Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapicki wyrzucony z "M jak miłość"!

446
Podziel się

"Jest mi przykro z tego powodu, że nie zarabiam już pieniędzy."

Łapicki wyrzucony z "M jak miłość"!
bDfEgsZh

Andrzej Łapicki, od ponad roku wcielający się w postać Tadeusza Budzyńskiego w serialu M jak miłość otrzymał wypowiedzenie z dnia na dzień. Jak twierdzi, nic nie zapowiadało nagłego zwolnienia.

Zakończyłem już działalność w M jak miłość - potwierdza w rozmowie z Faktem. Niech pani zapyta producentów. To nie była moja decyzja, tylko produkcji**.**

Mimo postawionego wprost i wielokrotnie powtórzonego pytania o powody zwolnienia Łapickiego, producenci nie zdecydowali się udzielić na ten temat żadnego wyjaśnienia. Widocznie oficjalna wersja nie została jeszcze całkiem dopracowana.
87-letni aktor sprawia wrażenie rozgoryczonego sposobem, w jaki został potraktowany. Zresztą trudno mu się dziwić.

bDfEgsZj

Dniówka wysokości 5 tysięcy złotych pozwalała mu na dostatnie życie. Łatwo zrozumieć, że choćby z tego powodu może zatęsknić za serialem. Na razie jednak odgraża się, że już nigdy nie powtórzy tego doświadczenia.

Jest mi przykro z tego powodu, że nie zarabiam już pieniędzy. Ale w serialu już w życiu nie zagram - zapowiada. Na pewno będzie można mnie zobaczyć w teatrze. Myślę, że nic mi się nie stanie, już się raczej nie połamię. Mam co robić. W Teatrze Polskim i Teatrze Narodowym dostałem dwie propozycje."

Przypomnijmy, że atmosfera na planie serialu była napięta właśnie w związku z kwestiami finansowymi: Łapicki i Pyrkosz pokłócili się o pieniądze?

bDfEgsZK
KOMENTARZE
(446)
gość
9 lat temu
Dziadku, przez ciebie Donald każe nam tyrać do setki. Odpuść sobie.
gość
9 lat temu
no nie dziwne skoro Pyrkosz tez znakomity aktor a zarabia duzo mniej . staz pracy na planie serialu dla producentow tez powinien sie liczyc.
gość
9 lat temu
dniówka 5 tysięcy, a większość z Nas nie zarabia tyle w miesiąc...nawet w dwa...szkoda słów
bDfEgsZL
gość
9 lat temu
Zdrowych i wesolych swiat! :)
gość
9 lat temu
najwyższy czas...
Najnowsze komentarze (446)
gość
8 lat temu
Dniówka 5 tys zł za tak marne, sztuczne granie !!!!! żal
benigna.bloog...
9 lat temu
Po prostu żenada! Jak można nisko upaść dla kasy. Dziadowi zupełnie odwaliło - żona w wieku wnuczki i gra w telenoweli. Do tego grał fatalnie i patrzyło się na starucha z obrzydzeniem. A kiedyś był amantem, w którym kochały się nasze babcie i prababcie.i
gość
9 lat temu
cyt."Dniówka wysokości 5 tysięcy złotych pozwalała mu na dostatnie życie" Q**a to jakiś kosmos jest!!! W dupach już się poprzewracało z tego dobrobytu!!! Ludzie harują w takiej Biedronce za 1200 zł fizycznie a takie stare pudło tyle kasy zarabia za jeden dzień?!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Chyba najwyższy czas odpocząć i dać młodym szansę. Do cholery za co ten staruszek tyle kasy dostawał.
gość
9 lat temu
Niecz czyta w kronikach rządowe komuinikaty jak za komuny
gość
9 lat temu
nic nie wnosił do filmu ciagle tam sapał nie mozna było na to patrzec
gość
9 lat temu
za taką kase i to za dzień, to możemy pracować i do 80- tki
gość
9 lat temu
popieram !!!!!!!!!! OŚMIESZA SIĘ 1111111
bDfEgsZD
gość
9 lat temu
wzięli go z litości żeby trochę zarobił, widocznie uznali, że już mu dostatecznie pomogli
gość
9 lat temu
repai tą s**e,dziedku
gość
9 lat temu
to pewnie nie moja sprawa, ale ma przecież emeryturę, może też grać w teatrze, więc po jakiego grzyba ten serial? To pewnie żona potrzebuje więcej forsy, więc niech sobie sama zagra, a nie pcha starego chłopa, gdzie sprawność i pamięć już nie ta
gość
9 lat temu
No nie siej Pan wrogiej propagandy, świecenia przykładem pracy do 100 lat. Dzięki Panu Tusk zachwycony swoim pomysłem, poklepując się wzajemnie po pleckach ze swoim teamem, każe teraz pracować 67-cio letnim przedszkolanką, prababcią przy taśmie i pielęgniarką co już ręki nie dowidzą a co dopiero żyłę.
Filmowiec
9 lat temu
Panie Andrzeju sam kiedyś mówiłeś , że za okupacji Adolfa Ch miałeś lepiej niż za Komuny , a wiec Demokracja Ci teraz wskazała miejsce , że masz cieszyć się młodą żoną , a nie łazić po planach filmowych i nie kłócić się o forsę z o wiele lepszym od siebie aktorem , Kpr Wichurą z Czterech Pancernych.Pozdrawiam..
gość
9 lat temu
Matkoooooo .......taki kiedys wspanialy , wziety aktor w takiej szmirze Mjak Matoly tojest makabra!!! I to jeszcze gral jakiegos Budzynskiego , zle sie kojarzy !
...
Następna strona
bDfEgtaf