Durczok "najbardziej rozpoznawalnym dziennikarzem"

261 reakcji
0
0
261
Podziel się

Dzięki "upierdolonemu stołowi"? Poza tym Orłoś i Kraśko.

Durczok "najbardziej rozpoznawalnym dziennikarzem"

Telewizja Polska zleciła badania rozpoznawalności prezenterów serwisów informacyjnych. Jak donoszą Wirtualne Media, wyniki są dla stacji dość satysfakcjonujące: najbardziej znanymi dziennikarzami okazali się bowiem Kamil Durczok, szef Faktów TVN oraz Maciej Orłoś, od lat związany z Teleexpreseem.

Zarówno Durczoka, jak i Orłosia wskazało 82% respondentów. Nie mniej rozpoznawalny jest Piotr Kraśko, nowy szef Wiadomości, który kojarzony jest przez 74% pytanych. Wysokie miejsca (po 62%) zdobyli również Justyna Pochanke i Jarosław Gugała z Polsatu.

Ciekawe, co tak wpłynęło na wysoki wynik Durczoka. Na pewno pomogło w tym wideo z "upierdolonym stołem" w studio Faktów, które TVN bezskutecznie próbował usunąć z sieci.

Przypomnijmy. Oto jak się buduje dzisiaj wysoką rozpoznawalność w mediach:

261
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(261)
gość
8 lat temu
Pan prowadzący Wydarzenia na Polsacie. Bardzo sympatyczny.
gość
8 lat temu
Chyba najbardziej rozpoznawalnym chamem...
gość
8 lat temu
jestem w szoku, nikt mnie bardziej ostatnio nie drazni jak Durczok. Przeszkadzal mu brudny stol w Faktach a teraz mu nie przeszkadza przekupa Pochanke nie dajaca nikomu dojsc do glosu, ani Koenda bez zenady zakrzykujaca Rutkowskiego swoimi katolickimi wynurzeniami, ani nigdy nie dzialajace na czas serwisy inernetowe, gdzie Fakty ukauja sie po kilku godzinach a FpF jak sie komu podoba. W Faktach nie ma juz zadnych wiadomosci, a an Durczok szef wszystkoch szefow pisze felietony do Wprost, zeby porywalizowac z druygim bufonem Lisem- obraz polskiego dziennikarstwa telewizyjnego. Szczyty profesonalizmu
gość
8 lat temu
Same buraki, siebie warci, jeszcze im Lisa do kompletu dać
gość
8 lat temu
nie lubie go - ma takie wzgardliwe spojrzenie - chyba uważa się za lepszego od innych - kurczok jeden
Najnowsze komentarze (261)
gość
7 lat temu
Durczoki, ziemniaki! Durczoki i ziemniaki!
gość
7 lat temu
wiadomo nie od dzis ze Durczok to stary zboczeniec ze Śląska :) był częstym bywalcem klubu Tropicana w Katowicach ( to dawny gejowski klub). Durczok r***a co sie dał i na to są dowody. Powinien również wiedzieć kim jest Tara (transwestyta z Sosnowca). Durczus urządzał z transem i laskami imprezkę w hotelu Katowice...masakra, Durczok powinien się wstydzić za swoje prowadzenie i prosić Boga żeby mu wybaczył ten k******i sposób prowadzenia.
gość
7 lat temu
wiadomo nie od dzis ze Durczok to stary zboczeniec ze Śląska :) był częstym bywalcem klubu Tropicana w Katowicach ( to dawny gejowski klub). Durczok ruchał co sie dało i na to są dowody. Powinien również wiedzieć kim jest Tara (tranzwestyta z Sosnowca). Durczus urządzał z transem i laskami imprezkę w hotelu Katowice...masakra, Durczok powinien się wstydzić za swoje prowadzenie i prosić Boga żeby mu wybaczył ten k******i sposób prowadzenia.
gość
8 lat temu
bo pudel to pies, boi się.. 5 gwiazdkowy belweder i wszystko jasne. dereszowska i durczok. co tu więcej pisać. lepiej żeby ludzie nie wiedzieli bo oglądalność poleci na łeb na szyje a i reputacja także. żenada.
gość
8 lat temu
nic nowego. ciekawe tylko dlaczego Pudel tego jeszcze nie wytropił.
gość
8 lat temu
nikomu sie nie chce czytac hahaha o tym samym pomyslałam jak to zobaczyłam
gość
8 lat temu
haha dobreee :]
gość
8 lat temu
DOBRY JEST !! SZKODA ŻE SIE HAMUJE NA WIZJI... POZDRO DURCZOK
gość
8 lat temu
NO I MA RACJE!
gość
8 lat temu
boś d***l
gość
8 lat temu
Upierdo•ony stół! :)
gość
8 lat temu
Upier*olony TO JEST DURCZOK!!! Nigdy nie będę postrzegał Go jako dziennikarza, ale jako bufona!!!
gość
8 lat temu
UPIERDOLONY STÓŁ ;'D
gość
8 lat temu
super gościu
...
Następna strona