Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kołakowska: "MUSIAŁAM NAUCZYĆ SIĘ BYĆ SAMA"

690
Podziel się:

Kolejny, poniżający wywiad Violi i Karolaka. "Pewnie uważasz, że traktuję Violę straszliwie. Że tłukę ją i zdradzam..."

Kołakowska: "MUSIAŁAM NAUCZYĆ SIĘ BYĆ SAMA"

Nie wiadomo do końca, dlaczego Viola Kołakowska zdecydowała się na kolejny taki wywiad i okładkę z Tomaszem Karolakiem. To znaczy inaczej - oczywiście, wiadomo dlaczego, ale dlaczego znowu miesza w to swoje dziecko? W nowej Gali aktor po raz kolejny popisuje się przed całą Polską swoim stosunkiem do Violi. Chwali się, że osiągnął coś, czego zazdroszczą mu koledzy - jest bogaty, ma piękną kobietę, córkę i... żadnych zobowiązań.

- Ja po prostu nigdy przed Violką tego nie ukrywałem, że wciąż szukam. I w związku z tym niczego nigdy Ci nie obiecywałem - wyznaje Karolak dosadnie we wspólnej rozmowie. Viola odpowiada mu: Ja to przyjmuję i nie oczekuję już nic więcej. Rzeczywiście inaczej sobie to wszystko planowałam, inne miałam wyobrażenia o związku. Musiałam nauczyć się być sama. Zrozumiałam, że ostatecznie człowiek zawsze jest sam.

Samoponiżanie się w kolorowych magazynach jest oczywiście nieodłączną częścią show biznesu, ale wykonywane wspólnie, w dodatku w ciąży i z dzieckiem na okładce, robi wyjątkowo przygnębiające wrażenie.

Wywiad pary z obszerną fotorelacją zajmuje aż 18 stron (!) magazynu. Z dzieckiem Kołakowska i Karolak pozują na aż siedmiu zdjęciach. Na szczęście córki nie zaproszono przynajmniej do rozmowy, która jest momentami naprawdę przykra, zwłaszcza dla Violi, przedstawiającej się i przedstawianej jako osoba kochająca bardziej, czekająca na partnera, który "wciąż szuka". Co to szukanie oznacza w praktyce?

Viola wyjaśnia, dlaczego oczekiwanie od partnera i ojca dzieci bliskości, ciepła i wierności było z jej strony błędem. Nazywa to "wiszeniem na drugiej osobie". Na szczęście obecny związek już ją z tego wyleczył:

- Wydaje mi się, że mamy taką romantyczną wizję - chcemy się zjednoczyć z drugą osobą. I wtedy ludzie zaczynają na sobie wisieć.

- Zawisłaś na Tomku?

- Nie, ale wcześniej w innych związkach miałam taką przemożną potrzebę bliskości z drugą osobą. Być może robiłam to, żeby zrekompensować sobie pewne rzeczy z dzieciństwa? Muszę przyznać, że rzeczywiście wtedy zawisłam na mężczyźnie. Teraz natomiast wydaje mi się, że prawdziwe relacje i uczucia polegają na czymś zupełnie innym. Moje życie tak się potoczyło i nauczyło mnie tego, że można związek realizować zupełnie inaczej. I że może być fajnie.

- Zaskakujesz mnie, Viola. Pierwszy raz to słyszę - komentuje jej słowa Karolak, dając do zrozumienia, że trochę ją poniosło.

Karolak zapewnia też, że ich relacja intymna, sprzedawana w wywiadzie, jest mniej sztuczna niż inne show biznesowe związki:

- Ja tak bardzo nienawidzę tego, o czym pisał Gombrowicz - mianowicie pewnych form, które człowiek przyjmuje na życie. W show biznesie większość ludzi takie formy przyjmuje. I tak się pręży, wygina, prezentuje w swoich sztucznych gestach, niepotrzebnych i nieprawdziwych.

- OK, to nie udawajcie, tylko mówcie - zwraca uwagę dziennikarka. Wybraliście dość ryzykowną formę relacji...

Karolak: Ryzykowną?! Aha! I pewnie uważasz, że traktuję Violę straszliwie. Że tłukę ją i zdradzam po kątach, a ona, bidulka, siedzi i płacze.

Viola: Cały Tomek, lubi wszystko zamienić w żart...

Polska czeka na kolejne odcinki.

KOMENTARZE
(690)
gość
9 lat temu
Patologia. WIEJ, KOBIETO!!!!! Póki jesteś młoda, masz szanse ułożyć sobie życie z mężczyzną, a nie Piotrusiem Panem!! Jaki Ty przykład dajesz córce, jaki ona będzie miała obraz rodziny, związku???? Poza tym, nieszczęśliwa matka to nieszczęśliwe dziecko!!!
gość
9 lat temu
Oj Viola,Viola w coś Ty wlazła( że sie tak wyraze)? Gdyby to jeszcze jakis adonis był a tak. Kompletne nieporozumienie.
gość
9 lat temu
Dwoje p********h ludzi, którzy myślą że są oryginalni i udzielają się wszędzie mając się za autorytet dla wszystkich Polaków. Szczególnie Karolak. Czyli w sumie jak każdy celebryta
gość
9 lat temu
to trzeba bylo sie nie brac za takieglo warchlaka... masz coś chciala, kałduna obleśnego. pozdrawiam odbyt siwcowej w komentarzu powyzej!
gość
9 lat temu
Karolak wygląda jak automat do gry z tymi zębami
Najnowsze komentarze (690)
gość
7 lat temu
Zaslugujesz na bliskosc! To jest w zwiazku najpiekniejsze i NORMALNE. A wiszenie na kims to cos zupelnie innego. Szkoda mi jej, bo zaglusza naturalne potrzeby, zaby tylko dostosowac sie do wizji swojego "chlopaka". A ciekawa jestem, czy on dla niej tez by cos takiego zrobil? Watpie.
gość
9 lat temu
Nie ma to jak poniżać się dla "faceta" wyglądającego jak bulwa.
głupa kobieta
9 lat temu
Aler viola to typowa i*****a i jeszce wine naturalnie nie kładzie na karolaka ale nato jak był by to standard?
nie_na _serio...
9 lat temu
jak jej źle, dlaczego zatem ciągle mu daje?
gość
9 lat temu
najwidoczniej jej to odpowida albo jest typem czlowieka, ktory uwielbia być poniżanym, niedocenianym..... wypowiedzi Karolaka świadczą tylko i wyłącznie o braku szacunku do matki swoich dzieci (przypuszczam nawet, że do większości kobiet).W każdym razie dla mnie ta sytuacja nie byłaby do przyjęcia, ale jak kto woli....
gość
9 lat temu
ona jest chyba DDA a ten ich pseudo związek to zapewne z obawy przed byciem absolutnie samą.
gość
9 lat temu
Pani Violu, współczuje szczerze. Ma Pani skopane życe, a Karolak - porąbańcu , zrobiłeś i robisz krzywdę emocjonalną już niedługo trzem osobom. Takich facetów powinno się kastrować!
gość
9 lat temu
przeciez związek dwojga ludzi polega na tym ,zeby być razem a nie osobno , tym bardziej że mają dziecko a w drodze drugie !!!. Ta Wiola chyba nie ma innego wyjścia jak tylko mówić takie rzeczy !!!!!???
gość
9 lat temu
Ona jest kretynka on jest debilem pasują do siebie
gość
9 lat temu
A ona taka biedna i MÓZGU NIE MA????? Raptem skrzywdzona Wiola, którą ten p***y Karolak związał, zapłodnił i nie obiecał kochać!!! STRASZNE RZECZY!!!!! Leci na kasę, na wysokie alimenty.... Ludzie, ogarnijcie się! Nic jej nie obiecywał! A jeżeli nawet, to powinna się chyba ogarnąć po czasie i zdjąć różowe okulary, hmm? Będzie miała z nim drugie dziecko, biedna Wiola... nawet nie panuje nad swoją macicą i drugi raz pozwoliła mu sie uwieść..... Oh ta biedna Wiola;)
gość
9 lat temu
Gratuluję pomysłu, decydować się na dziecko i to już drugie z kimś kto cię nie kocha i szuka sobie innej partnerki. Co ona ma w głowie ?! A tak w ogóle to ona jest brzydka i wychudzona !
gość
9 lat temu
Każdy patrzy przez swoją dziurkę od klucza, ale...większość z nas akurat na to co mowią patrzy po prostu smutnie i ze współczuciem. Nie wierzę, że człowiek się na to godzi - co ona jest masochistką? większość by go w d**ę kopnęła i tyle
gość
9 lat temu
Zwykły p***c, życie mu odpłaci. Pani Viola powinna przejżeć na oczy uciekać gdzie pieprz rośńie i znaležać faceta, ktory z nią będzie chciał być!!jest ewidentnieuzalezńiona od karolaka, uciekaj kobieto facet nie jest tego wart!nie ma co się oszukiwać i pooniżać..
gość
9 lat temu
ONA GO KOCHA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie