Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Żałują, że się ujawnili!"

587
Podziel się:

"Przywiózł ją samochodem, ale nie chciał wejść do budynku..."

"Żałują, że się ujawnili!"

Na ostatnim bankiecie Agnieszka Włodarczyk pojawiła się sama. To dość niespotykane, bo wcześniej chętnie chwaliła się swoim związkiem z ojcem dzieci Anety Zając, Mikołajem Krawczykiem. Od dawna krążyły plotki, że między nimi nie dzieje się najlepiej, a samotna impreza Agnieszki jeszcze bardziej podsyciła plotki.

Przywiózł ją samochodem, ale nie chciał wejść do budynku – relacjonuje inny gość imprezy w rozmowie z magazynem Flesz. Pilnował też, by nikt nie robił im zdjęć. Może obawiał się, że zostanie uznany za bywalca imprez dla kobiet?

Powód okazał się jednak inny. Agnieszka i Mikołaj postanowili iść w ślady Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, którzy po publicznym ośmieszeniu się, przestali pokazywać się razem. To ich sposób na ratowanie wizerunku.

Mają już dość bzdur na swój temat – mówi ich znajoma. Są szczęśliwi, a w gazetach czytają, że jest dokładnie odwrotnie. Czasem żałują nawet, że w ogóle się ujawnili.

Powinni żałować raczej stylu, w jakim to zrobili. I wywiadu, dzięki któremu przeszli do historii.

Ponoć powoli poprawiają się z kolei stosunki między byłymi partnerami. Mikołaj coraz częściej spędza czas z synami. Zdał sobie bowiem sprawę, że powinien być obecny w ich życiu.

Między nimi nic się nie zmieniło. Aneta i Mikołaj mijają się na planie "Pierwszej miłości" i raczej unikają wzajemnych kontaktów. Oboje wiedzą, że konflikty zaszkodzą nie tylko im, ale przede wszystkim dzieciom – mówi osoba z ich otoczenia. Aneta widzi, że sytuacja się zmienia, i gdy Krawczyk chce pobyć z Michałem i Robertem, to nie robi mu problemów.

KOMENTARZE
(587)
gość
9 lat temu
G****a Włodara rozbiła rodzinę! niech się nie dziwi że nikt jej nie chce zatrudniać, czytać o niej czy oglądfać na ekranie!
gość
9 lat temu
Wspaniały tatuś z niego nie ma co :D Ale naszczęście Aneta jest silna i dała radę :d
zaciekawiony
9 lat temu
dają jakieś ciała astralne, a co z Dubajem ja się pytam?!
gość
9 lat temu
czar prysnal, bywa!
gość
9 lat temu
Inspekcja Pracy powinna skontrolowac ten burdel tvn w ktorym pełno alfonsow i prostytutek i wyrzucic na zbity ryj złodzieji bez wyksztalcenia dziennikarskiego, ktorzy bezprawnie nazywaja sie dziennikarzmi i kradną posadę inteligentniejszym od siebie i świetnie wyksztalconym Polakom!
Najnowsze komentarze (587)
gość
9 lat temu
G****A WŁODARSKA ,ALE I KRAWCZYK NIEWIELE MĄDRZEJSZY.KIEDYŚ JEGO I JEGO BYŁĄ UWAŻAŁAM ZA GODNY WZÓR DO NAŚLADOWANIA.WŁODARCZYK I TAK DOSTANIE TO NA CO SOBIE ZASŁUŻYŁA - NIE WIE ŻE I NAWET NAJLEPSZA ,,D,,SIĘ ZNUDZI I MOŻE ON JĄ ZOSTAWI WTEDY NIECH POSYPIE GŁOWĘ POPIOŁEM I ZAMKNIE SIĘ W CELI Z DALA OD ŚWIATA
gość
9 lat temu
KIJ MA DWA KONCE .
gość
9 lat temu
Facet kiedyś mi się nawet podobał ...ale ktoś kto dla jakiejś........rozbija własną rodzinę to kawał.......... I tyle na to zero...czść ...nie piszcie o nim bo szkoda czasu.
gość
9 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
9 lat temu
ciekawe czy już się sobą nacieszyli.
gość
9 lat temu
jak się chce miłości to nie znaczy że powinno się niszczyć czyjś związek.
gość
9 lat temu
DNO! Ciekawe czy Mikołajek płaci alimenty??? Pewnie taka s**z jak Włodara sporo go kosztuje!
gość
9 lat temu
ta pudel tak zawsze a za chwile się dowiemy że jednak ma rolę i nie są razem heheh g***i ten pudel
gość
9 lat temu
bo nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu
mayana
9 lat temu
d***k
gość
9 lat temu
Prześledźcie plan pobytu Siwiec w DUBAJU, bo ma się czego wstydzić. Zlustrujcie karierę rubasznie KALECZĄCEJ język polski jurorki Top Model oraz niektórych uczestniczek tego flagowego programu TVN. Zresztą cała ta telewizja to jeden wielki BURDEL. Ciekawe czy znajomość PERFEKCYJNEJ żony z pewnym prezenterem zostanie równie gładko zamieciona pod dywan jak przygody przewrażliwionego na punkcie czystości STOŁU dziennikarza FAKTÓW. Opiszcie ekscesy znanego SHOWMANA tej stacji, który zaprasza wynajętych młodych chłopców do swojego KILOMETROWEGO apartamentu. Płaci ekstra, licząc na DYSKRECJĘ. Milionowe kontrakty reklamowe zapewniają mu poczucie ZŁUDNEJ wszechmocy. Bardziej pasowałby chyba jednak do reklamy Durex PLAY niż do sieci komórkowej. Wystarczy popatrzeć na jego FJUTONOS. Eksponat gotowy do pozowania. Tylko nie nazywajcie go tak przy nim! Wpada wtedy w furię. Szczególnie podczas nagrywania programu. Spróbujcie kiedyś, jak będziecie wśród jego OPŁACONEJ publiczności;) Pudlu, ujawnijcie też zakłamanie naszych elit RZĄDOWYCH. Łupią nas wszystkich (ostatnio kierowców), masowo zwiększają biurokrację (chwaląc się nowymi miejscami pracy), by zatrudnić tam mnóstwo swoich prostackich ZNAJOMKÓW, podczas gdy kwiat młodzieży marnuje się na BEZROBOCIU, śmieciówkach lub brytyjskim ZMYWAKU. Nieoficjalnie kradną jednak dużo więcej. Wystarczy przyjrzeć się PRYWATYZACJOM firm i uwłaszczeniu SB-ków na majątku narodowym. Tych samych SB-ków, których dzieci są dziś bohaterami ŚLUBU dekady, nowymi gwiazdami SĄDOWNICTWA i autorytetami dziennikarstwa w TVN. Jaki kraj, takie elity. Gdyby te PRAWDZIWE nie zostały wybite z Palmirach i Katyniu, to szczytem kariery tych OBECNYCH byłaby dziś najwyżej sieć burdeli lub warzywniaków. NIE KASUJCIE, to nie BIAŁORUŚ!
gość
9 lat temu
jak dla mnie to nigdy nie uda im sie ocieplić wizerunku, taka jest prawda
gość
9 lat temu
koty sie pokochały...ja p***d...co to za znak:0
gość
9 lat temu
DUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻOOOOOOOOOOOOOOOOO MIŁOŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ŻŻŻŻŻŻŻŻZZYCZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie