Tadla: "Nie mogę się oprzeć butom!" (FOTO)

199
Podziel się

"To naprawdę małe dzieła sztuki. Wynajduję je głównie w Internecie. Kiedyś bywałam częściej na tak zwanych salonach."

Tadla: "Nie mogę się oprzeć butom!" (FOTO)

Beata Tadla zadebiutowała w Wiadomościach w dniu wyborów prezydenckich w USA. Wcześniej nie mogła się pokazać na wizji, bo zabraniał jej tego TVN. Prezenterka spędzała więc wolne wieczory chodząc na warszawskie, celebryckie imprezy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się z nich, że ma dość specyficzny gust jeśli chodzi o obuwie.

Stawiam na ekstrawaganckie dodatki, czyli torebki i buty. Biżuterii prawie nie noszę. Za to buty to naprawdę małe dzieła sztuki. Wynajduję je głównie w Internecie. Zasada jest prosta: mają być nieklasyczne, przyciągać wzrok i... nie mogą kosztować fortuny. Mam już naprawdę sporą kolekcję - chwali się na łamach Flesza. Jeśli buty są niepowtarzalne, oryginalne, szałowe i oczywiście na wysokim obcasie, to po prostu nie mogę się oprzeć. Noszę je jednak wyłącznie prywatnie, bo na wizji muszę pojawić się w raczej klasycznych wzorach.

Nie znoszę epatowania metkami czy logo znanej marki - wyjaśnia dalej. Jestem realistką i wyznaję zasadę: "Nie stać mnie, to nie noszę". Nie jestem w stanie zrozumieć, że można wypożyczyć na imprezę torebkę wartą sześć tysięcy złotych tylko po to, by się z nią pokazać.

Prezenterka zapewnia także, że skoro wróciła już na wizję, rzadziej będzie się pojawiać na bankietach. Mimo że, jak podkreśla, zaproszeń ma coraz więcej:

Kiedyś bywałam częściej na tak zwanych salonach. Ale to był błąd. Zaproszenia dawały mi jakąś satysfakcję, może dowartościowywały. Teraz jednak już nie pojawiam się tak często. Odkąd zaczęłam pracować w "Wiadomościach", liczba zaproszeń jest olbrzymia, ale wybieram nieliczne.

Przypomnijmy kilka jej strojów z imprez:

KOMENTARZE
(199)
gość
7 lat temu
zarabia to niech wydaje, jej pieniądze
gość
7 lat temu
wasz profil na fb jest tragicznie g***i, zmieńcie ludzi którzy za niego odpowiadają
gość
7 lat temu
jak każda kobieta ;p
gość
7 lat temu
Siwiec! odpływaj na swoich pontonach!
gość
7 lat temu
brzydkie ma te buty...
Najnowsze komentarze (199)
gość
7 lat temu
Piękne buty.Szpilki.Super obcasy.
footjob:D
7 lat temu
pewnie lubi footjob
toniks
7 lat temu
Kobieta z klasą.
gość
7 lat temu
Miałam przyjemność z Panią Beatą. Wspaniały ciepły człowiek! Jej buty od zawsze robiły na mnie wrażenie.
gość
7 lat temu
OSTRZEŻENIE! Kontynuuj czytanie! Albo umrzesz, nawet jeśli spojrzeć tylko słowo ostrzeżenia. Tam był kiedyś małą dziewczynką o nazwie Clarissa. Miała dziesięć lat, gdy trafiła do psychicznych. Ona zabiła swoich rodziców. Ale nic nie może ich powstrzymać. Zabiła wszystkich w psychiatrii, tak, że rząd teraz postanowił się ich pozbyć. W przestrzeni specjalnie skierowane próbował ją zabić, więc ludzi poszło. Ale poszło nie tak. Coś było z maszyną nie w porządku. I tak siedziała w agonii, godzinami. Dopóki nie zginęli. Każdy, kto czyta ten list jest odwiedził w poniedziałek 12: 00 od niej. Wyłazi do swojego pokoju i wycina gardła. Będzie krwawić bolesne. Jak ona jest. Wyślij ten tekst do 10 innych zdjęć na tej stronie, a ona nie pójdą za tobą. To będzie nie najgorsza decyzja. Jeśli możesz to 10 min 10 x kopii i Dodaj w obszarze inne zdjęcia, to jutro jest najlepszy dzień w swoim życiu. Będziesz pocałowała lub po prostu szczęśliw
gość
7 lat temu
Następny k******l się lansuje
gość
7 lat temu
ładna to ona jest
gość
7 lat temu
tego nie widział napewno nikt! sieka.pl/film/10278/o-co-tutaj-chodzi-wtf-o
46
7 lat temu
śliczna Beata
misiek
7 lat temu
a kim jest ten tadel, ze ona jest tadla?
gość
7 lat temu
jest piekna
gość
7 lat temu
co tam buty, ja jej się nie mogę oprzeć...;)
gość
7 lat temu
ona ma dobrą dykcję
gość
7 lat temu
Przemiła kobieta i te piersi!
...
Następna strona