Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasia Tusk zostanie... WYKŁADOWCĄ!

510
Podziel się:

Sablewska i Jacyków też. Będą uczyć o "mediach społecznościowych w branży fashion".

Kasia Tusk zostanie... WYKŁADOWCĄ!
bEEdfJyt

Katarzyna Tusk swoją karierę rozpoczęła wiosną 2007 roku - zanim jeszcze jej ojciec został premierem, wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. W parze ze Stefano Terrazzino zajęła trzecie miejsce. Półtora roku temu wraz z koleżanką założyła modowo-kulinarno-"lifestylowego" bloga, chcąc nauczać Polki dobrego smaku.

Jej wysiłki zostały docenione. Prywatna warszawska uczelnia Viamoda Industrial Szkoła Wyższa poinformowała, że nowym wykładowcą prowadzącym zajęcia będzie właśnie Katarzyna.

Katarzyna Tusk będzie prowadzić warsztaty dotyczące mediów społecznościowych w branży fashion - mówi w rozmowie z Rzeczpospolitą dr Piotr Stefaniuk, rektor Viamoda Industrial. W branży odzieżowej w Polsce i na świecie standardem stało się zapraszanie do współpracy blogerek i blogerów, ponieważ stanowią oni jedną z najbardziej opiniotwórczych grup. Liczba sympatyków poszczególnych blogów często znacznie przewyższa liczbę czytelników tradycyjnych magazynów o modzie.

bEEdfJyv

To jeszcze nie wszystko - od października w rolę nauczyciela akademickiego wcieli się również... Maja Sablewska. W Wyższej Szkole Promocji w Warszawie poprowadzi zajęcia ze specjalności "marketing rozrywki". Szansę na podobną karierę ma również Tomasz Jacyków - on z kolei poprowadzi gościnne zajęcia na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie w ramach podyplomowych studiów "Zarządzanie marką modową".

Były z nim już wstępne rozmowy na temat wykładów jako praktyka na temat stylizacji w show-biznesie - mówi Grzegorz Malec, kierownik działu marketingu i współpracy międzynarodowej WSEiZ.

Jak sądzicie, czy Tusk, Sablewska i Jacyków przyciągną studentów? I naprawdę czegoś ich nauczą?

bEEdfJyB
bEEdfJyW
KOMENTARZE
(510)
gość
9 lat temu
ta dziewczyna jest pusa jak dmuchana lala, jej blog jest pretensjonalny do bolu i niestety nie ma zadnych wartosci. to porady typu "jak wygladac dobrze kiedy robisz kupe" i tym podobne zlote mysli malej rozpieszczonej coreczki tatusia.
gość
9 lat temu
prosze was, koniec promocji tej kryminalenj rodziny.
gość
9 lat temu
Co za zaplecze intelektualistów :]
bEEdfJyX
alicja
9 lat temu
Mnie nie przyjęli na doktorat, bo miałam za mało publikacji. Gdzie tu sprawiedliwość?
gość
9 lat temu
Jak widze ryzego to od razu mam wszystkiego dosc...nawet komentowac sie nie chce
Najnowsze komentarze (510)
doktorantka
9 lat temu
chca polepszyc wizerunek uczelni znaną twarzą kosztem merytoryki ?! a może przypodobać się panu T.? Po co doktorzy, po co habilitacje- załóż bloga z fatałaszkami i żarciem- będziesz wykładowcą ! AMEN
gość
9 lat temu
tatus wszystko zalatwi.. ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
9 lat temu
Mamy tylu zdolnych i reprezentujących coś sobą blogerów w Polsce, a zawsze wybierze się tego, który ma najbardziej znane nazwisko.
gość
9 lat temu
eksperci wszyscy razem do kupy jak z kozy picy rajzentasia!!!!!! wszyscy nie mają dobrego gustu i smaku a chcą uczyć lepiej na tych uczelniach niech wykładają ale ściany kafelkami
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Jaskółeczka
gość
9 lat temu
a ludzie się dziwią, że polska młodzież jest coraz durniejsza. Jaki wykładowca taki student/uczeń!!! ŻAL ŻAL ŻAL
gość
9 lat temu
A w ubiegłym tygodniu czytałam że Katarzyna Tusk zostanie ginekolożką :))))
xxxx
9 lat temu
Czego te pustoglowia moga nauczyc
bEEdfJyP
gość
9 lat temu
Mysle ze SZKOŁA KLMCÓW z wykladowcami Tuskiem,Rostowskim=Rthfeldem najgorszym ministrem finansów od 1000 lat ,Sikorskim - mnistrem dyplomacji z licencjatem i kazdym z ambasady Izraela dal kaśce takiego kopa moralnego że już nie będzie sie zastanawiala i nie bedzie miala goiowskich rozterek ginekologia czy polityka.to to samo.
gość
9 lat temu
ojojoj,ale w y k ł a d o w c a. Będą tłumy studiowac na tej uczelni
gość
9 lat temu
jasne ze naucza smiechu warte
gość
9 lat temu
Siwiec ,Doda, Herbuś na radę wydziału będzie kompet
gość
9 lat temu
Żałosna,zapomniana figura lansuje siebie i toruje drogę synusiowi.......no to już jest przegięcie.Chce wzbudzić na łamach kolorowych gazetek litość....bleeeeee. Wizje pijaczki ciąg dalszy... Teraz przyszła pora na lans synka-geja . Skończ kobieto się ośmieszać !!!!!!! Kai ma z policji czarno na białym, że nieodpowiedzialna, stara Figura chciała jechać po pijaku samochodem z córkami...
gość
9 lat temu
mniemanologię wykładał kiedyś zdolny Profesor a teraz serferki z meneżerki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEdfJzI
bEEdfJzJ
bEEdfJzK
bEEdfJzL
bEEdfJzM
bEEdfJzr