Trwa ładowanie...
Przejdź na

Budzyńska: "DOM NALEŻY DO MNIE!"

502
Podziel się:

Postawią jej zarzuty? Nadal okupuje willę, którą doprowadziła do ruiny... "Od pół roku nie potrafią podać mi przyczyny zgonu matki."

Budzyńska: "DOM NALEŻY DO MNIE!"

Minął właśnie kolejny nieprzekraczalny termin zakończenia śledztwa w sprawie śmierci Violetty Villas, wyznaczony przez świdnicką prokuraturę. Syn zmarłej w skandalicznych warunkach wokalistki żali się, że wciąż nie może się doczekać jego wyników. Zanosi się też na to, że walka z "opiekunką" gwiazdy będzie trwała latami.

Od pół roku nie potrafią podać mi przyczyny zgonu matki - mówi Krzysztof Gospodarek Twojemu Imperium. Słyszę, że sprawy nie można zamknąć, bo nie ma ostatecznej opinii z Zakładu Medycyny Sądowej, która ma wyjaśnić, czy nie doszło do zaniedbania ze strony gosposi, pani Budzyńskiej. Może postawią jej zarzuty, może nie.

Nie czekając na zakończenie przeciągającego się śledztwa, Gospodarek wystąpił do sądu z wnioskiem o przygotowanie spisu rzeczy należących do jego matki, pozostawionych w jej domu w Lewinie Kłodzkim, okupowanym wciąż przez Budzyńską. Sąd Rejonowy w Kłodzku przychylił się do wniosku i wysłał do domu Villas komornika. Jednak, jak się okazało, przygotowany przez niego spis wykazuje istotne braki.

Gdy zaczął spisywać przedmioty, okazało się, że niestety najcenniejsze zniknęły - żali się syn zmarłej. Nie wiadomo kto i kiedy je zabrał, ani gdzie ich teraz szukać. Źle się stało, że nie zaplombowano domu tuż po śmierci mamy. Teraz muszę się szarpać o to, co należy do mnie. Czuję, że sprawa będzie się ciągnąc latami. Pani Budzyńska nie stawiła się na pierwszą rozprawę i kolejną pewnie też zignoruje.

Tymczasem "opiekunka" zmarłej nie ma sobie oczywiście nic do zarzucenia.

Dom należy do mnie - oświadczyła pewna siebie. Mam to na piśmie.

Co zrobilibyście na miejscu syna? Jak walczylibyście z taką osobą?

KOMENTARZE
(502)
gość
10 lat temu
Polskie sądy są zupełnie do nieczego!!
gość
10 lat temu
powinni ją zamknąć za doprowadzenie villas do takiego stanu
wprost
10 lat temu
Cała ta sprawa mocno śmierdzi. Jakim cudem jakaś obca baba zabrania synowi wejścia do domu za zycia jego matki? Trzeba nie mieć jaj, żeby na to pozwalać, chyba że rzeczywiście matka nie miała do syna sentymentu. A teraz ta żałosna walka o spadek - jeśli jest testament to chyba sprawa jest jasna, a jeśli nie ma, to istnieje kodeks postępowania cywilnego i przepisy są w kwestiach spadku dość przejrzyste.
gość
10 lat temu
takie rzeczy tylko w Polsce.
gość
10 lat temu
Na sprawiedliwość polskiego prawa raczej bym nie liczyła...
Najnowsze komentarze (502)
gość
7 lat temu
Nogi wyglądają bardzo źle, a piersi optycznie powiększają ją w ramionach i wygląda jak facet. Jakaś dziwna moda ostatnio a kobiety bardziej apetycznie wyglądają jak jednak mają smukłą sylwetkę a nie każdy widoczny mięsień jak kulturysta.
nikolA
7 lat temu
CALA TA SPRAWA SMIERCI VIOLETTY MNIE DOBILA I CIOGLE MI SIE TO PO NOCACH SNI
gość
10 lat temu
Morderczyni najpierw zrobiła z V.VIllas wrak człowieka a potem z premedytacją patrzyła jak ona kona popijając obok w pokoju
gość
10 lat temu
tylko dlaczego nie zaopiekował się matką gdy jeszcze żyła
gość
10 lat temu
TO NIESAMOWITE.....jak mozna bylo dopuscic do takiego nedznego zycia wielkiej polskiej artystki, a teraz jak mozna ignorowac to co sie stalo...?
gość
10 lat temu
paranoja! masakra!
GRAZYNA
10 lat temu
To sa sprawy bardzo wazne , a nie wypowiedzi Wojewodzkiego i Figorskiego . Zajmijcie sie tym !!!
DO PANA GAOSP...
10 lat temu
CHLEW A NIE DOM! A SYN MA PRAWO DO ZACHOWKU; NAWET JEZELI NOTARIALNIE GOSPOSIA MA AKT NADANIA WLASNOSCI! A CZY MA NOTARIALNIE CZY ODRECZNIE PRZEZ NIA NAPISANY- JEZELI W DODATKU VILKLAS SIE LECZYLA W PSYCHIATRYKU TO PANIE GOSPODAREK MOZNA TO PODWAZYC!
M
10 lat temu
TO ZNACZY ,ŻE W POLSCE SĄDY SA ZBYTECZNE , BO I TAK KAŻDY MOŻE ROBIĆ ,CO CHCE ... SKORO TAK , TO SYN WILLAS , POWINIEN WYNAJĄĆ ODPOWIEDNICH LUDZI I WYRZUCIĆ Z DOMU JEGO MATKI OSZUSTKĘ ... NO I OCZYWIŚCIE POWINIEN ZOSTAĆ BEZKARNY , BEZ WZGLĘDU NA TO JAKICH METOD UŻYLIBY SPRZĄTAJĄCY LUDZIE ... ŚMIECI TRZEBA PO PROSTU WYRZUCAĆ I TAK TRZEBA POSTĄPIĆ Z TYM Ś******M ...
gość
10 lat temu
Może nie dopuszczała Budzyńska syna do matki i dlatego umarła w śmieciach
gość
10 lat temu
Budzyńską wywieść na taczce na wysypisko śmieci,bo tam jest jej miejsce.
Gość
10 lat temu
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:::::;:;))))
gość
10 lat temu
POLSKIE PRAWO , POLSKIE RZĄDY ...tylko płakać albo spier...ć daleko
gość
10 lat temu
POLSKIE PRAWO , POLSKIE RZĄDY ...tylko płakać albo spier...ć daleko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie