Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mnie mąż też gwałci" (ZDJĘCIA WESOŁEJ RODZINKI)

2057
Podziel się

Kto u nich sprząta na kolanach?

"Mnie mąż też gwałci" (ZDJĘCIA WESOŁEJ RODZINKI)
bCxJrSCt

Michał Figurski śmiał się publicznie, że Ukrainki są za brzydkie, żeby je gwałcić. Jego żona jest na szczęście ładniejsza. Ją czasem gwałci, jak powiedziała rozbawiona w rozmowie z Faktem. Spodobał się jej żart męża, jak i chyba ten Kuby, który elegancko zasugerował, że praca sprzątaczki na kolanach ma coś wspólnego z seksem oralnym.

Czy w ich domach również sprzątały Ukrainki? Jedna z kobiet obrażonych tymi tekstami napisała do Gazety Wyborczej, że przez pracę na kolanach ma je tak zniszczone, że nigdy w życiu nie będzie mogła założyć sukienki. Pani Figurska musiała się nieźle ubawić.

bCxJrSCv

Co najlepsze, ci ludzie uważają się z pewnością za elitę, ludzi "światowych" i inteligentnych. I wstydzą się za "statystycznych Polaków". Taką mamy w tym kraju "elitę". Figurscy często chodzą razem na imprezy i pozujądo rozkosznych zdjęć. W agencjach zdjęciowych jest ich spory wybór.

Gratulacje możecie składać im w komentarzach.

bCxJrSCB
bCxJrSCC
bCxJrSCD
bCxJrSCW
KOMENTARZE
(2057)
gość
8 lat temu
Spadaj B****u. Zabierz Wojewódzkiego ze sobą
gość
8 lat temu
Odecia i Michaił to trupy medialne. Ciszej nad tymi trumnami!
gość
8 lat temu
Ale się spasł!
bCxJrSCX
gość
8 lat temu
Dwa pasztety się dobrały i wyszła kaszana.
gość
8 lat temu
Wyznania figurskiego na łamach wybiórczej są wyraźnym przekazem dla władzy. Jeżeli kara będzie zbyt dotkliwa dla celebryty, może się zdarzyć, że ten opowie to i owo na temat roli celebrytów w przemyśle pogardy. Nie po to kupy wojewódzkie i inne michaiły tak mocno się angażują w PO-litykę, by ich teraz PO-zbawiać dochodów płynących z reklam i imprez organizowanych przez administrację, sowicie nagradzającą lojalność i zaangażowanie celebrytów czy innych aktorów.
Najnowsze komentarze (2057)
gość
7 lat temu
Odetka kochanie moje....oj bym ja brał
gość
8 lat temu
Co wy od nich i****i chcecie. Fakt że fogirski może sobie zażartował no i co. Ten program taki byl że sie nasmiewaja i tyle mieli swoją audiencje.a że komuś sie to nie spodobalo to sie zaraz nad nimi spuszczacie . Michał jest ok . A odetke to z miła chęcią bym Hmm. Nie macie poczucia humoru to zamknąć ryje i tyle.oni to chociaż są elokwentni i mają dystans do rzeczy a wy i****i nie
gość
8 lat temu
widać że to rusek po gębie
gość
8 lat temu
CHYBA JUZ TEJ PARY WYSTARCZY W TV
gość
8 lat temu
Grubas i brzudula
gość
8 lat temu
Napisanie, że on jest brzydki jak ś****a, obrażałoby świnie...
gość
8 lat temu
O co Wam chodzi z czego ta afera -jak Polki sprzataja w Ameryce i wszyscy sie z nich smieja to nie ma afery -jak kawaly opowiadaja o glupich polakach na calym swiecie to tez nie ma afery -Jestescie glupie tumany spadac na drzxewa -Polak faktycznie albo nawiedzony ,albo jak znajdzie sie lepszy od niego i bardziej inteligientny to niszczyc ---AFERA musi byc TUMANY
Polka
8 lat temu
Czas żeby zgwałcił cię obcy facet.Zobaczymy,czy bęzie ci do śmiechu.
bCxJrSCP
gość
8 lat temu
oblechy
gość
8 lat temu
Taka z niej piękność że w nocy można się przestraszyć, zapewne po ciemku ją "gwałci" jak już musi...
śmiechy chich...
8 lat temu
znam dziennikarkę, którą w trakcie przeprowadzanego wywiadu Michał F. poprosił o zrobienie loda. Odmówiła dodając, że przecież ma żonę, dziecko itp i jak mu nie wstyd. Odpowiedział że "oral to nie zdrada". Ciekawe czy Odetkę też ta jego wypowiedź by tak serdecznie rozbawiła.
gość
8 lat temu
spaślak i zezula
gość
8 lat temu
Figurski spasł się jak ś****a, niedługo będzie wyglądał jak Lubaszenko, ohyda, Sorry, ale jego nikt by nie chciał zgwałcić...
gość
8 lat temu
ona z zezem a on gruby ......
...
Następna strona
bCxJrSDr