Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odeszła z Ich Troje dla Błażeja...

346
Podziel się

Opłaciło się?

Odeszła z Ich Troje dla Błażeja...
bDZoieOd

W 2002 roku wokalistka Ich Troje oraz obecny chłopak Dody, choreograf Błażej Szychowski byli parą. Razem z resztą zespołu pozowali w pozornej zgodzie na okładce Vivy z 2002 roku (zobacz: "Nowy chłopak" Dody na okładce z Wiśniewskim). Jak to zwykle bywa, za kulisami sesji rozgrywały się dramaty. Ówczesna żona lidera zespołu Michała Wiśniewskiego, Mandaryna, nie znosiła Szychowskiego, będącego wówczas członkiem ekipy tanecznej Ich Troje i na początku 2003 roku doprowadziła do zwolnienia go.

Majkowska postanowiła być lojalna wobec swojego chłopaka i także zrezygnowała.

Justyna wybrała miłość - komentował wówczas Wiśniewski w programie Jestem jaki jestem. Decyzja Majkowskiej skłoniła go do napisania wraz z Jackiem Łągwą piosenki Babski świat, w którym znalazł się wers: A czas pokaże czy kochanek bardziej wiernym był.

bDZoieOf

Odchodząc z zespołu, Majkowska miała mnóstwo planów na przyszłość. Zarobione pieniądze przeznaczyła na budowę domu w rodzinnej Zduńskiej Woli. Marzyła o rodzinie i dzieciach. Błażej miał jednak inną wizję przyszłości. Chciał robić karierę w show biznesie.

Widziałam jak ustawia choreografię - mówiła w wywiadzie Justyna. Ludzie, z którymi pracuje, płakali z niemocy, bo nie potrafią zatańczyć tak jak on chce. Ale najwięcej wymaga od siebie. Cieszę się, że jest.

Po wyrzuceniu z Ich Troje kariera Szychowskiego nie układała się najlepiej. Z frustracją radził sobie imprezując. To nie spodobało się Justynie i to ona, jak przypomina tygodnik Na żywo, ostatecznie podjęła decyzję o rozstaniu. W 2005 poślubiła Jarosława Miśkiewicza i spełniła swoje marzenie o rodzinie, dziecku i spokojnym życiu w Zduńskiej Woli. A Błażej, jak wiadomo nadal "robi karierę". Tym razem u boku Dody.

bDZoieOl
bDZoieOG
KOMENTARZE
(346)
MODA CAFE
9 lat temu
Śmieszny, napakowany utrzymanek. Ciekawe czy dostaje kieszonkowe...?
gość
9 lat temu
To niech teraz Doda odejdzie z show biznesu - też dla Błażeja.
gość
9 lat temu
Cóż, kiedyś miał lepszy gust...
bDZoieOH
gość
9 lat temu
kazdy kiedys sluchal ich troje xd
Nikki Sixx
9 lat temu
Nie lubię tego całego Błażeja.
Najnowsze komentarze (346)
Aga
6 miesięcy temu
Piekna kobieta i z klasą. ..Justynko masz piękny głos i życzę szczęścia i zdrowia😊
gość
8 lat temu
ten blazej to nadety bufon a doda itak go zostawi jak nie bedzie jej sluchal
RUDA
8 lat temu
HEJ JUSTYNA SZKODA ŻE NIE SPIEWARZ JURZ W ICH TROJE BO BEZ CIEBIE TEN ZESPÓŁ NIE JEST TAKI JAK BYŁ ALE MICHAŁ TO D***K BO JAK BY ON BYŁ MĄDRY TO BY NIE POZWOLIŁ BY TOBE ODEJŚĆ Z ICH TROJE I BARDZO NI CIEBIE BRAKUJE BO BARDZO ŁADNIE SPIEWAŁAŚ W ICH TROJE
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
dokladnie,zgadzam się w 100% czemu wy sie tak podniecacie ta cala Justynka?? to przecież kretynka i strasznie obłudna dziewucha, w kosciele w pierwszym rzędzie a mężusia wyrzuciłia i już sie gzi z kolejnym-to w czym lepsza od Dody????
gość
9 lat temu
Doda na tym zdjeciu wyglada jak 50letnia pani do towarzystwa.
gość
9 lat temu
Justyna była najlepszą wokalistką Ich Troje. Żadna inne nigdy jej nie do równa. Piosenki śpiewane przez Nią lubię najbardziej i żadnych innych. Bardzo Ją lubię:)
gość
9 lat temu
o kuźwa, gwiezdne wojny na dvd !!
bDZoieOz
gość
9 lat temu
ale wieśniok
gość
9 lat temu
Nawet Wiśniewski wtedy ostrzegał, że Błażej wykorzystuje Majkowską... niestety miał rację... Po odejściu Justyny, Ich troje było juz nikim. Z rozpędu wylansowali jeszcze kilka miernych przebojów i pogrążyli się w niebycie:((( SZKODA!!! Co by o nich nie pisać, to było GENIALNE TRIO!
gość
9 lat temu
z lodziarą to idealna pusta para
cama
9 lat temu
Aaaahahahahahah :)))) Świątecznie się ubawiłam :))))))))))))))) Dzięki!!!
gość
9 lat temu
w zyciu roznie bywa, madrale!
gość
9 lat temu
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim, by pękły lody, rozerwała się zasłona, ludzie ujrzeli Prawdę - i skończyła się okupacja Polski przez Siły Ciemności! Wesołych Świąt!
...
Następna strona
bDZoiePb