Trwa ładowanie...
Przejdź na

Waśniewska ukrywa się w Bieszczadach?

576
Podziel się

"Gdy zrzucała ciuszki, by dosiąść konia, pożądliwie spoglądał na nią..." O co chodzi?

Waśniewska ukrywa się w Bieszczadach?
bDYPhKXp

Fakt i Super Express toczą pojedynek na informacje u miejscu pobytu ukrywającej się przed policją Katarzyny Waśniewskiej. Jak już pisaliśmy, jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił właśnie na łamach Faktu, że podejrzana o zamordowanie dziecka dziewczyna ukrywa się u "bogatego mężczyzny w okolicach Poznania"

Super Express potwierdza, że rzeczywiście w ucieczce pomagał matce Madzi pewien mężczyzna. Tylko że nie w Poznania, ale z Krakowa i nie bogaty, tylko raczej hipis.

bDYPhKXr

Krzysztof P. nie ma stałej pracy, często zmienia miejsce pobytu, chętnie pomieszkuje u znajomych, których ma wielu. Zdarzało mu się wejść w konflikt z prawem - opisuje przyjaciela Katarzyny W. tabloid.

Krzysztof P. towarzyszył matce Madzi podczas... jej słynnej sesji w bikini na koniu. Tabloid dość niesmacznie opisuje ich relacje:

Gdy zrzucała swe ciuszki, by w stroju kąpielowym dosiąść konia, pożądliwie spoglądał na nią, a jego serce zaczynało bić szybciej. Być może właśnie w tamtej chwili w jego rozpalonej głowie wykiełkowała myśl, by wywieźć Katarzynę w odległe, niedostępne miejsce. Dzień później matka Madzi wsiadła do pociągu i pojechała w Bieszczady .

W rozmowie z tabloidem Krzysztof P. nie wypiera się, że towarzyszył jej w tej wycieczce.

bDYPhKXx

To prawda, pojechaliśmy razem z góry, ale ja szybko wróciłem - zapewnia. Zostawiłem ją w Bieszczadach, konkretnie w Wetlinie. Teraz nie wiem, co się z nią dzieje. Jest dorosła, nie muszę jej pilnować. Nic mi do tego, nie mam z nią żadnego kontaktu. Dopiero od was usłyszałem, że Katarzyna od dłuższego czasu nie stawiała się na komendzie w Sosnowcu, a jej matka zgłosiła zaginięcie.

bDYPhKXy
bDYPhKXS
KOMENTARZE
(576)
lola
9 lat temu
skończcie o niej pisac
gość
9 lat temu
Żenada
gość
9 lat temu
może zostawił ją pod gałęziami i przykrył kamieniem ?
bDYPhKXT
gość
9 lat temu
A Pudel dalej promuje to obrzydliwe b****o!!! Dla takich morderyczni kara smierci!
do pudla z ni...
9 lat temu
sciera jedna
Najnowsze komentarze (576)
gość
6 lat temu
Poryczałam sie jak zobaczyłam te zdjęcia. To dobrze że są takie osoby na tym świecie😭
gość
6 lat temu
Jak buda dla psa ;)
kasia
8 lat temu
dajcie sobie spokój
kasua
8 lat temu
no właśnie
Zbigniew
8 lat temu
Przede wszystkim odpowiedzialność spada na sąd (niezawisły),który postawił zarzut morderstwa Waśniewskiej , a jednocześnie zwolnił ją z aresztu jako,że miała nie utrudniać śledztwa . Sędzia, który podpisał zwolnienie jej z aresztu winien ponieść odpowiedzialność. Podatnicy mają dość ponoszenia kosztów związanych z zabawą Waśniewskiej.
gość
8 lat temu
Co za kobieta :/ Jak bym batonika w sklepie ukradła to bym do do więzienia poszła na 7 lat a ta dziecko zabiła i po polsce się szwenda ... :/ to jest polskie prawo??
gość
8 lat temu
tak w barłogu niedźwiedzia.
MAŁGOŚKA
8 lat temu
Kaśka, ja nie wiem czym ty się kutwa chwalisz... ani fig.óry modelki ani tym bardziej wcięcia w tali.. żałosna jesteś, mam nadzieję że spotka cię zasłużona kara
bDYPhKXL
pola
8 lat temu
a polacy to i****i po co publikuja jej zdjecia w gazetach itp dla niej to tylko czysta rzyjemnosc jest pewnie bardzo dumna z siebie ze jest na okladkach gazet .. uswiadomcie jej zeee jest sciera i nikt nie chce ogladac morderczyni dzieci na pierwszych stronach gazet... zamknac na dozywocie!!!
gość
8 lat temu
chce się chyba prostytułować byleby wyjechac z polski!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
jak można co chwile o niej pisać
gość
8 lat temu
jak tą s**e zobacze na ulicy to sam tymi rencami ją d*****e i uwieżcie nie będe miał skrupułów - małopolska czeka s**o - zdechniesz i to szybko,....
gość
8 lat temu
krzesło to mało - lincz z transmisją w tvn24 może by coś dało ludziom do myślenia a nie robienie z siebie celebrytki na zabiciu dziecka - niech z****a...
gość
8 lat temu
zabić k***e..
...
Następna strona
bDYPhKYn