Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Koncert Madonny jest NARZĘDZIEM W RĘKACH ZŁEGO!"

1637
Podziel się

"Trzeba się modlić, żeby do niego nie doszło. Powinien być oprotestowany w każdy możliwy sposób" - apeluje katolicki publicysta. "Profanowane krzyże, niszczony obraz Kościoła..."

"Koncert Madonny jest NARZĘDZIEM W RĘKACH ZŁEGO!"
bDIxnHBx

Za pięć dni na Stadionie Narodowym w Warszawie zagra Madonna. Piosenkarka odwiedzi nasz kraj po raz drugi. Okazuje się, że nadal pamięta występ sprzed 3 lat, podczas którego obchodziła 52. urodziny.
Mam piękne wspomnienia z ostatniej trasy i koncertu w Polsce – powiedziała w wywiadzie z Piotrem Metzem. To był akurat dzień moich urodzin. Naprzeciwko mnie stało 80 tysięcy. W mniej więcej połowie koncertu wszyscy wyjęli białe, papierowe serduszka i życzyli mi wszystkiego najlepszego. To przepiękne wspomnienie.”

Czy tym razem będzie podobnie? Planowany występ artystki w naszym kraju budzi równie duże kontrowersje co poprzedni. Głównie za sprawą jego daty, która pokrywa się z rocznicą Powstania Warszawskiego oraz symboliki religijnej wykorzystywanej na scenie: kadzideł, konfesjonałów i oczywiście krzyży. Znany katolicki komentator, Tomasz Terlikowski, przekonuje, że Madonna jest... narzędziem w rękach szatana. Jego zdaniem katolicy powinni walczyć, by jej koncert nie doszedł do skutku. Dlaczego? Jest jego zdaniem "groźny dla życia duchowego":

Koncert Madonny w Warszawie to impreza, która powinna być oprotestowana przez katolików w każdy możliwy sposób – pisze we Frondzie Terlikowski. Cały koncert Madonny jest niestety – o czym piszą w apelu o modlitwę w intencji odwołania koncertu polscy egzorcyści – mocnym narzędziem w rękach złego. Symbolika, jaka jest w trakcie koncertu stosowana, symbole, obrazy są całkowicie jednoznaczne, i wskazują na siłę, która nie jest Bogiem, a której oddawana jest cześć. Profanowane krzyże, niszczony obraz Kościoła, antykult oddawany postaci w czerni, oddanie się w ręce zła – to wszystko – nawet jeśli w intencji Madonny jest tylko grą (choć wcale tak nie musi być) jasno odsyła do sił, z którymi katolik i chrześcijanin nie powinien mieć nic wspólnego, które są groźne dla jego życia duchowego, które mogą stać się podstawą zniewolenia duchowego. Trzeba się modlić o to, by do niego nie doszło, i by jak najmniej ludzi poniosło szkody duchowe z jego powodu.

bDIxnHBz

Myślicie, że Madonna rzeczywiście zadaje młodzieży większe "duchowe szkody" niż, przykładowo, Tomasz Terlikowski?

Obejrzyjcie występ Madonny z trasy koncertowej Confessions Tour z 2006 roku, gdzie wisząc na kryształowym krzyżu atakowała Kościoł za brak pomocy w walce z AIDS w Afryce. To chyba właśnie dlatego jest aż tak potępiana przez księży i radykalnych katolików. Kościół zakazuje używania prezerwatyw, wciąż uznając to za grzech, mimo że w wyniku epidemii AIDS w Afryce zmarło już kilkadziesiąt milionów dorosłych i dzieci.

bDIxnHCa
KOMENTARZE
(1637)
polyphonic ri...
7 lat temu
I'm making a movie and I need it. Thanks!. polyphonic ringtones
audio accompa...
7 lat temu
Where can I get free midi songs from the show Brown Sugar Macchiato? audio accompaniment
gość
9 lat temu
jest W A L N I Ę T A
bDIxnHCb
gość
9 lat temu
To co ona pokazuJe jest chore. NORMALNY POLAK NIE PÓDZIE NA JEJ KONCERT. ONA EST STRACONA.
gość
9 lat temu
No i świetnie! Niech przyjeżdża! A katole niech przestaną narzucać całemu narodowi swoją wolę!
gość
9 lat temu
jasne, że się nie zainteresuje, bo sam jest jak ksiądz, co pod sutannę swoje zbrodnie i występki chowa - poczytajcie sobie komedię Moliera "Świętoszek" - już w XVI wieku o tym pisano, a teraz takie świętoszki prawdziwe arcydzieła literackie z listy lektur wyrzucają, a dzieciom każą studiować wypociny księdza grafomana Twardowskiego !!!
gość
9 lat temu
Tomasza Terlikowskiego awansowaćć na naczelnego do PLAYBOYA, bo vacat tam jest!
Gość
9 lat temu
Gdy by madonna obrazala wiare muzułmańska to by miala jusz dawna rozsadzona stara du..e a gdy Katolik poczuje uraze bo gdy On bendzie opchodzil święto Religijne i panstwowe to ona bendzie chcila zarobic na kretynach jak wy i za wszelką cene zrobic ,,show" .Alleluja
Gość
9 lat temu
Sprawcie co to sa ILUMINACI!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Madonna ma rację krytykując Kościół
gość
9 lat temu
moim zdaniem pod względem artystycznym to fajny koncert i w przenośni każdy z nas niesie swój krzyż:)
and
9 lat temu
Boże .. jaka wiocha . Powinna mimo wszystko mieć troche szacunku dla katolików i nie robić czegoś takiego . W d***e jej się poprzewracało od tej sławy -,-
gość
9 lat temu
egzorcyści mają ciekawsze rzeczy do roboty a nie modlenie się o odwołanie koncertu madonny
bDIxnHBT
gość
9 lat temu
pojebana d****a ! z*****ć kurve... :(
...
Następna strona
bDIxnHCv