Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie druga edycja "Masterchef"!

0
Podziel się:

Pojawi się w TVN jesienią 2013. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jego oglądalności".

Będzie druga edycja "Masterchef"!
bESYlYut

Magda Gessler jest obecnie jedną z najważniejszych "twarzy" TVN. Prowadzi dwa programy jednocześnie, a powtórki Kuchennych Rewolucji dodatkowo można oglądać w TVN Style. Mimo, że jej show znalazło się w mało chlubnej pierwszej piątce "najbardziej ogłupiających" programów telewizyjnych w Polsce, celebrytka jest pewna swojej mocnej pozycji. Umie przeklinać na wizji, czym zdobyła sobie podobno sympatię dyrektora programowego stacji. Zobacz: "Ja ogłupiam? OGLĄDA MNIE 8 MILIONÓW!"

Nic dziwnego, że TVN zdecydował się na kolejną edycję Masterchef, w którym uczestnicy walczą o miano najlepszego polskiego kucharza-amatora. Zostanie ona wyemitowana dopiero za rok, jesienią 2013.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jego oglądalności - mówi w rozmowie z Wirtualnymi Mediami zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja. "MasterChef" osiągnął jesienią największy sukces spośród nowych formatów. Wszystko wskazuje na to, że wiosną w tym paśmie pojawi się druga edycja "Surowych rodziców". Trwają prace nad nowymi odcinkami.

bESYlYuv

Oglądacie te programy? Przypomnijmy, że Gessler i jej "metody wychowawcze" nie mają ostatnio dobrej prasy. Zobacz: "Gessler UPOKARZA LUDZI! To SADYZM!"

bESYlYuW
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
bESYlYvI
bESYlYvJ
bESYlYvK
bESYlYvL
bESYlYvM
bESYlYvr