Trwa ładowanie...
Przejdź na

Namawia Karolaka na drugie dziecko?!

131
Podziel się

Tomek nie jest tym zachwycony. "Boi się i nie ma czasu."

Namawia Karolaka na drugie dziecko?!
bDKwFZAl

Tomasz Karolak odnajduje się wprawdzie w roli ojca gromadki dzieci, ale tylko w serialu Rodzinka.pl. W prawdziwym życiu nie ma na to czasu. Jednak, jak twierdzi Fakt, jego partnerka, matka 4,5-letniej Lenki, naciska. Czy to na pewno dobry pomysł?

Viola Kołakowska, która dziś obchodzi swoje 35. urodziny, chciałaby wyrobić się z drugim dzieckiem przed 40-tką. Zależy jej także na tym, by różnica wieku pomiędzy dziećmi nie była zbyt duża. Jest jak widać niezrażona wieloletnimi problemami z ojcem swojego dziecka. Mimo to natrafiła na jego zdecydowany opór.
Najwyraźniej aktor, nauczony poprzednim doświadczeniem w modelką, postanowił nie pozostawiać sprawy przypadkowi. A wbrew temu, co deklarował w wywiadzie, nie jest wcale taki chętny do "rozsiewania nasienia".

bDKwFZAn

Tomek nie jest gotowy, by ponownie zostać ojcem - tłumaczy jego znajomy w Fakcie. Violę jak prawie każdą kobietę ciągnie do macierzyństwa, ale on chciałby odłożyć decyzję o dziecku. Boi się, bo po prostu nie ma czasu. Chciałby uczestniczyć aktywnie w wychowaniu, a przy takim życiu, jakie prowadzi, jest to niemożliwe. Dlatego nie chce stawiać w niezręcznej sytuacji swojej kobiety.

Cóż, parę razy mu się to już zdarzyło:

bDKwFZAO
KOMENTARZE
(131)
gość
9 lat temu
Desperacko się go uczepiła. On nigdy nie będzie ,,jej", bo ona na siłę z nim jest. Jakaś lekka paranoja. I wywiad, że on ,,jej obiecał..." Przedszkole. Taka desperacja to jest porażka. Dać d**y i zrobić sobie drugie dziecko, żeby go bardziej zatrzymać. Nie mogłabym tak.
gość
9 lat temu
Dla kasy. Ona pasozytuje na Karolaku, kolejen dziecko= wiecej siana. I zabawa traw, sialala. Beznadziejne dziwsko, bez talentu, suchotnica z silikonami przyssala sie do ogra i doi go, na wszystkie mozlwie sposoby.
gość
9 lat temu
g****a klacz tyle romansów ile on ma i to ją nie zraża. Nie ma b******l honoru...
bDKwFZAP
gość
9 lat temu
myślałam, że jest już po 40cte
Mr.Gość !
9 lat temu
...niech się plenią te robale!
gość
9 lat temu
Party mowi ze juz jest w ciazy!
gość
9 lat temu
Ten caly Karolak to nieodpowiedzialny wieczny chlopiec...
gość
9 lat temu
NIE JESTEM WIELKIM FANEM KAROLAKA ALE MAM NADZIEJE ZE WRESZCIE ZOSTAWI TA CHUDA PANIENKE.
gość
9 lat temu
Czy ta dziewczyna naprawdę nie ma żadnego pomysłu na siebie??
polo
9 lat temu
z takim kretynem,dziewczyno, wiem że są różne zboczenia ale nie przesadzaj, stać Ciebie na dużo więcej niż na planownia dziecka z takim chu.em śmierdzącym
gość
9 lat temu
a to oni sa w ogole w koncu razem ?
gość
9 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
9 lat temu
Jak go zobaczyłem w komitecie poparcia Komorowskiego to straciłem ostatnie okruchy sympatii dla tego śmiecia.
bDKwFZAH
gość
9 lat temu
człowieku ty się bawisz w życie!już masz blisko do starości ,niedołężności!zanim się obejrzysz a bedziesz stary kapeć!i zostaniesz sam z ręką w nocniku w swym teatrzyku!!!
...
Następna strona
bDKwFZBj