Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Niedorobiona" Mołek

946
Podziel się

Czyli dlaczego nikt jej nie lubi...

"Niedorobiona" Mołek
bDJGijEB

Pisaliśmy już o tym, że Magda Mołek poprowadzi (kolejny) własny program w telewizji - tym razem będzie to TVN Style, program o wspomnieniach gwiazd z dzieciństwa. Prawdopodobnie będzie jej towarzyszyć Andrzej Sołtysik, z którym Magda pracowała już przy Narodowych testach - to jeden z nielicznych, których ani nie zdjęto przed czasem z anteny, ani nie wyrzucono z nich Magdy. Super Express przypomina jej porażki:

Spełniamy marzenia - program wystartował w TVP1 na jesieni 2003, doczekał tylko do wakacji.
Moja krew - pierwszy program Mołek w TVN. Nakręcono tylko 16 odcinków.
Taniec z gwiazdami - Mołek prowadziła wraz Urbańskim pierwszą edycję. Nikomu - ani producentom, ani widzom - się nie podobała, więc zastąpiła ją Skrzynecka.
Lekcja stylu - program w TVN Style, z Jolantą Kwaśniewską. Prezydentowa została, Mołek wyleciała.

bDJGijED

Mołek brutalnie podsumowuje znany specjalista od wizerunku, Piotr Tymochowicz: Ona jest przykładem niedorobienia. Stara się być zabawna, sympatyczna, ale to jest na siłę. Gospodynie domowe na jej widok trafia szlag, "wykształciuchy", słuchając jej, dostają kolki intelektualnej, nie zrozumieją jej również słuchacze Radia Maryja, bo mówi niezrozumiałym dla nich slangiem. Grupa dorastających chłopców to za mało, żeby zbudować trwały wizerunek. Wyż demograficzny już minął.

Wielokrotnie już pisaliśmy, że Magda jest naszym zdaniem jedną z mniej sympatycznych polskich gwiazd: wyniosła, nie potrafi ukryć swojej pogardy dla reszty świata. Z jakiegoś powodu jest jednak bardzo konsekwentnie promowana w telewizji.

bDJGijFe
KOMENTARZE
(946)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
10 lat temu
co wy gadacie madzia ma piekne usta do lodzika i jaderek
gość
11 lat temu
ZA KOGO ONA SIÉ MA????
bDJGijFf
gość
12 lat temu
Ja ją na przykład bardzo lubię. O jakiej Wy mówicie wyniosłości, bez przesady...
M&M
12 lat temu
nie bardzo rozumiem dlaczego jej nie lubicie?? Człowieka nie mozna nie lubic od tak sobie, a ona raczej sobie nie zasłużyła, ale tak to już jest w PL ze jak sie zazdrości to sie nie lubi :D
gość
12 lat temu
taka typowa ciota z niej
gość
12 lat temu
lubię ją
pj
13 lat temu
nie martw sie oni ci zazdroszcza a ty sie nie zmienilas
gość
13 lat temu
skąd tyle złości? magda mołek ma wielką klasę, trafne i bystre wypowiedzi. oto sekret jej sukcesu. wyniosła? brzydka? w żadnym wypadku!!!
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
glupki
ekolog
13 lat temu
Wolę naturalną Mołek i jej siłę spokoju! A wcale nie chcę rozhahahanych , rozneglizowanych , superbłyskotliwych , super extra elokwentnych prowadzących . Wolę naturalną Mołek i jej siłę spokoju!
bDJGijEX
gość
13 lat temu
Jakto nikt nie lubi Mołek? Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!! Ja lubię Magdę Mołek, jak TVN to tylko z M. Mołek !!!
...
Następna strona
bDJGijFz