Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bezrobotni tancerze na obiedzie z Egurrolą - co dalej?

335
Podziel się

Rozmawiają o swojej przyszłości w show biznesie... Wszystkich wypromował "Taniec z gwiazdami".

Bezrobotni tancerze na obiedzie z Egurrolą - co dalej?
bDJJoDed

Po wyeksploatowaniu pierwszo-, drugo-, a nawet trzecioplanowych gwiazd, a także uczestników talent show i celebrytów, TVN w końcu zdecydował się zakończyć emisję Tańca z gwiazdami. Kilku tancerzom wypromowanym w programie udało się zaistnieć poza nim. Najlepiej chyba Edycie Herbuś, która stara się teraz zaistnieć w lepszym towarzystwie u boku swojego faceta.

Większość tancerzy zostałą niestety na lodzie. Show był ich przepustką do mediów. Co dalej po jego zakończeniu? Jak pokazał przykład Kasi Cichopek i Marcina Hakiela moda na szkoły tańca minęła, zatem tancerze muszą znaleźć inny pomysł na karierę. Zapewne związany w jakiś sposób z telewizją.

Kilka dni temu w Warszawie odbyło się spotkanie z Agustinem Egurrollą. Przyszła na nie liczna grupa znanych z programu tancerzy. Zebrali się w restauracji, by omówić swoją przyszłość w show biznesie.

bDJJoDef

Macie dla nich jakieś rady? Życzymy im jak najlepiej - to mimo wszystko rzadkie przykłady celebrytów, którzy potrafią robić cokolwiek poza pozowaniem do zdjęć.

bDJJoDel
bDJJoDem
bDJJoDen
bDJJoDeo
bDJJoDeG
KOMENTARZE
(335)
USA
7 lat temu
sOBH9R Really enjoyed this blog post.Really thank you! Want more.
Fanka
8 lat temu
Według Wolnej Encyklopedii czternasta edycja Tańca z Gwiazdami ma być w 2013 roku będziecie na to patrzeć? Ciekawe tylko jakie gwiazdy zaproszą do udziału i czy ktoś się jeszcze zgodzi w tym wystąpić:)
mn9CBZ vfoep...
9 lat temu
mn9CBZ vfoepzwejzjb, [url=http://ezkptvasjjtk.com/]ezkptvasjjtk[/url], [link=http://pbetrtvpuhnk.com/]pbetrtvpuhnk[/link], http://pyqgrwxawvzz.com/
bDJJoDeH
gość
9 lat temu
Kliment wcale nie taki bezobotny zresztą jak egurrola
gość
9 lat temu
Nie znacie tych ludzi a takie pierdoły o nich piszecie do wiadomości -wszyscy oni mają pracę i maja się dobrze TZG to nie jest ich jedyne źródło utrzymania.Pozdrawiam
gość
9 lat temu
to idż i Ty teraz zarób!!!!same cwaniaki,ale tutaj !!!!!Przez gorąc mózgi Wam zmiękły.....szkoda czasu na czytanie tych pokręconych bzdetów
gość
9 lat temu
nie wolno jeździć rowerem po pasach dla pieszych!!!prawo u nas tego zabrania. może mandat temu pepikowi dacie??
gość
9 lat temu
ustawka z paprazzi
gość
9 lat temu
Hulboj jest mega ciachem :D
gość
9 lat temu
jak to co ? GÓWNO !!!!! niech soe zapbieraja za normalna robote jak miliony normalnych ludzi
gość
9 lat temu
Nic dodać, nic ująć.
gość
9 lat temu
Nie chcę nić mówić, ale ci tancerze nadal tańczą - bynajmniej nie są bezrobotni. Między innymi, Krzysztofa Hulboja można zobaczyć w "Policie" Studia Buffo. Tia. Dziennikarstwo na najwyższym poziomie.
gość
9 lat temu
niech ida do normalnej pracy za 1500 msc!!!!
bDJJoDez
jaw
9 lat temu
Kliment długo nie mógł uwierzyć w wysokość rachunku hahahahaha
...
Następna strona
bDJJoDfb