Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sistars WRACA NA SCENĘ!

189
Podziel się:

"Prace nad nową płytą trwają" – informuje ich menedżer.

Sistars WRACA NA SCENĘ!

Zespół Sistars zawojował listy przebojów w Polsce singlem Spadaj wydanym w 2003 roku. Trzy lata później grupa zawiesiła działalność, a jej członkowie rozpoczęli prace nad innymi projektami: Natalia nagrała płytę jako Natu, Paulina – Pinnawela, a Bartek i Marek stworzyli duet producencki Plan B.

Zespół zagrał podczas zeszłorocznego festiwalu Warsaw Orange Festival. Powrót na jedną scenę ożywił dawne wspomnienia. Jak informuje management zespołu, jego członkowie postanowili reaktywować Sistars.

Muzycy podkreślają, że festiwalowy koncert ocieplił ich relacje i ożywił ducha zespołu na tyle, że zaczęli spotykać się w studiu, próbując pracować nad nową muzyką. Okazało się też, że czują ogromny głód wspólnego grania na żywo – czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym. Pomimo dużego zapracowania całej czwórki, spowodowanego działalnościami solowymi i udzielaniem się w innych projektach, zespół chce razem tworzyć i grać. Na nowy materiał przyjdzie fanom jeszcze trochę poczekać, właśnie ze względu na zobowiązania muzyków, ale management zapewnia, że prace nad nową płytą trwają a z zespołem będzie można się spotkać na różnych specjalnych koncertach w całej Polsce.

Myślicie, że uda im się powrót w dobrym stylu? Przypomnijmy ich największe hity:

[

](

](

](

](

](

](