"Ksiądz, który będzie udzielał mi ślubu, MUSI MIEĆ ŻONĘ!"

Doda nadal o księżach. Słowa, tych którzy jej nie lubią, lądują w...

Obraz

Doda nie ukrywa, że nie ma najlepszej opinii o polskim kościele, księżach i proboszczach. To ich wini za spadek swojej popularności i odwoływanie koncertów. Przypomnijmy, jak żaliła się Jackowi Żakowskiemu. Zobacz: Doda tłumaczy swoją porażkę: "KOŚCIÓŁ MI ODWOŁUJE KONCERTY!"

W sobotę Rabczewska wzięła udział w ślubie swoich znajomych. Nabożeństwo tak jej się spodobało, że postanowiła je skomentować w sieci (pisownia oryginalna):

Byłam na jednym z bardziej wyluzowanych ślubów ever,było genialnie! Wzruszające i mądre nabożeństwo... napewno "zapożycze" jedno - ksiądz,który będzie udzielał mi ślubu ,bedzie musial mieć żone))
ciężko wziąć do serca rady wegetarianina jak usmażyc steka... c'mon a jak to sie komus nie podoba i wlasnie obgaduje mnie za moimi plecami, niech ma pewnosc, że jego słowa spływają po nich i ląduja właśnie tu:

Pod spodem zamieściła zdjęcie damskich pośladków:

Obraz

Przypomnijmy też, jak się bawiła na wieczorze panieńskim:

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą