Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siwiec JURORKĄ w "X Factor"?!

1439
Podziel się

Czego od Natalii będą się uczyć uczestnicy show…?

Siwiec JURORKĄ w "X Factor"?!
bEibkvUB

Kariera Natalii Siwiec nadal się rozkręca i wiele wskazuje na to, że z trybun Stadionu Narodowego modelka trafi do telewizji. Jak na razie, na szczęście, widywaliśmy "Miss Euro 2012" tylko jako gościa programów śniadaniowych i na czerwonym dywanie. Pojawiły się najpierw głosy, że Siwiec zasiądzie w jury Bitwy na głosy, ale ostatecznie wygrała Katarzyna Zielińska. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej zobaczymy Natalię w talent show.

Siwiec nie wystąpi w programie, aby pokazać swoje dwa silikonowe talenty, ale najprawdopodobniej będzie... oceniać uczestników X Factor. Producenci poważnie rozważają jej udział w trzeciej edycji programu.

Producenci show jakiś czas temu zastanawiali się nad rozszerzeniem składu jury do czterech osób. Teraz co prawda jest kryzys, ale z żadnego z jurorów nie chcą rezygnować – powiedziała Faktowi osoba z produkcji TVN. To musiałoby być świeże, gorące nazwisko. Ktoś, kto wprowadzi trochę zamieszania i element nieprzewidywalności. Natalia to ostatnio najgorętsze nazwisko na korytarzach stacji. Wszyscy plotkują tylko o niej i dziwią się, jak udało się jej w tak krótkim czasie stać się gwiazdą mediów.

bEibkvUD

Formuła X Factor zakłada, że jurorzy stają się "mentorami" swoich podopiecznych. Czego od Siwiec będą się uczyć debiutanci?

bEibkvVe
KOMENTARZE
(1439)
gość
9 lat temu
to ma być żart?
gospodarz
9 lat temu
PONTON zaczyna OPŁYWAĆ w coraz większy dostatek. Coraz więcej propozycji, projektów, kasy. Komu trzeba dać d**y żeby aż tak WYPŁYNĄĆ ?????
gość
9 lat temu
jak cycki pokazac - tego sie naucza
bEibkvVf
gość
9 lat temu
SIWIEC? A KTO TO JEST?
gość
9 lat temu
chyba was totalnie poj....ło!!!!!
Najnowsze komentarze (1439)
Gość
7 lat temu
Jestem kobietą ale Siwiec mnie poprostu podnieca! Kto chyce że bym ja wysłała na jego e-mail moje nagie zdiencia? Kto chyce niech na pisze na mój e-mail: sexs@interia. pl
gość
9 lat temu
Ale ona ma pojemne usta;-)
jaga
9 lat temu
prawie wszystko sztuczne (silikonów nadmiar aż wisi) to i ocenianie będzie sztuczne czyli na poziomie poniżej jakiejkolwiek skali. DNO i już , a może niedługo silikony będą wszczepiać do głowy zamiast hm. ...... zdaje się że u niektórych już to robią.
gość
9 lat temu
będzie uczyć komu i jak pociągnąć żeby zostać sławą.
gość
9 lat temu
to już by lepiej małpę z zoo wzięli niż takie głupie ścierwo
gość
9 lat temu
Chyba was pogięło. To na pewno zyskacie frekfencję
gość
9 lat temu
...POKAZUJE TE SZTUCZNE CYCKI, CAŁA JEST SZTUCZNA, ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁA KIEDYŚ...MA DOBRE PLECY:)
gość
9 lat temu
Ja tego nie oglądam jak Siwiec będzie komentować występy!
bEibkvUX
gość
9 lat temu
jakie krzywe..
Gościu
9 lat temu
Jak ona zostanie jurorem w jakimkolwiek programie, to już nigdy więcej nie obejrzę stacji, która to wyemituje. Poważnie mówię. Skąd to coś w ogóle się wzięło? Kto na siłę, z uporem maniaka wciska nam tą osobę? Sprawę sądową mogą sobie zakładać. I tak nic nie zdziałają, bo jej fotki są do kupienia za grosze LEGALNIE!
gość
9 lat temu
jak ona zostanie tam jurorka to nigdy wiecej nie wlacze telewizora!
gość
9 lat temu
autostrada między cyckami!
gość
9 lat temu
obleśne uciekające pod pachy cycki
gość
9 lat temu
a kto to jest siwiec?mam nadzieje że to poprostu plotka,jeżeli to prawda to program jak i cała siwiec to będzie DNO,jak można takie coś wybrac na jury,kpina z widzów i z uczestników!!!!!!
...
Następna strona
bEibkvVz