Trwa ładowanie...
Przejdź na

Książkiewicz: "Nie szukam nowego związku!"

153
Podziel się

"Kiedy w naszym życiu jest bałagan, przyciągamy same śmieci. Jestem na etapie końcówki sprzątania." Ojciec jej syna się obrazi?

Książkiewicz: "Nie szukam nowego związku!"
bDKcSMHp

Życie osobiste Weroniki Książkiewicz nie było ostatnio udane, i to mówiąc delikatnie. Aktorka nienajlepiej zainwestowała uczucia i, jak twierdzi, do tej pory ma kłopoty z nękającym ją byłym kochankiem. Po jednej z jego wizyt, zasłabła i trafiła do szpitala. Zobacz:TRAFIŁA DO SZPITALA! Po spotkaniu z ojcem dziecka... Jak zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, ze względu na 3-letniego synka postanowiła uporządkować swoje sprawy. Zaczęła od tych związanych ze zdrowiem.

Staram się zdrowo odżywiać - mówi tabloidowi. Dlatego przeszłam na dietę związaną z testami krwi. Nie jest to dieta odchudzająca, ale dość rygorystyczna, gdyż eliminuje wiele popularnych w żywieniu składników. Z początku było mi ciężko, ponieważ musiałam odzwyczaić się od produktów zbożowych np. chleba i makaronu oraz jaj. Czyli wszystkiego, co lubię. Ale teraz już w ogóle mi tego nie brakuje, a czuję się znacznie lepiej**.**

Aktorka zapewnia, że zmianie uległy także jej relacje z otaczającymi ją ludźmi. Tych, z którymi była związana wcześniej, nazywa "śmieciami". Ciekawe, czy ojciec jej dziecka się za to obrazi.

bDKcSMHr

Chociaż rzadziej wychodzę z domu, mam w swoim otoczeniu więcej wartościowych ludzi - wyjaśnia w tabloidzie. Ktoś mądry powiedział, że kiedy w naszym życiu jest bałagan, przyciągamy same śmieci. Ja jestem na etapie końcówki sprzątania. Chciałabym, żeby wszystko było dokładnie poukładane. Na razie nie szukam nowego związku. Każdy etap musi trwać tak długo jak musi. Później przychodzi kolejny.

bDKcSMHS
KOMENTARZE
(153)
seo
7 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
8 lat temu
Strasznie nie lubię Książkiewicz.
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super piosenka Gusła
bDKcSMHT
gość
8 lat temu
A KTO BY CIE CHCIAL TRANWESTYTO!PO ZAJEB... BOTOXIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Trzeba było się zainteresować młodym i biednym ,ale wartościowym chłopakiem . Jak małolata startuje do portfela starego biznesmena to czego się spodziewała on takich panienek ma na pęczki patrz afera modelkowa.A zajscie z nim w ciąże to już słabe naprawdę ,że sie zmieni zakocha nie wiadomo co jeszcze .No ale dzięki alimentom na dziecko jej też niczego nie braknie .
taka ja
8 lat temu
Ludzie, zauwazyliscie, ze wszystkie rece na okladkach Shape sa tak zrypane ze MASAKRA!!! Czy tylko ja to widze??? KTO TAM PRACUJE NA PHOTOZRYPIE???
gość
8 lat temu
narzeka,bo nie udało się milionera wrobić w dziecko,druga Alicja Bachleda-Curuś
gość
8 lat temu
czy ona ma sztuczne zęby?
gość
8 lat temu
d****a
gość
8 lat temu
Tak się to kończy kiedy dziewczyny parkują, ałć, zobaczcie, wpiszcie w google: 2 dziewczyny 1 parking
gość
8 lat temu
a kto jej kazał się obcyndalać ze starym k*****m? na co poleciała? chyba nie na jędrność pośladków:):):)
gość
8 lat temu
WERONIKA JESTES TAKAPIEKNA. KOPNIJ STAREGO DZIADA.
stella
8 lat temu
Sliczna jest!!!
bDKcSMHL
gość
8 lat temu
ładne korony ma
...
Następna strona
bDKcSMIn