Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najman się poddaje! "To koniec mojej kariery"

394
Podziel się

"Zabieram zabawki" – mówi po przegranej z Burneiką.

Najman się poddaje! "To koniec mojej kariery"
bDZhCVkR

Kariera Marcina Najmana nie należała ostatnio do udanych, mówiąc najdelikatniej. Udało mu się zostać najbardziej nielubianym polskim sportowcem. Jego walka z Mariuszem Pudzianowskim zakończyła się przegraną po 43 sekundach. Później przegrał dwie głośne walki z Przemysławem Saletą. W piątek poddał się Robertowi Burneice. Jak przyznaje, to już koniec jego kariery.

Na gorąco nie chcę tego oceniać – mówił po zejściu z ringu w rozmowie z Boxing News. Bardzo szkoda, ale do trzech razy sztuka, jak się mówi. Nie wyszło. Jeśli chodzi o moją zawodniczą karierę, koniec. Walka z Pudzianowskim nauczyła mnie czegoś. Wiedziałem, że jeśli podejdę do niego na nogach z lewym prostym, to mnie skontruje low kickiem. I to by tak wyglądało. Taka była moja taktyka. Chciałem, żeby się zmęczył. Bardzo żałuję, bo ona się prawie udała. Niestety się w drugiej rundzie przewróciłem, a tam już ciężko było tę nawałnicę wytrzymać. Ja mam rywali zawsze cięższych od siebie. Ja z ogórkami nie walczę.

Najman zapowiada, że zostanie w sporcie, ale nie zobaczymy go już na ringu:

bDZhCVkT

Chciałem sobie dać jeszcze jedną szansę. Tak jak powiedziałem na konferencji, zabieram zabawki. Jako zawodnika w sporcie już mnie nie będzie. To jest dzisiaj mój oficjalny koniec mojej kariery sportowej jako zawodnika. Jak wiecie, sportem będę się zajmował cały czas, ale już nie jako zawodnik.

Jak myślicie, jaki ma plan w głowie? Będzie od teraz występował w mediach jako "sportowy celebryta"?

bDZhCVlu
KOMENTARZE
(394)
gość
9 lat temu
Grycanka wygrałaby w pierwszej rundzie
gość
9 lat temu
Ten koles jest tylko dobry w gadce.
gość
9 lat temu
Najwyższy czas...
bDZhCVlv
gość
9 lat temu
to chyba dobra wiadomość...
gość
9 lat temu
Koksu go zmiażdżył kompletnie. Także osobowością, on ma chociaż dystans do siebie, co pokazuje np. swoimi filmikami, a Najman... nie podał nawet ręki przeciwnikowi. To świadczy o jego poziomie.
Najnowsze komentarze (394)
gość
9 lat temu
NAJMAN ŻYDOWSKI PACHOŁKU JEŚLI TO CZYTASZ TO WIEDZ, ŻE Z MIŁĄ CHĘCIĄ SKOPIE CI D**Ę ZA POŁOWĘ KASY JAKĄ DOSTAŁEŚ W WALCE Z BURNEIKA USTAWMY SIĘ I POWALCZMY PARÓWO J****A. NIE BÓJ SIĘ, NIE TRENUJĘ NIC, MAM 197CM I 120KG POTAŃCZYMY?
TIŚKA
9 lat temu
PAJACA Z SIEBIE ZROBIŁ I TYLE!!!ZRESZTĄ NIE PIERWSZY RAZ...WSTYD MI BY BYŁO NA ULICE WYJŚĆ PO CZYMŚ TAKIM.W SPORCIE ZOSTANIE I CO?DORADZAĆ BĘDZIE?ŚMIESZNE...
gość
9 lat temu
brawo Robert! jedz stejki i rób bajcepsy! :D
igor
9 lat temu
Koniec krajery jakiej krajer ???
gość
9 lat temu
no i niech sie wynosi CHAM JEDEN !
Roman
9 lat temu
Teraz bedzie tanczyl na lodzie
gość
9 lat temu
Z tego co pamietam to juz dawno mial zakonczyc kariere
PapaSmerf
9 lat temu
Dawaj na ring
bDZhCVln
`nka
9 lat temu
Zabiera zabawki??? Przecież on ich nigdy nie miał!!! Nie ma co zabierać.
gość
9 lat temu
Moze z Adamem Małyszem wygra.
gość
9 lat temu
"Kto dużo gada ten mało robi" - Robert Burneika
gość
9 lat temu
Najman jest jedynym polskim sportowce który jest totalnym cymbałem, Bokser przegrywający walke z kulturystą ? Najman sietnie nadał by sie na wiejską
gość
9 lat temu
NAJBARDZIEJ NADAJE SIE TO PROGRAMOW TYPU BIG BROTHER -GDZIE BEDZIE ROBIL LUDZIOM WODE Z MOZGU-JAKI TO WSPANIALY BOKSER !!!
gość
9 lat temu
taka paruwa jak najman nie powinien nawet wychodzidz do kamer
...
Następna strona
bDZhCVlP