem widzowie na pewno wydaliby na bilety, gdyby nikt im nie powiedział, że Kac Wawa to wstyd i żenada.

W narastający konflikt między krytykiem a reżyserem nie chce mieszać się Syrena Film. Producent smutnej komedii o wieczorze kawalerskim informuje, że nie jest stroną w pozwie przeciwko Tomaszowi Raczkowi, ale uważa, że jego wypowiedzi "przekroczyły granice". Czy na pewno?

bDJGlvrH

W wypowiedziach cenionego krytyka filmowego zostały przekroczone granice obiektywnej krytyki filmowej - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Film Kac WAWA w reż. Łukasza Karwowskiego jest filmem nowoczesnym i komercyjnym. Został zrealizowany z należytą starannością przez wszystkich twórców i artystów, do tego po raz pierwszy w nowatorskiej technologii 3D. Nie wszystkim musi się podobać fabuła i każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii pod warunkiem, że prezentowane wnioski, zwłaszcza te na forum publicznym, mieszczą się w granicach prawdziwej i rzetelnej krytyki filmowej, a nie w sposób oczywisty zniechęcają widzów do obejrzenia filmu.

Czy rzetelne było w takim razie nie pokazanie filmu krytykom, by nie zdążyli napisać recenzji przed pierwszym weekendem? Przypomnijmy, że Raczek poszedł do kina prywatnie, by ocenić ten film. Gdyby się nie poświęcił, jego recenzja w ogóle by się nie ukazała.

Krytykowi należą się za to podziękowania. Poniżej jego słynna już rozmowa ze zdenerwowanym scenarzystą filmu. Zobaczcie, kto pisze scenariusze takich produkcji:

bDJGlvrN

&feature=player_embedded

bDJGlvsi
KOMENTARZE
(464)
gość
6 lat temu
Tomasz Raczek ten jebant p***ł powinien zapłacic albo dostac kulkę w łeb
Angry
9 lat temu
Jak dla mnie "Kac Wawa" powinna dostać "Złotego Węża trzymającego w pysku Złotą Malinę, siedzącego na Złotym Pawiu" i wpi***ol w publicznym miejscu! Poziom filmu metr poniżej krawężnika, a dialogi konsultowane w przedszkolu...Samojłowicz, wisisz mi flachę, albo 15 zł!
gość
9 lat temu
swego czasu u Kuby Wojewódzkiego Ania Dereszowska rozmawiała z Kubą o tym, jak strasznie strasznie złym filmem jest "Bitwa warszawska". Że brak fabuły, że role ubogie i że ogólnie ten film to zły dotyk. ale nikt ich nie pozywał, bo wiadomo było, że szkoły i tak pójdą i kasa się sama natrzepie. więc jeżeli pan Samojłowicz chce trzepać kapuchę hurtowo to niech lektury ekranizuje albo kręci filmy pseudohistoryczne. narucha wtedy hajs na wycieczkach szkolnych, bo tak się to w Polsce robi. a nie gównianymi kalkami amerykańskich komedii.
bDJGlvsj
gość
9 lat temu
szkoda tylko tych dobrych aktorów którzy zgodzili się zagrać w tak dennym filmie
Instytut Benj...
9 lat temu
Kurka za Kicię, Kicia za Mruczka, Mruczek za wnuczka, Wnuczek za babcię, Babcia za dziadka, Dziadek za rzepkę, Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę! Producent broni scenarzystę, który broni film - kto obroni producenta? Adwokat?
tomi
9 lat temu
dokladnie tak jest w polsce promuje sie hipokrytyzm i klamstwo a jesli cos jest prawda to najlepiej jak najszybciej zamknac usta ktore mowia prawde. Nie nawidzze Polski i nigdy tam nie wroce.
mavik
9 lat temu
ta prezenterka niepotrafi prowadzic programu przez nia jest ten szum i wypowiada sie na temat filmu nieogladajac go zalosne :/ prezenter prowadzac program prowadzi i zadaje pytania a ona wchodzila miedzy nimi i przekrzykiwala zal
gość
9 lat temu
Zainteresowany łatwym zarobkiem? Wbijaj na stronę dobryzarobek.pl/index.php?id=366400287a71104104e8e1b34a6dd415 i zacznij zarabiać! Przeczytaj, nic nie tracisz jedynie 10 min swojego czasu, a możesz dużo zyskać!
gość
9 lat temu
A kogo obchodzi zdanie jakiegoś Raczka , każdy może ocenić po swojemu
gość
9 lat temu
Swoją drogą ja również z moim prawnikiem szykujemy pozew przeciwko Jackowi Sajmłowiczowi, ponieważ jestem zażenowany tym co zobaczyłem w kinie i liczę na zwrócenie kosztów biletów moich 2ch koleżanek i 1 kolegi... JA TEJ SPRAWY TAK NIE ZOSTAWIE !
gość
9 lat temu
Pan scenarzysta dziwny jest czy sądzi że polacy chcą koniecznie oglądać wulgaryzmy itandetę
gość
9 lat temu
karolak szyc gasiorowska prostackie gęby dzieię się pawlickiemu że w tym zagrał
gość
9 lat temu
kicha
bDJGlvsb
jo
9 lat temu
no nie moge, jesli ten "scenarzysta" pisze w taki sam sposob jak dyskutuje i na tym samym poziomie to po prostu rece opadaja
...
Następna strona
bDJGlvsD