Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farna wystąpi w Opolu!

1287
Podziel się

Telewizja publiczna też chce jej szybko wybaczyć. Czy "operacja ocieplenie wizerunku" się powiedzie?

Farna wystąpi w Opolu!
bCxMkDeJ

TVN stanął szybko i zdecydowanie w obronie Ewy Farnej, która przeżywa pewne problemy z wizerunkiem po wypadku, który spowodowała po pijaku. Na szczęście telewizje wiedzą, co zrobić i jak dobierać rozmówców, by wzbudzić współczucie do dziewczyny, która "była przemęczona" i "chciała przejechać tylko kawałeczek", bo "chciała być już w łóżku".

W Uwadze TVN pojawili się też jej fani, którzy nie mówili, że wierzą, że jechała pijana (mimo że czeska policja stwierdziła u niej 1 promil). Zobaczcie, jak to sprytnie zrobiono: "Ewa to fajna dziewczyna, NIE PIJE!" *Kuba Wojewódzki ujął to wprost, stwierdzając, że Ewa udowodniła w ten sposób, że "jest prawdziwą Polką". Obrona pijanych kierowców i porozumiewawcze mruganie do widzów, że przecież każdemu się to zdarza (a "reszta tylko moralizuje", jak powiedziała Ewa)*, jest więc, jak widać, nową strategią polskich telewizji. Rozumiemy, że ta linia zostanie utrzymana w przyszłości, również gdy ktoś kogoś w takim wypadku zabije. Oczywiście o ile zabity nie będzie zbyt znany i lubiany.

Obecnie dla ekipy współpracowników Farnej najważniejsze jest, by jak najszybciej wróciła na scenę. Nie można bowiem dopuścić do tego, by publiczność pomyślała, że telewizje nie wybaczyły Ewie jej małego "błędu", albo że powinna chwilę odpocząć od występów. Z pomocą przyszła na szczęście telewizja publiczna, organizator festiwalu w Opolu. Piosenkarka zaśpiewa na nim na początku czerwca, ze sceny podziękuje fanom i Bogu.

bCxMkDeL

Lekarze pozwolili jej wystąpić - potwierdza w rozmowie z Faktem zadowolony menedżer Ewy. I uspokaja: Fizycznie nic jej nie jest. Zadzwoniłem do Ewy i zapytałem, czy mam odwołać jej występ, ale ona powiedziała, że czuje się na siłach.

bCxMkDfm
KOMENTARZE
(1287)
gość
8 lat temu
Niech każdy kto rozpieprzy auto po pijaku wystąpi w nagrodę w Opolu
gość
8 lat temu
nooo noo , może się udać :)
t.A.T.u.
8 lat temu
piosenki ma fajne, ale zero osobowości, ja takich ludzi nazywam "zero wartości odżywczych", niestety polski szołbiz w większości z takich się składa. od gwiazdy oczekuję czegoś więcej niż jazdy po pijaku czy statusów na fejsie z błędami ortograficznymi...
bCxMkDfn
gość
8 lat temu
Fajna dziewczyna - spoko koko. Ciekawe czy wystąpi tez na promilu..
gosciowaaaaaa...
8 lat temu
wybaczyc?! a co publiczna ma jej do wybaczania?
Najnowsze komentarze (1287)
farciara
8 lat temu
ma fajną fryzurę na ostatnim zdjęciu życzę jej szczęścia w karierze i oby niczego już nie zawali :-]
farnoholik
8 lat temu
bedzie fajnie jak ewa bedzie w opolu
krdadwjcabr
8 lat temu
bE7S2L <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
ewa to g****a zaklamana s****a nie cierpie jej i telewizji tvn rowniez
gość
8 lat temu
bo masz w głowie pustke
gość
8 lat temu
weszcrqr jom do kicia
gość
8 lat temu
ale śmieszna gęba
prof. miodek
8 lat temu
a dlaczego Farnej a nie Farny?
bCxMkDff
gość
8 lat temu
Love ewa
gość
8 lat temu
Love ewa
Anna D....
8 lat temu
weż w*********j i*****o ewka jest super a ty tylko masz idiotyczne odzywy ciekawe czy ty masz taki talent zazdrośćisz jej że jest piękna i untalentowana .
gość
8 lat temu
powinnan siedzieć w więzieniu i ponieść konsekwencje! Dlaczego 'gwiazdy' są bezkarne?!?!?
gość
8 lat temu
jest pusta i do niczego... a co se bd kilka koncertow i bedzie nowe autko a newet lepsze.. zal mi takich lasek tzn baryli...
gość
8 lat temu
no to bd gwizd
...
Następna strona
bCxMkDfH