Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk wyjechała z Polski! Bez Krawczyka!

524
Podziel się:

Mikołaj nie mógł sobie na to pozwolić. "W przeciwieństwie do Agi ma teraz sporo castingów."

Włodarczyk wyjechała z Polski! Bez Krawczyka!
bECSmZoB

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka popsuł życiowe plany matki jego dwójki dzieci, Anety Zając. "Ciało astralne", jak nazywa się para, zdaje się jednak nie za bardzo przejmować tym, co dzieje się wokół nich i jak reaguje na nich otoczenie.

Przez skandal związany z odbiciem Mikołaja Anecie, Włodarczyk straciła resztki popularności. Dzisiaj nie jest zbyt mile widziana na imprezach dla celebrytów. Ma też duże problemy ze znalezeniem kolejnej roli. Co gorsza, uważa się ponoć za jedną z największych telewizyjnych gwiazd i takich też stawek żąda. Efekt jest taki, że nadal jest bezrobotna.

Niedawno Mikołaj otrzymał propozycję pojawienia się w Przyjaciółkach. Swój udział uzależnił podobno od zatrudnienia także jego dziewczyny. Producenci odesłali go z kwitkiem. Żadne z nich nie pojawi się w serialu.

bECSmZoD

Włodarczyk, która nie jest zaprasza nawet na castingi, postanowiła więc odpocząć od Polski. Poleciała na Florydę, gdzie odpoczywa u przyjaciółki. Sama.

W przeciwieństwie do Agi Mikołaj ma teraz sporo castingów i nie mógł sobie pozwolić na urlop - wyjaśnia jego znajoma w rozmowie z Party.

Myślicie, że taka rozłąka im pomoże? A może niedługo zobaczymy ich na kolejnych okładkach Vivy, tym razem już osobno?

bECSmZoJ
bECSmZpe
KOMENTARZE
(524)
gość
9 lat temu
dlaczego facetowi uchodzi to na sucho ?! jej nie chcą a on ma dużo castingów pomimo, ze to on zdradził i opuścił rodzine. ach ta sprawiedliwośc..
gość
9 lat temu
no to szczęśliwej drogi już czas
gość
9 lat temu
Haha ze niby drewniany Krawczyk taki rozchwytywany? lol :D
bECSmZpf
gość
9 lat temu
Nie mogę na ich ryje już patrzeć. Oboje mogliby zniknąć. Pseudoplayboy hipster i pseudogwiazda solarium.
gość
9 lat temu
Oh, tak mi przykro
Najnowsze komentarze (524)
gość
9 lat temu
jak zobaczylam tytul 'wyjechala z Polski' nabrałam checi by rzec 'a idź w piz*u i nie wracaj.:)
gość
9 lat temu
Nie mogę na ich ryje już patrzeć. Oboje mogliby zniknąć.
gość
9 lat temu
Nic tu po niej nie wracaj
gość
9 lat temu
Nie mogę na ich ryje już patrzeć. Oboje mogliby zniknąć.
gość
9 lat temu
miss kloaczna wyjechała i od razu czystsze powietrze.
gość
9 lat temu
Poleciała i pa pa, w żadnym wypadku nie wracaj tu, a tam przynajmniej zarobisz na d***e i nikt o tym nie będzie wiedział
gość =)
9 lat temu
Ja tam się głupotami nie przejmuje ;D Straszne to jest żę ona wyjechała. Po prostu tak mnie to poruszyło że aż wcale ;p Jejciu najwyżej się rozstaną jak większość '' gwiazd ''.
gość
9 lat temu
Włodara ty chamico w*n z PL ! Nikt cie tu nie lubi za to co zrobiłaś Anecie Zając.
bECSmZoX
gość
9 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Zarejestruj sie to zaprosze Cie do mojego prywatnego pokoju ;)
gość
9 lat temu
nazwisko Krawczyk robi swoje w tej branży :(
no-jasne-ze-g...
9 lat temu
jak mi przykro, że nie jest mi przykro.
gość
9 lat temu
ja chciałam zapytać, skąd ta pani ma kasę. nie gra, nie śpiewa, generalnie nie pracuje. Tez bym poleciała na Florydę odpocząc. Bilet - bagatela 3 tysiące. any ideas?
gość
9 lat temu
Kazdy z nas posiada oprócz ciała fizycznego tzw. ciało astralne, które wystaje poza ciało fizyczne do około 7 cm. Mieni sie ono kolorami w zalezności od stanu zdrowotnego i emocjonalnego, dotyczacego minionego, obecnego oraz pryszłego zycia. Ciało astralne jest powieleniem ciała fizycznego-ma serce nogi itd.. W sytuacjach konieczności fizycznego usuniecia konczyny nie nastepuje ampoutacja w ciele astralnym, ponieważ ciało astralne jest zawsze całoscią, fantomem czyli idealnym modelem niewidocznym dla przeciętnych ludzi .Osoby ,które nie maja kończyny czasem odczuwają swędzenie lub ból w miejscu fizycznego jej braku jesyt to tak zwana chorba fantomowa .Dar widzernia ciała astralnego posiadaja ludzie o silnie rozwinietym pozytywnie wnętrzu duchowym. Autor Raymond A .MOODY w książce " Życie po życiu" opisał ,przypadki przyglądania się, będąc niewidocznym , operacjom, jakie lekarze przeprawadzaja na naszym ciele fizycznym. Podobne zdarzenia występują w krytycznych momentach naszego życia. Ma to właśnie ciało astralne, które wyszło z ciała fizycznego wielu osobom zdarza sie w chwile po zaśnięciu , że czują iz są w powietrzu i za moment zaczynają spadać z coraz większą szybkoscia. Kiedy ma nastapić zetknięcie ciała z podłozem, następuje wstrząs ciałem i przebudzenie sie w wielkim strachu. W trakcie reanimacji gdy ciało lotne wchodzi ponownie w ciało fizyczne, odczuwany jest silny ból. W czasie snu jak i wyzej wymienionym prypadku chodzi o to samo tj, powrót ciała astralnego sa spowodowane myslami lub marzeniami tuz pred zasnięciem. Myslą tą może być osoba mieszkająca poza domem lub miejsce,w którym chielibyśmy być. Potem nastepuje realizacja myśli. Wędrówki tej nie pamieta się.Powroty ciała astralnego to przykre uczucie.Cżesto wedrówki te maja miejsce podczas snu poobiednim(drzemka),nie powinno się nagle budzic osoby drzemiacej gdyż to moze prowadzic do nerwic.
gość
9 lat temu
ona poleciała do swojego kochasia z przed lat...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECSmZpQ
bECSmZpR
bECSmZpS
bECSmZpT
bECSmZpU
bECSmZpz