Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To ich przerosło. Spierali się o pieniądze"

310
Podziel się:

Menedżerka twierdzi, że Cichopek i Hakiel mieszkają oddzielnie ze względu na remont. Ale dlaczego wróciła do rodziców? czy ta wersja trzyma się kupy?

"To ich przerosło. Spierali się o pieniądze"
bEBWFEgR

Marzenia o wielkim domu w prestiżowym miejscu nie skończyły się dobrze dla Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Niedawno pisaliśmy, że para celebrytów nie mieszka już razem. W połączeniu z informacjami o kryzysie w ich związku, brzmi to dość niepokojąco. Menedżerka Kasi póki co utrzymuje jednak, ze wszystko między nimi w porządku. Tłumaczy, że to wszystko przez remont.

Jakiś czas temu wynajęli swoje mieszkanie, teraz jest w trakcie remontu - wyjaśnia Aldona Wleklak w rozmowie z Życiem na gorąco. Uznali, że najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie powrót Kasi do jej rodziców. Ale ponieważ mieszkanie jest naprawdę małe, w tym czasie Marcin mieszka u kolegi.

Powodem napięć w ich związku są podobno kłopoty finansowe, zwłaszcza ogromny kredyt zaciągnięty na dom w Wilanowie, który zaczął chyba przerastać ich możliwości (płacą ok. 18 000 zł miesięcznie). Jak donosi tygodnik Na żywo, Pyza uważa, że Hakiel jako absolwent ekonomii powinien był mieć więcej wyczucia i nie pozwolić jej na pożyczenie kilku milionów na dom, który w ciągu kilku lat staniał o milion. On zaś - że Kasia przeszacowała swoją wartość rynkową i uwierzyła, że jej sława jest wieczna.

bEBWFEgT

To ich przerosło - potwierdza w rozmowie z tabloidem znajoma pary. Spierali się o pieniądze.

Musiało być im naprawdę ciężko, skoro zdecydowali się wynająć swoje mieszkanie i zamieszkać kątem u rodziny i przyjaciół. Jednak zdaniem Aldony Wleklak, wszystko idzie w dobrym kierunku, bo wprawdzie domu w Wilanowie wciąż nie udało się sprzedać, ale znalazł się chętny na wynajem. I dlatego właśnie Kasia i Marcin odwiedzili niedawno kancelarię adwokacką. Potwierdza jednocześnie, że dom nie jest jeszcze wykończony. Dlaczego zatem ktoś zdecydował się wynająć posiadłość w stanie surowym? To wszystko trochę się nie klei.

Wierzę, że to przetrwają - komentuje to znajoma Cichopków. Ale co będzie, czas pokaże.

bEBWFEhu
KOMENTARZE
(310)
Joł-Anna.
9 lat temu
Niesamowite, jakie oni mają problemy... kiedy my, "zwykli" śmiertelnicy często ledwie wiążemy koniec z końcem. A co oni robią? Wypną się parę razy na wizji, udzielą wywiadu i stać ich na wille w Wilanowie. Gdzie tu sprawiedliwość, pytam się?
gość
9 lat temu
Tak bywa, jak się naraz zachciewa luksusów!!!!!! Porobiliby za 1500 zł. miesięcznie, to by nie mieli pałaców...; ale nie dla nich zwykła praca. Wolą być celebrytami.
gość
9 lat temu
no i przemadrzala Pyzo nawet pisanie ksiazeczek nie starczylo na twoj przerost ambicji , chciwosc niestety , chciwosc i brak wyobrazni nieszczesciem naszych czasow .....
bEBWFEhv
gość
9 lat temu
Taaaa.. 18 tys miesięcznie.. ludzie zejdźcie na ziemię.
Gość
9 lat temu
on mi zawsze nie pasował ;p
Najnowsze komentarze (310)
5tUkYS , [url...
9 lat temu
5tUkYS , [url=http://zkrcfwcpofnw.com/]zkrcfwcpofnw[/url], [link=http://pymjpgepavny.com/]pymjpgepavny[/link], http://jolaelgfxyhh.com/
GIM2Ih zcaem...
9 lat temu
GIM2Ih zcaemoudzaxp
Yndb9T , [url...
9 lat temu
Yndb9T , [url=http://jdnodpsbaqdd.com/]jdnodpsbaqdd[/url], [link=http://evzrahgkfkfi.com/]evzrahgkfkfi[/link], http://lhgkfgeyekuh.com/
wMDBwN sxyks...
9 lat temu
wMDBwN sxykszeboxrx
Umowa nie zos...
9 lat temu
Umowa nie została jeszcze osaeztctnie zatwierdzona przez sąd w USA, co ma nastąpić dopiero pod koniec 2009 roku. Sąd weźmie pod uwagę stopień ochrony praw autorskich proponowany przez Google, a także głosy wydawc w i autor w.Zawsze istnieje możliwość pisemnego niewyrażenia zgody na udostępnianie konkretnych tytuł w. Posiadacze praw autorskich będą mogli w dowolnym momencie zmienić swoje instrukcje.Podobno Polska Izba Książki wysłała stosowne komunikaty do wszystkich wydawnictw wykazują one kompletny brak zainteresowana. Myślę, że punktu widzenia czytelnika-odbiorcy powstanie takiej biblioteki to super sprawa.
Mina
9 lat temu
urodą nie grzeszą... chociaż myślą, że są ładni
Gośiówa!
9 lat temu
Nawet gdybym wygrała te trzydzieści parę milionów, to takiego domu bym nie kupiła! Snoby!
gość
9 lat temu
bedzie dobrze
bEBWFEhn
BABA
9 lat temu
PRZEROST AMBICJI NAD RZECZYWISTOŚCIĄ TAK JEST Z MŁODYMI NIE WSZYSTKIMI OCZYWIŚCIE SZPAN A POTEM PŁACZ
gość
9 lat temu
on wyglada na takiego mami -synka a jaja ma tylko w swiatecznym koszyku
gość
9 lat temu
tak, możliwy jest kredyt 18 tysięcy. jak się weźmie 2-3 miliony na 10-20 lat. a "zwykli" ludzie mają takie same problemy finansowe, tylko w innej skali. ktoś zarabia 1000 zł, ktoś inny 10.000, a jakaś gwiazda 100.000 miesięcznie. i ma w związku z tym inne koszty. (ile Waszym zdaniem taka np.Doda wydaje miesięcznie na utrzymanie swojej kariery? moim zdaniem kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Kuba W. to samo) średnio raz się zarobi, raz się straci. jak każdy: jak handlowiec, mechanik samochodowy lub właściciel małej firmy, jak celebryta. i tyle.
gość
9 lat temu
To nie trzeba być ekonomistą, żeby przewidzieć, że dom za 5 milionów na kredyt to nie jest najbezpieczniejsza inwestycja.
sf
9 lat temu
Kasia jest czy tego ktoś chce czy nie piękną kobietę , i napweno da sobie rade bo niejeden marzy by być u jej boku to widać na każdym kroku . A pan Hakiel odpoczątku doniej niepasował .
gość
9 lat temu
Pudelek wymyśla pierdoły a Wy w to wierzycie? Niby skąd Pudelek ma wiedzieć o co Hakiel i "Pyza" mają do siebie pretensje? Hę? Czy Wy dzielicie się swoimi problemami małżeńskimi z pierwszym lepszym spotkanym człowiekiem? Nie sądzę. BZDURA!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWFEig
bEBWFEih
bEBWFEii
bEBWFEij
bEBWFEik
bEBWFEhP