Bezrobotni tancerze na obiedzie z Egurrolą - co dalej?

Rozmawiają o swojej przyszłości w show biznesie... Wszystkich wypromował "Taniec z gwiazdami".

Obraz

Po wyeksploatowaniu pierwszo-, drugo-, a nawet trzecioplanowych gwiazd, a także uczestników talent show i celebrytów, TVN w końcu zdecydował się zakończyć emisję Tańca z gwiazdami. Kilku tancerzom wypromowanym w programie udało się zaistnieć poza nim. Najlepiej chyba Edycie Herbuś, która stara się teraz zaistnieć w lepszym towarzystwie u boku swojego faceta.

Większość tancerzy zostałą niestety na lodzie. Show był ich przepustką do mediów. Co dalej po jego zakończeniu? Jak pokazał przykład Kasi Cichopek i Marcina Hakiela moda na szkoły tańca minęła, zatem tancerze muszą znaleźć inny pomysł na karierę. Zapewne związany w jakiś sposób z telewizją.

Kilka dni temu w Warszawie odbyło się spotkanie z Agustinem Egurrollą. Przyszła na nie liczna grupa znanych z programu tancerzy. Zebrali się w restauracji, by omówić swoją przyszłość w show biznesie.

Macie dla nich jakieś rady? Życzymy im jak najlepiej - to mimo wszystko rzadkie przykłady celebrytów, którzy potrafią robić cokolwiek poza pozowaniem do zdjęć.

Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Obraz
© Pudelek EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą