Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katy Perry w obcisłych kreacjach (SEXY?)

375
Podziel się

Na rozdaniu nagród Echo w Berlinie. Pasuje jej taki styl?

Katy Perry w obcisłych kreacjach (SEXY?)
bDfYYFxN

Katy Perry nie chce pozostawać w tyle za swoimi koleżankami, Lady GaGą i Rihanną. Jak przyznała, przed wielkimi galami piosenkarki dzwonią do siebie i ustalają, jakie kreacje wybiorą, żeby nie ryzykować wpadki na czerwonym dywanie. Kiedy jednak przychodzi do występów na scenie, zasady fair play zdają się mieć nieco mniejsze znaczenie.

Podczas rozdania nagród Echo, które miało miejsce w czwartek w Berlinie, Perry zaprezentowała się w obcisłym, srebrnym kostiumie, który podkreślał jej naprawdę niezłą figurę. W podobnej, równie mocno przylegającej do ciała kreacji Katy pozowała fotografom, tym razem odsłaniając więcej ciała.

W której wersji podoba się Wam bardziej?

bDfYYFxP
bDfYYFxV
bDfYYFxW
bDfYYFxX
bDfYYFyq
KOMENTARZE
(375)
gość
9 lat temu
ona zamienia sie juz w jakiegos cyborga
gość
9 lat temu
robi sie na lady gage
gość
9 lat temu
ma fajną normalną figure ale z twarzy to juz mi sie nie podoba
bDfYYFyr
Koala
9 lat temu
Te gwiazdy zza oceanu, nie robią na mnie żadnego wrażenia. Już mnie tak ogarnęła znieczulica, że chyba tylko wysmarowana ciepłym, parującym kałem przykułaby moje spojrzenie. Jeżeli myślą, że ogłupią ludzi tymi wizerunkami to się mylą. Ja nadal wiem co jest żałosne, co wartościowe, jaka muzyka jest przyjemna, fajna a jaka nie. Katty Perry ? Nie znam żadnej piosenki i dobrze mi z tym.
Deska
9 lat temu
Ładny biust... Fajnie jest miec biust, chyba bo sama go nie mam :/
Najnowsze komentarze (375)
gość
8 lat temu
Ta sukienka jest z MovieStarplanet :)
Paweł pisze:P...
9 lat temu
Paweł pisze:Panie Wojciech, bardzo caweiky artykuł i podpisuje sie obiema rękoma. Uważam, ze sprzeciw obywatelski jest owiele bardzie skuteczny niż represje państwowe, ktf3re sprawiają, że skrajna prawica rozwija się w ukryciu. Zatem 11 listopada wyjdźmy na ulice w tysiacach i pokażmy, że dyskryminacyjne zachowania to skansem i nie ma na nie naszej zgody! Do zobaczenia na blokadzie !
OHZtxm , [url...
9 lat temu
OHZtxm , [url= [link=
pisze:No cf3ż...
9 lat temu
pisze:No cf3ż, mamy więc inne zdanie. Uważam, że wncuzarie odnośnikf3w do PP niezwiązanych z tematem nie pozwoli zarobić tyle, ile można zarobić w PP dopasowanych tematycznie. Po prostu szkoda miejsca.No chyba że te odnośniki mają służyć jakiemuś innemu celowi, niż zarabianie
nd6cWQ hhotl...
9 lat temu
nd6cWQ <a href="
It's a joy to...
9 lat temu
It's a joy to find smoonee who can think like that
j8qWXU , [url...
9 lat temu
j8qWXU , [url= [link=
Comfortabl y,...
9 lat temu
Comfortabl y, the article is in retlaiy the sweetest on this notable topic. I concur with your conclusions and also will certainly eagerly look forward to your coming updates. Simply saying thanks will certainly not simply be enough, for the fantasti c clarity in your writing. I definitely will perfect away grab your rss feed to stay privy of any kind of updates. De lightful work and also much success in your business endeavors!
bDfYYFyj
4TOCOt fgojk...
9 lat temu
4TOCOt <a href="
W Księdze Prz...
9 lat temu
W Księdze Przeznaczenia zostało najwyraźniej znipsaae, że prawybory ma wygrać Komorowski. Na nic wobec takiego zrządzenia Opatrzności (hm, niekoniecznie może w tym przypadku Bożej) zdadzą się wysiłki Sikorskiego - niech czeka, aż Los wskaże kiedyś, być może, kto wie, na niego. I niech się stara.
gość
9 lat temu
Ładnie wygląda w sukience ale ten koncert chyba nie był najlepszy
miszkuniu28
9 lat temu
LoL ja p******e co to ma k***a niby być ?? sory bardzo przecież tak nie wygląda normalny człowiek
gość
9 lat temu
ale ryj = /
niki
9 lat temu
co za fryz i kolor jak lady daga
...
Następna strona
bDfYYFyL