Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katarzyna W: "Czuję obecność Madzi"

1180
Podziel się

"Czuję, jakbym trzymała ją na rękach. Bardzo za nią tęsknię... Jest mi lżej przy pełni księżyca."

Katarzyna W: "Czuję obecność Madzi"
bDfjDzqZ

Kampania promocyjna Katarzyny W. w polskich tabloidach trwa. Po sesjach zdjęciowych w bikini przyszedł czas na wzruszające wyznania, że "czuje, jakby trzymała Madzę na rękach". W rozmowie z dzisiejszym Faktem Waśniewska zapewnia, że nie jest osobą, za jaką wszyscy ją uważają oraz że... "jest jej lżej przy pełni księżyca".

Bardzo chciałabym cofnąć czas - deklaruje w tabloidzie. Na pewno ten dzień wyglądałby zupełnie inaczej. W ogóle bym Madzi nie brała na ręce, żeby jej się przypadkiem nic nie stało. Teraz w myślach ją przepraszam. Bardzo za nią tęsknię. Często o niej śnię. Mam znajomego, który uczy mnie również innych kontaktów ze zmarłą. Może mi odwaliło na tym punkcie, ale to działa. Na pewno nie rozpalam świeczek i nie przywołuję duchów. To jest na takiej zasadzie, że czuję jej obecność. Czuję jakbym trzymała ją na rękach, jak gdzieś koło mnie leży. Duży związek ma z tym pełnia księżyca. Przy pełni mi się udaje. Jest mi wtedy lżej.

Katarzyna W. czeka obecnie na rozpoczęcie procesu w sprawie umyślnego spowodowania śmierci dziecka. Jak już wielokrotnie zapewniała, liczy na uniewinnienie, a w najgorszym razie łagodny wyrok w zawieszeniu.

bDfjDzrb
bDfjDzrC
KOMENTARZE
(1180)
gość
8 lat temu
Chory człowiek. Powinni ją zamknąć w psychiatryku na który sama by zarabiała hodując ziemniaki, sałatę i przekopując pola.
Aga
8 lat temu
Jezu... Toż to psycholka...
gość
8 lat temu
niewiarygodne, nie chce juz zyc w tym kraju
bDfjDzrD
gość
8 lat temu
jakbym zabiła też do końca życia czułabym obecność tej osoby tylko, mnie męczyłyby wyrzuty sumienia a Ty żerujesz na kłamstwie i obłudzie! nie widać żałoby ani na twarzy ani na rękach!!
Roger
8 lat temu
Już zapomniałaś jak ją DUSIŁAŚ?
Najnowsze komentarze (1180)
kasiaaukIlona...
7 lat temu
Cześć jeżeli ktoś z was poszukuje psychologa to szczerze polecę portal meritum.sos.pl, pomoc jest całkowicie anonimowa a cena jest niska na portalu jest też forum i można się wygadać więc uważam że, jest to dobre rozwiązanie dla osoby . .
http://regts2...
8 lat temu
You completed a few fine points there. I did a search on the topic and found a good number of persons will have the same opinion with your blog. louis vuitton store
gość
8 lat temu
to jest wypowiedź psychopaty, nie normalnego człowieka...
gość
8 lat temu
A polskie prawo oczywiscie jest bezsilne..
gość
8 lat temu
ja p******e... takie rzeczy tylko w polsce
gość
8 lat temu
sory ale zyga misie chce jak ja widze to cos to powinno w p*****u gnic zero litosci nad ku..a
gość
8 lat temu
Japiedykam...pudelek promujesz takie cos! Uspokoj sie i triche taktu!
gość
8 lat temu
ONA JEST NIENORMALNA! CHORA PSYCHICZNIE, CO ZA I*****A...
bDfjDzrv
gość
8 lat temu
21 a nie 27 lat ^^
natalia
8 lat temu
Pierd*lenie ! Dziwię się czemu ja żyję w takim państwie. już rok minął a ta nadal sobie biega po polsce i za wszelka cenę chce żeby o niej mówiono... ŚMIESZNE ! Widać że to taka parszywa osoba i zakłamana...
gość
8 lat temu
psychiczna s****a!!!!
goŚĆ122222222
8 lat temu
Jaki my mamy sąd w tym kraju ??? Niewinni siedzą w więzieniu, P. Kasia[winna] jeździ na koniu i jest na wolności.... Hyy... Ciekawe...
STOP WALNIĘTE...
8 lat temu
Apeluję do wszystkich kto się zgadza proszę o łapkę w górę;D A więc ta krowa pokazuje swoje ciało za kasę i teraz jeszcze p*****y że czuję MADZIUNIĘ.Na pewno nie ponieważ madzia na pewno nie chcę widzieć jak jej matka się rozbieraz za kasę.Kurde jak ja bym ja dorwała szkoda gadać.......ONA POWINNA SIEDZIEĆ!i gnić w tym więzieniu nie mogę na nią patrzeć,bo mi się żygać chcę
gość
8 lat temu
jak można promować tą kretynkę? Błagam was powinniście potępiać głupotę, kretynizm i zbrodnie a nie promować zidiociałą psycholke.
...
Następna strona
bDfjDzrX