Trwa ładowanie...
Przejdź na

Elżbieta B.: "ŚPIĘ NA KANAPIE, NA KTÓREJ UMARŁA"

200
Podziel się:

Budzyńska nadal okupuje dom i promuje się w tabloidach... "Pańcia przyszła do mnie we śnie." Dlaczego nie opowie, jak zamykała ją w komórce?

Elżbieta B.: "ŚPIĘ NA KANAPIE, NA KTÓREJ UMARŁA"
bECrcaoR

Mimo obciążających ją wyników śledztwa świdnickiej prokuratury, "opiekunka" zmarłej w grudniu ubiegłego roku gwiazdy nie ma sobie nic do zarzucenia. Na teren posesji Villas, którą nadal okupuje i nie wpuszcza syna zmarłej, wpuściła ekipę Faktu, by opowiedzieć o tym, jak czule i troskliwie opiekowała się gwiazdą.

Siedząc na kanapie, na której umarła Villas, jak ustalili śledczy, w ogromnych cierpieniach, "opiekunka" opowiada o jej ostatnich dniach.

To właśnie tutaj zasnęła pańcia - mówi w rozmowie z tabloidem. Odeszła tak cicho, we śnie... Po śmierci pańci nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Wsuwałam na stopy jej kapcie i kładłam się na kanapie, na której umarła. Do dziś tutaj śpię. Ostatnio nawet przyśniła mi się pani Violetka. Stała tutaj, w nogach łóżka. Wyglądała przepięknie. Była taka spokojna, uśmiechnięta. Emanowało z niej jakieś niezwykłe nieziemskie szczęście. Takie prawdziwe. Zapytałam pańcię, czy nie tęskni. Odparła, że nie. Mówiła, że teraz jest jej bardzo dobrze, że tam jest tak pięknie. Była zachwycona. I radosna. Miała wokół siebie taką jasną aurę.

bECrcaoT

Niestety, jak wykazało prokuratorskie śledztwo, ostatnie lata życia od opieką Elżbiety B. nie były "jasne i piękne". Villas spędziła je w nieludzkich warunkach, w brudzie i samotności. Jak ustalili specjaliści, Budzyńska zamykała ją w wyziębionej komórce, była ofiarą przemocy zarówno psychicznej jak i fizycznej.

O tym Budzyńska nie opowiada. Korzystając z odwiedzin tabloidu Budzyńska skarży się natomiast, że prokuratura usunęła spoza jej zasięgu pamiątki po zmarłej.

Resztę pamiątek, płyty, suknie, bibeloty prokuratura zabrała do dwóch pokojów na górze - żali się. Wszystko zostało opisane i zaplombowane w tych pomieszczeniach.

Oczywiście z wyjątkiem cennej biżuterii, która już wcześniej przepadła "w tajemniczych okolicznościach"... Zobacz: Ukradziono biżuterię Villas!

bECrcaoZ
bECrcapu
KOMENTARZE
(200)
gość
9 lat temu
chora psychopatka, powinna dawno siedzieć
gość
9 lat temu
To wszystko jest chore moim zdaniem, a ta baba mówi, jakby była psychiczna.
gość
9 lat temu
w tv są same powtórki, co za nuda
bECrcapv
gość
9 lat temu
pańcia ..to brzmi bardzo obrazliwie
gość
9 lat temu
Mam nadzieję źródeł kara jej nie ominie
Najnowsze komentarze (200)
G
7 lat temu
co się dzieje w sprawie v.v. mamy 04.2014r i co nasze prawo nie może sobie poradzić z w/w sprawą . w stanach ta niby opiekunka siedziała by do wyjaśnienia sprawy . to chyba jasne , że to co zostało po zmarłej należy się synowi , chociaż by za stracone dzieciństwo , tak życzyli by sobie dziadkowie syna v.v. i na pewno mam rację . zamknąć ta kobietę i to jak najszybciej bo zrobi krzywdę innej naiwnej osobie, aż strach się bać.
gość
9 lat temu
wogóle dlaczego ona sie nia miała opirekowac
gtg
9 lat temu
hahahaaha,mateusz czerść
gość
9 lat temu
Co zrobić ? Villas świadomie wybrała opiekunkę psycholke by schronić się przed jeszcze wiekszym psycholem synusiem. Taka była jej K A R M A. Dlatego wszyscy obserwowali matriksa i nic nie mogli zrobić !
gość
9 lat temu
NO TO ZBIERAJ SIĘ DO NIEJ,NADAL OPIEKUJ SIĘ NIĄ
gość
9 lat temu
Budzyńska to psychopatka-morderczyni,dlaczego nie siedzi w więzieniu?tak kochała pańcie że połamała jej klatkę piersiową ,kośc udową ,kopała po nogach,i skroni,wreszcie zagłodziła,bo sekcja zwłok wykazała że Villas zmarła z wycieńczenia w strasznych cierpieniach,a ta sadystka w nagrode przywłaszcza sobie dom Villas.
gość
9 lat temu
Bardzo dobrze,że pani ŚP.Violetta Villas ją nawiedza.
gość
9 lat temu
Bardzo dobrze,że pani ŚP.Violetta Villas ją nawiedza.
bECrcapn
gość
9 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
9 lat temu
s**a
gość
9 lat temu
Jedna Budzynska zabila slynna artystke, druga Wasniewska wlasne dziecko- i obie na wolnosci udzielaja wywiadow do gazet i telewizji... K***a!!! To jakas paranoja jest!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Przeciez wiadomo,ze systematycznie okradala Wiolette,regularnie wysylajac paczki i przekazy pieniezne do swojego meza.
gość
9 lat temu
Może tylko ta kanapa jest w miarę czysta. Ta baba powinna spać w psiej budzie, albo na pryczy w p*****u. Ale doczeka sie sprawiedliwego wyroku na pewno.
księżniczka
9 lat temu
będzie ją straszyła zmora do końca życia.Mnie nie dano odwiedzić mojej babci w Wigilię i połamać się opłatkiem .Zmarła na następny dzień.W Święta Bożego Narodzenia.Taka była na mnie zła że nie uratowałam jej życia że długo w okrutny sposób budziła mnie do pracy chociaż byłam chora.Dopiero powstrzymał mnie mój zmarły dziadziuś.Zawdzięczam mu życie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECrcaqg
bECrcaqh
bECrcaqi
bECrcaqj
bECrcaqk
bECrcapP