Trwa ładowanie...
Przejdź na

Budzyńska UCIEKNIE Z PIENIĘDZMI? Chce sprzedać dom Villas!

192
Podziel się:

"Ma już kupca na ziemię i tylko czeka, żeby pozbyć się domu i wyjechać." Uda jej się?

Budzyńska UCIEKNIE Z PIENIĘDZMI? Chce sprzedać dom Villas!
bECaLTGt

W październiku ruszył proces Elżbiety B., toksycznej "opiekunki" Violetty Villas. Prokuratura oskarża ją o przyczynienie się do śmierci gwiazdy. Rodzina twierdzi, że to przez nią ostatnie lata życia spędziła odizolowana od świata, zaniedbana i nieszczęśliwa. Śledczy ustalili, że artystka była zamykana w domu bez ogrzewania, zmuszano ją do picia alkoholu i wpędzono w alkoholizm. "Przyjaciółce" grozi teraz do 5 lat więzienia.

Kobieta odpowiedzialna za tragiczny koniec życia Villas jest oczywiście przekonana o swojej niewinności. Mało tego - wciąż mieszka w domu, który należał do piosenkarki! Przepisała go jej w testamencie, który jej syn próbuje obecnie podważyć. Powinien się pośpieszyć. Budzyńska chce go szybko sprzedać i uciec...

Podobno opiekunka ma już kupca na ziemię i tylko czeka, żeby pozbyć się domu i wyjechać stąd - mówi Życiu na gorąco urzędniczka z Lewina Kłodzkiego.

bECaLTGv

Krzysztof Gospodarek oskarża także Budzyńską o wywiezienie, i najpewniej sprzedanie, wszystkich pamiątek po jego matce. Mieszkańcy miasteczka nie mają żadnych wątpliwości, że tak się rzeczywiście stało. Komornik, który pojawił się w domu po śmierci Villas, by oszacować wartość majątku, nie znalazł nic cennego.

Jeszcze za życia Violetty jej gospodyni wynosiła z domu jakieś paczki i wywoziła je z Lewina. Nasze życie wraca do normalności - mówi mieszkania Lewina. Przez 12 lat znosiliśmy smród i brud, jaki przywiozła nam Violetta z wielkiego świata. Witaliśmy ją tutaj jak królową, a co zostało? Wstyd na całą Polskę.

Przypomnijmy, że smród i bród panowały również w domu. Zobaczcie jego ostatnie zdjęcia:

bECaLTGB
bECaLTGC
bECaLTGW
KOMENTARZE
(192)
gość
9 lat temu
Budzyńska - morderca
gość
9 lat temu
szkoda mi jej strasznie
gość
9 lat temu
psychopatka
bECaLTGX
gość
9 lat temu
bez komentarza
gość
9 lat temu
To obrzydliwe.Co za swiat i ludzie :(
Najnowsze komentarze (192)
gość
7 lat temu
zasluzyla sobie villas na taki koniec zycia slawa uderzylajej na mozg
gość
7 lat temu
jak psem mozna byc i zyc w psich warunkach to tylko polak wie
gość
7 lat temu
polskie Psy
http://regts2...
9 lat temu
Thanks for all your valuable effort on this site. Kim enjoys working on investigation and it is easy to see why. My partner and i hear all relating to the dynamic method you produce functional steps via this website and as well invigorate participation from other people on the idea while our own girl is actually understanding so much. Take pleasure in the rest of the new year. Your carrying out a brilliant job. louis vuitton store
gość
9 lat temu
Kto to kupi taki brud.
gość
9 lat temu
Budzynska wyprowadziła wszystkich w pole!! Cwaniara!!
gość
9 lat temu
Z budzyńska sad tak sie piesci jak z waśniewska- a przecież kazdy normalny człowiek wie , ze to morderczynie. Ja na miejscu Pana Gospodarka sam bym sie rozprawił z ta p***a babą.
gość
9 lat temu
Gdyby ktoś zapytał o poradę prawną np. prawo-porady.pl to nie mogłaby sprzedać. Wystarczyłoby np. wpisać odpowiednie ostrzeżenie do księgi wieczystej.
bECaLTGP
gość
9 lat temu
Zamęczyła niepełnosprawną kobietę, powinna być już dawno osądzona i ukarana! Gdzie prawo? (retoryczne pytanie, bo wiadomo, że nie w Polsce).
gość
9 lat temu
wsadzic ja i pozbawic majtku po violetce !
gość
9 lat temu
TO NIE SĄ ZDJĘCIA Z DOMU W KTÓRYM VIOLETTA MIESZKAŁA PRZED ŚMIERCIĄ! MACIE ZDJ Z 2007 ROKU KIEDY BYŁY TAM JESZCZE ZWIERZĘTA! WPROWADZACIE LUDZI W BŁĄD PISZĄC ŻE SĄ TO OSTATNIE ZDJĘCIA I NIE DAJECIE ŚWIĘTEGO SPOKOJU ZMARŁEJ! WSTYD
gość
9 lat temu
Doprowadziła kobietę która jej zaufała , do śmierci a teraz chce spieniężyć to co nie zdążyła ukraść i będzie uciekać ????? Oczywiście z błogosławieństwem naszego wymiaru sprawiedliwości.
punisher
9 lat temu
czemu takich ludzi nikt nie moze "przypadkiem" i bez swiadkow sprac w ciemnej ulicy?
Jagoda
9 lat temu
Dlaczego nikt im nie pomógł? Gdzie był syn jeżeli teraz tak chętnie udziela wywiadów?Dlaczego nic nie zrobił?Teraz jest taki nieszczęśliwy i pokrzywdzony!Nie rozumiem go-mógł pomóc,ale wolał się skarżyć ,że to p.ELA jest zła,a to ona tam była do końca!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECaLTHI
bECaLTHJ
bECaLTHK
bECaLTHL
bECaLTHM
bECaLTHr