Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kto zastąpi Kuźniara?

206
Podziel się:

Wojewódzki ma już kandydatkę...

Kto zastąpi Kuźniara?
bECbgGbp

Jarosław Kużniar, prawdopodobnie pod naciskiem szefów z TVN24 postanowił zakończyć swoją "przygodę" z show biznesem. Kilka dni temu złożył oficjalną rezygnację ze stanowiska prowadzącego programu X Factor. Na otarcie łez ma obiecany program autorski w TVN24. Obecnie trwają poszukiwania osoby, która go zastąpi. Jak donosi Fakt, na "giełdzie nazwisk" jedno z czołowych miejsc zajmuje... Agnieszka Szulim. Wyrzucona z Pytania na śniadanie prezenterka pełniła niedawno role prowadzącej Bitwy na głosy. Po zakończeni programu jedynym jej zajęciem jest współprowadzenie wraz z Kubą Wojewódzkim porannego programu w Esce Rock. Zdaniem tabloidu są duże szanse na to, by nowy kolega załatwił jej także pracę w X Factor.

Nie jest tajemnicą, że do rozgłośni ściągnął ją Kuba, z którym dziennikarka się przyjaźni - pisze tabloid. A że Kuba ma bardzo silną pozycję w TVN, a z jego zdaniem liczą się wszyscy, Agnieszka miałaby spore szanse.

Z kolei Super Express obstawia kandydaturę braci Prokopów. Maciej oraz jego mniej znany, młodszy o 10 lat brat Sebastian założyli wspólnie firmę konferansjerską i cieszą się ponoć dużym wzięciem wśród organizatorów imprez zamkniętych.

bECbgGbr

Wszyscy mówią o Marcinie Prokopie i jego bracie - potwierdza w rozmowie z tabloidem osoba pracująca w stacji. Marcin z Sebastianem maja firmę konferansjerską i byliby niezłą ciekawostką.

Ktokolwiek by nie zastąpił Jarka, zostanie zapamiętany jako najsmutniejszy prowadzący program "rozrywkowy".

bECbgGbx
bECbgGbS
KOMENTARZE
(206)
Przemyślenia ...
9 lat temu
Musi (lub Muszą) to być odpowiednia osoba, przemyślana, z luzem i "jajem", z doskonałą znajomością języka angielskiego (ponieważ są zapraszane zagraniczne gwiazdy, a pamiętacie jaki przypał robił nam Kuźniar...) Marcin Prokop chyba by się nadawał, fajnie prowadzi programy, jego brata Sebastiana nie znam więc ryzykować tylko jego nie warto. Pomijając rolę prowadzącego, Dyrektor Programowy po 1 edycji obiecał 4 jurora (w każdym kraju w X-Factor jest 4). Niestety nie dotrzymał obietnicy jak to zwykle bywa... Gdyby dołączył nowy juror/mentor, wtedy nie byłoby 9, a 12 uczestników (Młodzi zostaliby podzieleni na Chłopaków i Dziewczyny). Więcej młodych = lepiej. :) Natomiast jeżeli chodzi o nagrodę... Cóż... W Mam Talent za 1 miejsce jest 300.000 zł, zwycięzca występuje dużo razy mniej niż ma to miejsce w X-Factor, gdzie nagroda to tylko 100.000 zł. A warto jeszcze zaznaczyć, że X-Factor to produkcja podobno bogatsza. Co by im zależało ustawić także te 300 tys. skoro tam kwoty z reklam przepływają w milionach... Poza tym byłaby zdecydowanie ostrzejsza rywalizacja + przebiłaby wysokość wygranej konkurencyjnych programów! Nie myślą... :) Oby teraz nadrobili, póki nie jest za późno.
gość
9 lat temu
Prokop i Wellman
gość
9 lat temu
Wyrzucili go bo miał niewybielony odbyt! Wstyd panie KUZNIAR!
bECbgGbT
gość
9 lat temu
szulim chyba jaja se robicie
gość
9 lat temu
Kuzniar był za powazny do tego programu ,Szulim to pomysł wrecz g***i.
Najnowsze komentarze (206)
gość
9 lat temu
kazdy prowadzący w tvn musi być gejem?
gość
9 lat temu
głupszej już nie mógł znależ
piotr
9 lat temu
TYLKO NIE SZULIM!!
http://louisv...
9 lat temu
Wow, that's what I was searching for, what a stuff! existing here at this web site, thanks admin of this site. louis vuitton outlet online
gość
9 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Rejestracja z tego linka to 100 żetonów na pokazy erotyczne!
gość
9 lat temu
podobno Jaro J.D TROTYL
SEAT Malaga
9 lat temu
A może Ferdek Kiepski z Waldusiem będą prowadzącymi. Co wy na to??????????????? Oglądalność przez nich na maksa się zwiększy XD Niech TVN-y unikają wszelakich Ibishów, Hayzerów, Gricanów, Geslerów i innych tego typu debili, aż wyjdzie na dobre
gość
9 lat temu
Nie z tą Szulim to chyba przegięcie położyła by cały program na łopatki tak wszyscy jej żałują po tej aferze że trzeba ją na siłę wpychać wszędzie gdzie się da okropność już w bitwie na głosy pałętała się gdzieś po tej scenie przeszkadzając prowadzić ten program Hubertowi Urbańskiemu. To beztalencie promowane na siłę ale mam nadzieję że TVN nie popełni takiej głupoty i wybierze faceta z poczuciem humoru który konferansjerkę ma w małym palcu. Jeśli natomiast Wojewódzkiemu tak się podoba Szulim to niech się po prostu z nią prześpi i da nam wszystkim od niej odetchnąć.
bECbgGbL
gość
9 lat temu
na prwno prokop. W Mam Talent na końcu prokop powiedział do hołowni - BĘDZIE MI CIEBIE BRAKOWAŁO, PRZYJDZ WIOSNĄ DO XFAXTOR - wylapcie to sobie w nagraniu
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
9 lat temu
wezmą Małysza:)
gość
9 lat temu
Zapamiętamy kuźniara z 10 kwietnia...
gość
9 lat temu
będzie miał z kim jarać
gość
9 lat temu
Jedzie ktoś z okolic łodzi na precasting do Warszawy?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECbgGcE
bECbgGcF
bECbgGcG
bECbgGcH
bECbgGcI
bECbgGcn